آژانس فضایی هند مکث راه اندازی موشک به کروناویروس لوازم: گزارش

به عنوان coronavirus بیماری های منتقله COVID-19 گسترش در سراسر جهان آژانس فضایی هند در پاسخ به توقف راه اندازی و pivoting منابع برای توسعه هواکش و ضد عفونی کننده دست با توجه به گزارش رسانه های محلی.

در اروپا (ISRO) نظارت کشور راه اندازی و فضاپیما ماموریت از جمله آن همزمانی پرتاب ماهواره وسیله نقلیه موشک و Chandrayaan-2 ماموریت در حال حاضر در مدار ماه. به عنوان کار در آینده ماموریت های مکث آژانس به هدایت می شوید تمرکز خود را برای کمک به مبارزه با COVID-19. “ما در حال طراحی یک دستگاه تنفس مصنوعی و ساخت دست عفونی و توزیع آنها” S. Somanath رئیس سازمان Vikram Sarabhai فضای مرکز گفت: این بار از هند.

مرتبط با: عکس های خیره کننده نشان می دهد زمین از سفینه فضایی هند به سمت ماه

از امروز (30 مارس) هند به بیش از 1000 موارد مثبت coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

ضد عفونی کننده دست یک عنصر حیاتی به سرعت گسترش ویروس; هواکش حیاتی برای برقراری ثبات در بیمارانی که بدحال با COVID-19. در خصوص ونتیلاتور ISRO در حال کار بر روی به معنای ساده به کار با توجه به گزارش.

ناسا است بحث در مورد اقدامات مشابهبا توجه به مدیر جیم Bridenstine. در طول یک شهر مجازی سالن برگزار شد در مارس 25, او گفت که او و دیگر آژانس رهبران هماهنگی با دیگر شاخه های دولت به شکل از چگونه ناسا می توانید کمک. این اقدامات می تواند شامل تولید هواکش و کار با ونتیلاتور موجود تولید کنندگان ناسا, مقامات گفت.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>