هند وارد کل مستند به مدت سه هفته

در پاسخ به کروناویروس pandemic, هند, دولت اعلام کرد که آن را در مورد به وارد کردن کل دولت از مستند سه هفته.

آغاز روز شنبه این کشور به حدود 1.37 میلیارد شهروندان را ملزم به ماندن در خانه های خود با توجه به یکssociated را فشار دهید. تا کنون هند تایید کرده 469 موارد COVID-19 اما دولت می گوید که آن را تصویب یک پاسخ قوی در حال حاضر برای جلوگیری از عظیم آینده شیوع مانند کسانی که در ایران و ایتالیا و یا ایالات متحده است.

“صرفه جویی در هند و هند وجود دارد خواهد بود در مجموع ممنوعیت جسارت از” نارندرا نخست وزیر گفت: سه شنبه شب. او بعد از التماس شهروندان به “به یاد داشته باشید که شما را دعوت قبر همه گیر مانند coronavirus به خانه خود را اگر شما گام به گام.”

از دست رفته از مودی اعلام شد اطلاعات خاص در مورد چگونه شهروندان ممکن است دریافت مواد غذایی و پزشکی و سایر لوازم ضروری با توجه به AP. او همچنین نمی لیست هر گونه معافیت برای پزشکان و یا هر کس دیگری که می توان ارائه یک سرویس حیاتی در طول مستند.

مودی بود, اما, اعلام 2 میلیارد دلار بسته به تقویت بهداشت و درمان کشور و نظام است. او همچنین افزود که “تمام گام های برداشته شده توسط دولت مرکزی و دولت برای اطمینان از تامین اقلام ضروری.”

در حال حاضر جزئیات پراکنده هستند در زندگی چه چیزی خواهد شد شبیه به جمعیت هند. اما وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت که اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که او خواستار یک جامع امداد بسته خواهد شد به زودی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de