در Coronavirus مورخان دیدن پژواک از گذشته بیماری های همه گیر

هنگامی که یک زن مرموز جدید کروناویروس شروع به گسترش در خارج از ووهان چین در سال گذشته از ترس شروع به رشد می کنند که این امر به نوبه خود به یک جدید جهانی و همه گیر.

در حال حاضر ماه پس از گزارش از شیوع آغاز SARS-CoV-2 coronavirus آلوده نزدیک به 100000 نفر کشته و بیش از 3300 نفر در سراسر جهان — سریع گسترش است که در آن برخی از مورخان دیدن تشابه به کشنده تاریخی بیماری است.

گراهام Mooney پزشکی مورخ در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: آينده نگری است که در حال انجام coronavirus شیوع خرس تعدادی از شباهت قابل توجه به گذشته شیوع بیماری مانند آبله و ابولا — و به خصوص به اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که به کشته شدن دهها میلیون نفر در سراسر جهان در طول سال بین سال 1918 تا 1922.

ما حدود سه ماه به شیوع کروناویروس در حالی که واقعی ویرانی 1918 آنفولانزا شروع شد و حدود شش تا هفت ماه پس از آغاز ویروس به علت مرگبار به سرعت در حال توسعه عفونت های باکتریایی و پنومونی در بیماران ریه ها.

و در حالی که عمده وجود دارد تفاوت های آشکار یکی از نگران کننده غذای آماده است که رهبران سیاسی — و به میزان کمتر جوامع آنها حکومت — در حال ساخت همان اشتباهات آنها در گذشته است.

“من فکر می کنم آنچه که به معنی” دیوانه گفت: “این است که بهداشت عمومی را به عنوان یک تلاش به عنوان یک کار حرفه ای نیست کاملا آن را بدست راست و در عین حال وقتی که می آید برای متقاعد کردن کسانی که در قدرت تصمیم گیری درست.”

مبارزه با یک دشمن نامرئی

زمانی که آنفلوآنزای اسپانیایی آمار دانشمندان به سختی می دانستم که چه ویروس بودند. اولین میکروسکوپ قادر به دیدن حتی آنها را ساخته نشد تا 1930 و پزشکان تا به حال و در عین حال توسعه واکسن و یا هر نوع ضد ویروسی و ضد باکتری داروها.

به عبارت دیگر پزشکان تا به حال هیچ درمان موثر در برابر آنفلوآنزای 1918. پزشکان انداخت همه چیز آنها تا به حال در آن: حجامت و اکسیژن و ابتدایی واکسن که کار نمی کند فایده ای نداشت.

در بالا از آن همه گیر شد و به شدت تشدید جنگ جهانی اول گزارش های اولیه از سال 1918 آنفولانزا آمد از اردوگاه های آموزشی و پادگان آن به سرعت در حال گسترش در میان سربازان بودند که محدود در هر دو فضای شخصی و درک درستی از بیماری کنترل — و همچنین حمل به اروپا است.

در تاریخ 11 مارس 1918 ارتش خصوصی در کانزاس شکایت در مورد علائم شبه آنفولانزا. که بعد از ظهر وجود دارد بیش از 100 نفر دیگر بیمار شدند. ظرف پنج سال این تعداد افزایش ده برابر و 47 سربازان کشته شده بود.

در ضمن غیر نظامی جوامع آمار آنفولانزا و بدون رها شدند پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی به عنوان بسیاری از کسانی که منابع مکیده شده به تلاش های جنگی.

اما با وجود این شباهت ها COVID-19 زیر بسیار متفاوت مسیر از آنفلوآنزای اسپانیایی; هیچ جنگ جهانی مواج وجود دارد سریع تر و آسان تر راه های برای حجم بالاتر از مردم برای سفر به سرعت در سراسر جهان گسترش ویروس چندان دور از جایی که از آن آغاز شد.

اعتباری: بهداشت ملی موسسه/ویکتور Tangermann

موازی درمان

درک ما از میکروب شناسی و فارماکولوژی پیشرفت قابل ملاحظه ای بیش از صد سال گذشته. قرنطينه هستند به عنوان موثر به عنوان همیشه.

“وجود دارد برخی از تفاوت های آشکار اما… واقعا تشابه در غیر دارویی و مداخلات است که می تواند مانند اجباری قرنطینه بیماری بنابراین مقامات بهداشت عمومی می دانید جایی که آنها هستند و که آنها را” Mooney گفت.

برخی از Mooney پژوهش متمرکز بر مدیریت تعادل بین آزادی فردی و نیازهای جامعه در بهداشت عمومی اورژانس. برای مثال او گفت که دولت به احتمال زیاد به دنبال “oversteps و اقدامات کنترل و یا حداقل مدیریت و یا تلاش برای جلوگیری از تجمعات عمومی به عنوان به خوبی. شما ببینید برخی از آن اتفاق می افتد در حال حاضر در برخی از کشورها که در آن آنها شروع به فکر می کنم در مورد تعلیق بکند.”

“اما بیشتر به مداخلات فردی قرنطينه, تعطیلی مدارس,” او اضافه شده است.

از لحاظ تاریخی جداسازی و قرنطینه کرده اند اگر تصویب اولیه کافی است. محدود کردن قرار گرفتن در معرض بیماری است که هنوز هم در میان بهترین راه برای محدود کردن گسترش آن. چالش بود — و هنوز — توانایی به دقت اشاره کردن عفونت به سرعت و منزوی کردن بیمار قبل از آنها گسترش آن به دیگران است.

برای مثال چین مسدود حمل و نقل در داخل و خارج از شهرهای آمار coronavirus موثر quarantining این بیماری را در کانون از سایر نقاط جهان است. ایالات متحده قرنطینه نزدیک به 200 شهروندان که در تلاش برای فرار از چین خواسته هزاران نفر از دیگران به منزوی کردن خود در بالای آن است.

“سوال بزرگ این است که آیا آن را مناسب برای دولت قادر به مردم بگویید که شما برای رفتن به بیمارستان به شما کردم به دور ماندن از مدرسه شما رو به نگه داشتن کسب و کار خود و بسته” Mooney گفت.

مناسب یا نه, دولت به لحاظ تاریخی در اختیار داشت که قدرت در مواجهه با شیوع بیماری مرگبار.

Mooney ذکر شده در قانون است که در صورت از آنفولانزای اسپانیایی اجازه مقامات نشان می دهد و سبد خرید مردم به بیمارستان های جداسازی — یک سیاست است که او گفت: آمار اقلیت نژادی, فقیر, و هر کس دیگری زندگی در مناطق پر ازدحام سخت ترین.

کنترل روایات

اما نگران کننده ترین موازی بین امروز شیوع و کسانی که از سال گذشته توسط دولت چگونه باید کنترل جریان اطلاعات است.

به دلیل آنفلوآنزای اسپانیایی همزمان با جنگ جهانی اول بسیاری از کشورها تاثیر آن در حال افزایش کنترل بر خود را در رسانه ها با توجه به تلاش های جنگی. در واقع تنها دلیل این بیماری همه گیر است که به نام آنفولانزای اسپانیایی است زیرا اسپانیا خنثی کشور مجاز آن روزنامه به گزارش در مورد این بیماری است.

در بالا از آن ایالات متحده را فتنه عمل از سال 1918 ساخته شده آن را غیر قانونی برای “عمدا مطلق, چاپ, ارسال و یا انتشار هر گونه بی وفا, بی حرمتی کردن, زشت یا توهین آمیز در مورد این شکل از دولت ایالات متحده است.”

دولت با اتکا به شدت در فتنه عمل به مهر اخبار در مورد بیماری همه گیر مبادا آن را شرمسار دولت و یا کاستن از تلاش های جنگی با توجه به مجله اسمیتسونیان. نتیجه این شد یک رسانه اکوسیستم کامل از اطلاعات نادرست و تبلیغات گفتن مردم به نگرانی نیست در حالی که همه شهرستانها مانند فیلادلفیا تبدیل به شبح شهر و کل جوامع محو شد.

این زمان در اطراف چین در پاسخ به گزارش های اولیه ظهور شیوع کروناویروس با مجازات خبرچین و سانسور رسانه های اجتماعی. به عنوان یک نتیجه, تلاش برای جلوگیری از شیوع شکست خورده در بخشی به دلیل مردم نمی دریافت اطلاعات و یا هشدارهای آنها مورد نیاز است. برای مثال وقتی یک ووهان مبتنی بر دکتر شد یکی از اولین هشدار شیوع — که او به اشتباه در زمان حیات سارس — او دستگیر شد و سکوت دولت بیش از “پخش شایعات.” او بعد از قرارداد این ویروس و از آن درگذشت.

در حال حاضر با داشتن یاد گرفتم به ظاهر هیچ چیز از چین خطا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها عنوان و گسترش اطلاعات نادرست درباره, وقوع. او نام آن را یک توطئه سیاسی به او نگاه بد و روز چهارشنبه را رد کرد گزارش سازمان بهداشت جهانی و شیوه های عقل سلیم مانند ماندن خانه از محل کار هنگامی که بیمار است.

“من فکر می کنم دانش قدرت است” Mooney گفت. “مردم نمی توانند اقدام مناسب اگر آنها اطلاعات کامل. اگر شما یک شهروند که می خواهد به طور داوطلبانه منزوی, اگر شما یک شهروند که می خواهد به انواع دیگر از اقدامات پیشگیرانه مانند اجتماعی فاصله آن کمک می کند تا به اطلاعات در دست است.”

درس نادیده گرفته

در نهایت پاسخ از هر دو آمریکایی و دولت های چینی را نشان می دهد نگران کننده ناتوانی در یادگیری از هر دو علمی و سیاسی درس از گذشته است.

Mooney اشاره می کند که راه مقامات کنترل روایت در اطراف شیوع نشان می دهد که اولویت های خود را در حال عقب. به جای قرار دادن نگرانی برای زندگی انسان و رفاه شهروندان برای اولین بار رهبران مانند تهمت و رئیس جمهور چین باید با تمرکز بیشتر بر غرور ملی.

“این استدلال در اینجا باید این باشد که زندگی بشر دارای ارزش بالای یک نگرانی دولت برای خارج نگرش در مورد توانایی خود را برای کنترل یک بیماری همه گیر” گفت: Mooney. “شما می خواهید اطلاعات شما می خواهید اطلاعات مبتنی بر شواهد و می خواهید اطلاعات است که می آید از منابع شما می توانید اعتماد است.”

مردم نیاز به شفافیت او ادامه داد: به طوری که آنها می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد سفر فرستادن بچه ها به مدرسه و رفتن در مورد زندگی روزانه. بدون که راهنمایی وجود دارد هیچ راهی برای سازماندهی یک پاسخ موثر بر فرد یا جامعه در سطح.

در ضمن عجله برای ایجاد یک واکسن برای شیوع جدید به جای سرمایه گذاری در بهداشت عمومی نشان می دهد که رهبران باقی می ماند واکنشی و نه فعال.

“جالب است که چگونه این نوع از چیزهایی که خود را تکرار به این معنا که هر زمان چیزی شبیه به این اتفاق می افتد تمرکز بر رفع سریع: گرفتن یک واکسن از راه اندازی اورژانس اقدامات” Mooney گفت. “اینها تنها تا کنون به طور موقت تا زمانی که چیزی که بعد می آید همراه است.”

یک واکسن نمی تواند آماده برای حداقل یک سال توسط برخی تخمین می زند و هنگامی که یکی دیگر از بیماری همه گیر رول در اطراف ما خواهید بود در یک مربع. در ضمن بهداشت و درمان باقی می ماند گران برای بسیاری در آمریکا و بهداشت عمومی اقدامات یک کم سیاسی اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“این یک سوال مهم است که بهداشت عمومی را نسبت به سرمایه گذاری در اقتصاد سرمایه گذاری در آموزش و پرورش — این یک سوال از اولویت” گفت: Mooney. “این آسان برای قرار دادن آن در یک کشو و فراموش نکنید که در مورد آن تا زمانی که همه گیر می آید همراه در حالی که شما می توانید استدلال می کنند که بهداشت عمومی چیزی است که باید به طور مداوم سرمایه گذاری در این چشم هرگز در نظر گرفته شود ،

و در مورد کسانی که تاریخی که قوانین اجازه مقامات نشان می دهد و مردم را به قرنطینه? Mooney می گوید که بزرگ و ثروتمند رفت و بی پیرایه. افراد ثروتمند با خانه های بزرگ تر بودند و یا کمتر از چپ به دستگاه های خود را — بچه های خود را گرفته نشده به انزوا بیمارستان زیرا فرض بر این بود که آنها تا به حال به فضا و منابع به putz در اطراف در خانه خود-تحمیل انزوا به جای.

برای کسانی که امروز که دولت ایالات متحده نمی خواهد حتی تضمین می کنند که یک واکسن برای COVID-19 مقرون به صرفه خواهد بود اجازه دهید به تنهایی رایگان — نشان می دهد بسیاری از افراد بیشتر در معرض خطر جمعیت نمی خواهد بود قادر به آن دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این, Mooney گفت: اطلاعات نشان می دهد که پاسخ مردم با توجه به شخصی از ترس: هنگامی که یک واکسن در دسترس بود برای آبله مردم نمی تصمیم به استفاده از آن را تا زمانی که آنها شخصا در معرض خطر بالقوه قرار دادن کل جامعه در خطر است.

“آنچه ما واقعا نیاز مقرون به صرفه است, بهداشت و درمان و سرمایه گذاری در مراقبت های اولیه پس از این منابع در حال حاضر وجود دارد بر روی زمین” گفت: Mooney. “که برای کمک به مردم به طوری که مردم باید دسترسی به منابع است که آنها را قادر به مدیریت خود را در طول یک بیماری همه گیر.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im