“غیرقابل دفاع”: تهمت می کشد سازمان بهداشت جهانی بودجه

رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کرده است او آخرین قربانی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس: روز چهارشنبه اعلام کرد که او لغو همه بودجه برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) برجسته سازمان ملل متحد است که به ترویج بهداشت جهانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تهدید پال خواستار قطع بودجه دولت که هفته گذشته اما حمایت کردن پس از او علنا به چالش کشیده است. در حال حاضر او به دنبال از طریق با توجه به اقیانوس اطلس رادر آنچه به نظر می رسد در عین حال مثال دیگری از تهمت منحرف از خود را شکست و مجازات و سازمان هایی که از او انتقاد.

اگر این حملات شما به عنوان جاهل پال خواستار قطع بودجه دولت سازمان بین المللی است که در پاسخ به جهانی شیوع بیماری در وسط coronavirus همه گیر شما می شود در شرکت خوب: رهبران و دیگر چهره های برجسته شده اند انتقاد از تهمت تصمیم در تمام طول روز.

سیمون Coveney, ایرلند, وزیر خارجه توصیف این حرکت به عنوان “غیرقابل دفاع” با توجه به بار مالی. مایکروسافت از بنیانگذاران و نیکوکار بیل گیتس توییتی که خودداری بودجه از چه کسی “است که به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.”

Heiko Maas, آلمان, وزیر خارجه توییتی که تهمت بود در اشتباه به سرزنش کسانی که به این بیماری همه گیر.

“یکی از بهترین سرمایه گذاری است که به تقویت سازمان ملل و مهمتر از همه کمبود بودجه روبرو است که برای تقویت, برای مثال در توسعه و توزیع آزمایش و واکسن,” او گفت: به عنوان ترجمه شده توسط توییتر.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>