در عکس: سفر 62 ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی


سه عضو اعزامی 62 خدمه — اولگ Skripochka جسیکا Meir و اندرو مورگان — مطرح با هم پوشیدن ماموریت خود پچ t-پیراهن در ایستگاه فضایی بین المللی, در فوریه. 7, 2020. (اعتبار تصویر: ناسا)

سفر 62 به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) آغاز شد و در فوریه. 6, 2020, با خروج از سایوز MS-13 فضاپیما است. سفر در حال حاضر متشکل از سه crewmembers: Cmdr. اولگ Skripochka از روسیه و آژانس فضایی Roscosmos و همچنین دو فضانورد ناسا جسیکا Meir و اندرو مورگان.

ISS خواهد بود تا به آن حد معمول جمعیت شش crewmembers با ورود ناسا فضانورد کریس کسیدی و دو فضانورد روسی, آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner. در آوریل 16, Skripochka را در دست فرمان از ISS به Cassidy, به مناسبت پایان سفر 62 و شروع سفر 63.

دیدن عکس از سفر 62 خدمه در عمل و عکس های گرفته شده توسط خدمه در فضا در این Space.com گالری.

مرتبط با: ایستگاه فضایی بین المللی: در داخل و خارج (infographic)

سفر 62 نشان

(اعتبار تصویر: ناسا)

رسمی اعزامی 62 نشان شامل فضانوردان نام و یک فضانورد برگزاری یک ستاره در کنار دیگر حمل یک برگ.
 

خدمه پرتره

(اعتبار تصویر: رابرت Markowitz/ناسا)

این مقام خدمه پرتره گرفته شده در مارس 17, 2019, نشان می دهد (از سمت چپ): Andrew Morgan ناسا اولگ Skripochka از Roscosmos و جسیکا Meir از ناسا.
 

سفر 62 t-پیراهن

(اعتبار تصویر: ناسا)

سه عضو اعزامی 62 خدمه — اولگ Skripochka جسیکا Meir و اندرو مورگان — مطرح با هم پوشیدن ماموریت خود پچ t-پیراهن در ایستگاه فضایی بین المللی, در فوریه. 7, 2020.
 

فضانورد را مشاهده زمین از فضا

(اعتبار تصویر: ناسا)

در زیر ایستگاه فضایی بین المللی در کالیفرنیا در سان فرانسیسکو خلیج اقیانوس آرام و واشنگتن دولت کلمبیا رودخانه ارائه یک نمایش تماشایی در فوریه. 9, 2020.
 

آب بازی در “zero-g”

(اعتبار تصویر: ناسا)

آب شناور در موجدار (persian) به عنوان ناسا سفر 62 مهندس پرواز جسیکا Meir به نظر می رسد. این Feb. 9, 2020, عکس, نمایش اثر از ایستگاه فضایی در آب است.
 

مغز آزمایش در مدار

(اعتبار تصویر: Astro_Jessica/توییتر)

ناسا فضانورد جسیکا Meir شرکت در Japan Aerospace Exploration آژانس (JAXA) مغزی Autoregulation آزمایش در ایستگاه فضایی بین المللی در فوریه. 10, سال 2020 است. این مطالعه به بررسی چگونگی ایستگاه فضایی اثرات چگونه تنظیم جریان خون به مغز تغییرات در ایستگاه فضایی. هدف از این مطالعه این است که “برنامه های کاربردی به فضا در آینده مسافران و بیماران به عقب بر روی زمین” با توجه به Meir.
 

Airglow و آرایه های خورشیدی

international space station expedition 62

(اعتبار تصویر: Astro_Jessica/توییتر)

آفتاب بازدید ایستگاه فضایی بین المللی را آرایه های خورشیدی با روشن و خاموش شدن در این تصویر توسط جسیکا Meir در فوریه. 10, سال 2020 است.
 

شب تاب ابرها از فضا دیده می شود

(اعتبار تصویر: ناسا)

بالاترین ابرها در جو زمین — شب تاب یا “شب درخشان” ابر — تب و تاب بودن در این تصویر گرفته شده از ISS بر Feb. 12, سال 2020 است. شب تاب ابرها رخ می دهد تنها زمانی که خورشید می درخشد بر روی ابرها از زیر زمین افق.
 

Chillin’ در گنبد

(اعتبار تصویر: Astro_Jessica/توییتر)

ناسا فضانورد جسیکا Meir نشان دهنده او مادر آلما, دانشگاه براون در حالی که زل زده بود به زمین از طریق گنبد رصدخانه ایستگاه فضایی بین المللی, در فوریه. 13, 2020. هنگامی که او در توییتی این عکس, Meir گفت: او سعی “به نقطه ون Wickle گیتس از فضا!”
 

سرگرم کننده با “zero-g”

(اعتبار تصویر: Astro_Jessica/توییتر)

ناسا فضانوردان جسیکا Meir و اندرو مورگان “نشستن” بر دوش روسیه فضانورد اولگ Skripochka به عنوان آنها در برخواهد داشت برای یکی دیگر از “zero-g” عکس گروهی در فوریه. 14, 2020.
 

Canadarm2

(اعتبار تصویر: Astro_Jessica/توییتر)

سه ماهه آخر ماه بافندگی پشت ایستگاه فضایی بین المللی را Canadarm2 بازوی روباتیک در این عکس توسط ناسا فضانورد جسیکا Meir. او اعزامی 62 crewmate اندرو مورگان استفاده Canadarm2 به دست یک ورود ماکیان محموله فضاپیما در فوریه. از 18 سال 2020 است.
 

کلید غرب از فضا دیده می شود

(اعتبار تصویر: Astro_Jessica/توییتر)

ناسا فضانوردان جسیکا Meir دستگیر شده در این پر جنب و جوش نمایش کلید غرب فلوریدا از 266 کیلومتر (428 کیلومتر) بالای زمین در فوریه. در 17 سال 2020 است. “بسیاری از خاطرات در شاعرانه #KeyWest #فلوریدا از جمله @NASA_Astronauts آموزش پرواز با فرود @NASKeyWest,” Meir توییتی.
 

فضانوردان خوش آمدید S. S. Robert H. Lawrence

(اعتبار تصویر: AstroDrewMorgan/توییتر)

به افتخار ماه تاریخ سیاه نورث روپ گرومن نام آن 13th ماکیان محموله فضاپیما پس از نیروی هوایی ایالات متحده مسلح ، Robert H. Lawrence, جونیور, اولین آفریقایی-آمریکایی تا کنون انتخاب شده به عنوان یک فضانورد. ماکیان NG-13 محموله فضاپیما وارد ایستگاه فضایی بین المللی در فوریه. 18, 2020, حمل بیش از 7500 پوند است. (از 3400 کیلوگرم) علم آزمایش لوازم و حیاتی دیگر دنده برای ایستگاه سه نفر اعزامی 62 خدمه.
 

S. S. Robert H. Lawrence رویکرد

(اعتبار تصویر: AstroDrewMorgan/توییتر)

Northrup گرومن است ماکیان NG-13 می رسد در ISS در فوریه. از 18 سال 2020 است. این کشتی باری پر از تدارکات برای ایستگاه فضایی نامگذاری شد پس از یک نیروی هوایی ایالات متحده آزمون آزمایشی ، Robert H. Lawrence, جونیور, اولین آمریکایی آفریقایی انتخاب شده برای یک ملی فضای برنامه.
 

فضانوردان, ورزش, دنده محافظ

(اعتبار تصویر: ناسا)

سفر 62 فضانورد خدمه تصویر در داخل یک SpaceX Dragon تدارکات و صنایع دستی در 9 مارس سال 2020 است. خدمه با پوشیدن قابل حمل تنفس دنده در حالی که ورود به آزمون سفینه فضایی جو برای ذرات و مواد محرک است که می تواند سست آمده در حالی که راه اندازی به فضا است.
 

روز سنت پاتریک در فضا

To honor St. Patrick's day at the International Space Station on March 17, 2020, NASA astronaut Andrew Morgan tweeted this photo of an Irish flag floating in one of the windows of the Cupola observatory in the orbiting lab. One of the space station's solar arrays is visible through the window, while Earth provides a cloudy backdrop. Along with this photo of the flag, Morgan tweeted a photo of Ireland, also known as the Emerald Isle, that he captured from the space station.

(اعتبار تصویر: اندرو مورگان/ناسا/توییتر)

ناسا فضانورد اندرو مورگان توییتی این عکس از یک زن ایرلندی پرچم شناور در یکی از پنجره ها از گنبد رصدخانه در روز سنت پاتریک (17 مارس).
داستان کامل: فضانوردان جشن روز سنت پاتریک 2020 با عکس از ایرلند از فضا
 

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im