هند بودجه بزرگ قطع برای انسان جدید spaceflight برنامه

به عنوان هند آماده برای راه اندازی آن برای اولین بار فضانوردان به فضا, برنامه ادامه خواهد تحت سخت تر بودجه از امیدوار بود حداقل برای زمان حال.

انسان spaceflight برنامه از اروپا (ISRO) به نام Gaganyaan دریافت تنها حدود 30 درصد از بودجه به دنبال با توجه به بار از هند. ISRO گفت: آن را به پیدا کردن یک راه در اطراف این بودجه کم اما جزئیات ارائه نمی شد در اخبار گزارش.

Gaganyaan طراحی شده است برای ارسال سه نفر از اعضای خدمه به فضا برای پنج تا هفت روز در یک فضاپیمای کوچک تقریبا 10 11 فوت (3 متر با 3.4 متر) در قطر است. باید هند رسیدن به هدف خود را از پرواز خود فضانوردان از آن خواهد شد تنها چهارمین کشور برای انجام این کار پس از ایالات متحده آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی (روسیه) و چین است.

مرتبط با: هند به نظر می رسد فراتر از ماه به مریخ و زهره و فضانورد ماموریت

این 2020-21 بودجه برآورد Gaganyaan است 4,257 کرور (حدود 639 میلیون) با این رقم به نمایندگی از حدود یک سوم از ISRO کلی بودجه. مقدار واقعی این سازمان به خود اختصاص داده است که تا کنون برای بشر spaceflight اما از 1200 کرور ($180.3 میلیون).

در حالی که تاثیر به Gaganyaan ناشناخته است ISRO است گفت: آن را در مورد هزینه 10,000 کرور (1.5 میلیارد دلار) برای راه اندازی Gaganyaan قبل از اوت. 15, 2022, است که روز استقلال در هند. به طور کلی انسان spaceflight برنامه های اغلب مقابله با کاهش بودجه در یکی از دو راه: با تاخیر در راه اندازی و یا توسط کاهش در برنامه به تخصیص بودجه کمتر دریافت کرده است.

هند پارلمانی کمیته علوم و تکنولوژی محیط زیست, جنگل و تغییرات آب و هوا مطرح گزارش دوشنبه (9 مارس) برای درخواست پول بیشتر در آوردن ISRO تا به اصل خود درخواست زمان اضافه شده است. اما این که آیا آن اجرا خواهد شد نامشخص است.

ISRO قصد دارد برای انجام یک uncrewed Gaganyaan آزمون ماموریت در آن همزمانی پرتاب ماهواره وسیله نقلیه موشک در دسامبر سال 2020 یا اوایل 2021, با توجه به یک ISRO گزارشهدف جولای 2021 برای دومین تست پرواز. اگر همه می رود و برای طرح در برنامه در حال حاضر انسان را به پرواز در دسامبر سال 2021.

این سازمان با اشاره به پیشرفت های قابل توجهی در این برنامه در سالهای اخیر از جمله اتمام طراحی اولیه بررسی (که به طور معمول انجام می شود فقط قبل از سخت افزار نهایی است). ISRO انجام پد-سقط جنین آزمون واجد شرایط خدمه آن فرار سیستم در جولای 2018 در میان دیگر نقاط عطف این سازمان گفت:.

“فن آوری های مختلف و زیرساخت تحولات مربوط به خدمه انسانی-تاریخ راه اندازی خودرو مداری ماژول خدمه ایمنی و قابلیت اطمینان و [این] خدمه فرار سیستم در فرایند تحقق” ISRO گفت. “[این] به طور کلی مفهوم پیکربندی و واسط بوده است firmed و طراحی اولیه بررسی تکمیل شده است.”

خدمه انتخاب و آموزش نیز در جریان تحت تفاهم نامه توافق با نیروی هوایی هند و موسسه فضایی پزشکی ISRO اضافه شده است. اولین مرحله از خدمه انتخاب به اتمام است و پس از فضانوردان در حال انتخاب آنها آموزش داده خواهد شد در امکانات. ISRO همچنین دارای یک قرارداد با Glavkosmos روسیه راه اندازی ارائه دهنده خدمات تحت آن سازمان Roscosmos برای خدمه انتخاب معاینات پزشکی و آموزش.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im