هند به تعویق انداختن قدرتمند زمین-تصویربرداری ماهواره ای راه اندازی برای ‘دلایل فنی’

قدرتمند تصویربرداری ماهواره ای از هند بود که برای راه اندازی پنج شنبه (5 مارس) است که به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل نامعلومی مشکل فنی با توجه به گزارش های متعدد.

هند تحقیقات فضایی سازمان اعلام کرد که راه اندازی Gisat-1 “به تعویق افتاد با توجه به دلایل فنی. [این] تجدید نظر تاریخ راه اندازی خواهد شد مطلع در دوره به دلیل” با توجه به مختصر آزادی مطبوعات

این ماهواره قرار بود برای راه اندازی در هند همزمانی ماهواره ای راه اندازی خودرو (GSLV) موشک از Satish Dhawan فضای مرکز در شرق سواحل هند است. این بود که اولین راه اندازی GSLV سری در سال 2020 است. جدید تاریخ راه اندازی نشده است را اعلام کرد و هیچ جزئیات بیشتر در مورد ویژگی های موضوع در دسترس بودند در ISRO یا گزارش های رسانه ها.

مرتبط با: هند اذعان خود کاوشگر سقوط کرد, به نقل از مشکل با ترمز پیشرانه

پس از عملیاتی Gisat-1 طراحی شده است به کار در geosynchronous orbit است که حدود 22,000 مایل (36,000 کیلومتر) بالاتر از این سیاره است. این موقعیت اجازه خواهد داد که ماهواره به طور مداوم نظارت بر شبه قاره هند و در نزدیکی آبهای اقیانوس هنگامی که آسمان در حال روشن با توجه به ISRO وب سایت. ماهواره را ارائه تصاویر با رزولوشن 137 پا (42 متری) خواهد شد و حداقل هفت سال در مدار با توجه به Spaceflight Now.

این ماهواره می توانید تصاویر را در چند طول موج از نور را در همان زمان با توجه به ماموریت راه اندازی کیت. Gisat-1 اهداف در حال انجام در زمان واقعی تصویربرداری بیش از یک نوار زیادی از خاک ارائه سریع اطلاعات در مورد بلایای طبیعی و دیگر کوتاه مدت حوادث. این داده ها همچنین باید نشان می دهد روند بلند مدت در زمینه ها اعم از کشاورزی به جنگلداری برای ابر خواص. دوقلو, ماهواره, Gisat-2 قرار است برای پیوستن به Gisat-1 در مدار ماه اوت است.

GSLV می آید در یک زن و شوهر از انواع. این موشک در نسخه ای که قرار بود برای راه اندازی Gisat-1 بود یک علامت دوم در حالی که این نسخه از GSLV ساخته شده است که 13 راه اندازی تلاش های بین سال های 2001 و 2018, با توجه به داده ها از ISROبا 10 ماموریت موفقیت آمیز.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im