دو دلی می تواند سیگنال افسردگی عود پس از پایان meds

آن را ممکن است برای پیش بینی یک فرد در معرض خطر عود به افسردگی پس از قطع داروهای ضد افسردگی بر اساس یک مطالعه جدید.

افرادی که عود را دیگر به تصمیم می گیرید که چگونه تلاش های زیادی برای سرمایه گذاری پاداش محققان دریافتند.

اختلال افسردگی یک مشکل عمده سلامت عمومی با غیر قابل پیش بینی ، اغلب عود با حملات افسردگی آمیخته با دوره های بهبودی. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که به منظور کاهش خطر عود درمان باید ادامه یابد و حتی پس از علائم ناپدید شده اند.

محققان دریافتند که زمان تصمیم گیری به درستی نشان می دهد در آینده عود به صورت 2 از 3 نفر است.

“تخمین زده می شود که 30 درصد از بیماران مبتلا به عود در ظرف شش ماه از خروج. که نرخ بسیار بالا. و پزشکان در حال حاضر هیچ ابزار قابل اعتماد برای برآورد این خطر می گوید:” ایزابل Berwian روانشناس و پژوهشگر فوق دکترا در ترجمه Neuromodeling واحد ETH زوریخ و دانشگاه زوریخ.

در این مطالعه در JAMA Psychiatry, محققان نشان می دهد که رعایت این راه مردم در بهبودی را انتخاب می کند برای پیش بینی خطر ابتلا به افسردگی عود.

برای انجام این مطالعه از آنها استخدام بیمارانی که تا به حال تجربه کرده راجعه یا افسردگی شدید شدند و در بهبودی یعنی با هیچ یا تقریبا هیچ نشانه ای ندارند اما هنوز هم تحت درمان است. آنها به هر یک از شرکت کنندگان یک وظیفه داده شد تا خود را اندازه گیری و یا تمایل او به اعمال تلاش های مختلف بر اساس سطوح پاداش. مشخص شرکت کنندگان مجبور به انتخاب بین دو گزینه: یک تلاش کوچک برای یک پاداش کوچک یا بزرگتر تلاش برای بزرگتر پاداش.

تحلیل نتایج نشان داد که افراد مبتلا به افسردگی در زمان طولانی تر برای تصمیم گیری بین این دو گزینه در مقایسه با افراد سالم. در بیمارانی که عود پس از کاهش تدریجی تصمیم گیری زمان بود و حتی طولانی تر است. محققان دریافتند که زمان تصمیم گیری به درستی نشان می دهد در آینده عود به صورت 2 از 3 نفر است.

یک مدل محاسباتی نشان داد که مردم در بهبودی حساس تر هستند به تلاش است. Berwian توضیح می دهد که پیدا کردن این راه: “تصور کنید که یک شب شما در حال حاضر در رختخواب. برخی از دوستان شما را دعوت به رفتن به شهر به بستنی. یک فرد سالم احتمالا شدن و بیرون رفتن. کسی که مبتلا به افسردگی قسمت خواهد بود به احتمال زیاد به ماندن در رختخواب. حتی اگر آن چیزی است که فرد لذت می برد انجام آن را فقط به نظر می رسد بیش از حد مشکل است.”

اگر چه این مطالعه نشان داد که زمان آن طول می کشد مردم را به تصمیم گیری است که اخباری از خطر ابتلا به افسردگی عود آن را خیلی زود به درخواست پیدا کردن در عمل است.

“در این مرحله ما می توانیم ادعا کرده اند ‘به’ راه حل است. این نتایج نیاز به اعتبار در یک نمونه بزرگتر چون ما نسبتا کوچک بود می گوید:” Berwian.

بودجه برای مطالعه از سوئیس بنیاد ملی علوم. اضافی نویسندگان از دانشگاه زوریخ; دانشگاه کالج لندن; دانشگاه کالیفرنیا در برکلی; Charité Universitätsmedizin و موسسه ماکس پلانک برای سوخت و ساز بدن تحقیقات

منبع: ETH زوریخ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de