در نامه سرگشاده ووهان پرستاران گریه برای جهانی کمک

به عنوان آنها سعی کنید به مبارزه با COVID-19 شیوع کارکنان پزشکی در چین مبتلا به ظاهر بی پایان تقلا از موارد جدید و coronavirus خود را.

پرستاران در ووهان شهر که در آن شیوع آغاز شد در حال غش در کار توسعه دردناک و خارش زخم هیپوگلیسمی و روانی خستگی — و به همین دلیل دو نفر از آنها منتشر شده پرشوری درخواست کمک از سایر نقاط جهان در مجله لانست در روز یکشنبه.

“در حالی که ما در حال حرفه ای پرستاران ما نیز انسان است. مانند هر کس دیگری ما احساس درماندگی و اضطراب و ترس” نویسندگان Yingchun Zeng و یان اینکه هر دو از بیمارستان در گوانگژو نوشت. “پرستاران با تجربه گاهی اوقات پیدا کردن زمان برای راحتی همکاران و سعی کنید برای از بین بردن اضطراب ما. اما حتی پرستاران با تجربه نیز ممکن است گریه, احتمالا به دلیل ما نمی دانیم که چگونه ما نیاز به ماندن در اینجا و ما با بالاترین خطر برای COVID-19 عفونت است.”

نزدیک به 2000 پزشکی کارگران کمک COVID-19 نفر در چین آلوده شده اند و حداقل نه نفر کشته شده اند. در ضمن پرستاران نوشتن که اقدامات ایمنی آنها باید به دنبال مانند چهار لایه بندی دستکش و دائما پوشیدن و شستن تنگ, ماسک هستند که به آنها زخم بستر هستند و به طور همزمان آنها را بیمار و ارائه آنها را بی فایده به عنوان مراقبان.

مثلا unpackaging لوازم پزشکی و بیمار یک شات در حالی که با پوشیدن چهار لایه از دستکش به خصوص دشوار است.

“با توجه به کمبود شدید از مراقبت های بهداشتی حرفه ای در ووهان 14,000 پرستاران از سراسر چین به طور داوطلبانه آمده به ووهان به پشتیبانی محلی, پزشکی, مراقبت های بهداشتی حرفه ای” پرستاران نوشت. “اما ما باید خیلی بیشتر کمک کند. ما درخواست پرستاران و کادر پزشکی از کشورها در سراسر جهان برای آمدن به چین در حال حاضر به کمک به ما در این نبرد است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de