فقط در 10 سال گرم شدن کره زمین افزایش یافته است و شانس بلایای

سطوح کوچک از گرمایش جهانی می تواند به افزایش احتمال حوادث شدید, تحقیقات جدید هشدار می دهد. که باعث دانشمندان به سوال چگونه با دقت حوادث در سالهای اخیر را می توان مورد استفاده برای پیش بینی, شدید, حوادث امروز است.

یک مطالعه منتشر شده در روز شنبه در علم پیشرفت نشان می دهد که برخی از تحقیقات نسبت تغییر آب و هوا به فردی بلایای طبیعی است و دست کم احتمال برخی افراط در دهه گذشته است. که به ویژه بی سابقه ای گرم و مرطوب حوادث.

چرا که محققان پایگاه خود را تجزیه و تحلیل در یک مطالعه تاریخی دوره گسترش تنها تا سال 2005 گفت: نویسنده نوح Diffenbaugh یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه استنفورد. همانطور که معلوم است, گرم شدن کره زمین است که رخ داده است از آن زمان تا به حال یک تاثیر بزرگ در جهانی حوادث شدید.

“گرم شدن کره زمین و حتی فقط در قرن 21 ایجاد کرده است افزایش قابل توجهی در فرکانس شدید داغ و مرطوب حوادث بیش از این مناطق که در آن فرکانس سقوط به خوبی در خارج از [قبلا] پیش بینی احتمالات” Diffenbaugh گفت: E&E News.

مطالعات بررسی تاثیر تغییرات آب و هوایی در حوادث شدید اغلب با استفاده از مدل های آب و هوایی به انجام تجزیه و تحلیل آنها. یک روش معمول است که برای اجرای دو سری از شبیه سازی—یکی بر اساس تاریخی آب و هوا اطلاعات, بازتاب زندگی واقعی پیشرفت تغییرات آب و هوایی در طول زمان و بر اساس یک جهان خیالی است که در آن تغییر آب و هوا وجود ندارد.

تفاوت بین این دو شبیه سازی نشان می دهد می تواند از راه های تغییر آب و هوا تاثیر می گذارد و احتمال حوادث شدید اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

یکی از شایع ترین استفاده از مدل سوئیت است که یک گروه شناخته شده به عنوان CMIP5—آن را طراحی و توسعه توسط یک تیم بین المللی از دانشمندان و خدمت به عنوان پایه ای برای بی شماری در آب و هوا تاثیر مطالعات. مسئله این است که CMIP5 تاریخی شبیه سازی تنها منعکس کننده آمار تا سال 2005.

که یک نقص در مدل های طراحی; آن را فقط به اطلاعاتی که در دسترس بود زمانی که آنها برای اولین بار در حال توسعه. یک مجموعه جدیدی از مدل های آب و هوایی شناخته شده به عنوان CMIP6 است در توسعه و منعکس خواهد شد تا به تاریخ تاریخی آب و هوا دوره است.

این بدان معنی است که تجزیه و تحلیل با تکیه بر CMIP5 تاریخی آب و هوا دوره لزوما حساب برای گرم شدن کره زمین است که رخ داده است از سال 2005.

Diffenbaugh مطالعه ارائه یک روش جدید برای چک کردن پیش بینی های ساخته شده در مقالات قبلی که با اتکا بر اطلاعات از گذشته است. این شامل برخی از کار گذشته استفاده می شود که CMIP5 شبیه سازی به منظور برآورد تاثیر تغییر آب و هوا در گرمای شدید و بارش حوادث در دوره تاریخی و پیش بینی در مورد آینده افراط.

چهار شنبه مطالعه نشان می دهد که پیش بینی بر اساس داده ها از گذشته می تواند قابل ملاحظه ای دست کم گرفتن احتمال زیاد در حال حاضر. این مورد برای شکستن رکورد داغ و مرطوب حوادث در نیمکره شمالی بین سال های 2006 و تا سال 2017 Diffenbaugh یافت.

“یک مفهوم از این نتایج در حال حاضر احتمالات به طور بالقوه نزدیک به دوره رفتن به جلو … از آنها به قبلی دو دهه,” او گفت:.

Diffenbaugh اضافه شده است که به روش ذکر شده در مقاله خود محدود نمی به بررسی مطالعات بر اساس CMIP5 شبیه سازی پایان دادن به در سال 2005.

که اصلی بود به عنوان مثال استفاده می شود برای نشان دادن نقطه در مطالعه جدید. اما این روش می تواند مورد استفاده برای ارزیابی دیگر پیش بینی بر اساس داده ها از اوایل دوره تاریخی فقط به عنوان طولانی به عنوان پنجره زمان است که در آن پیش بینی شده است و در حال حاضر به تصویب رسید.

يافتههای حاصل از مطالعه نیست به خصوص تعجب آور دیگر کارشناسان می گویند.

“البته نقش تغییرات آب و هوایی است بزرگتر از اصل تخمین زده می شود اگر شما 10 سال دیگر از گرم شدن در داده ها” گفت: Friederike اتو متخصص در تغییر آب و هوا و حوادث شدید در دانشگاه آکسفورد در یک ایمیل.

اما اندازه اثر است که ارزش اشاره, اضافه سباستین Sippel یک افراط و آب و هوا متخصص در سوئیس موسسه فدرال تکنولوژی در زوریخ.

“یافته های این مطالعه که در یک حس است که انتظار می رود اما به یک معنا است و همچنین نوع تعجب آور است که چگونه قوی تغییر است,” او گفت:.

با توجه به Diffenbaugh مقاله می تواند برنامه های عملی برای جامعه برنامه ریزان تلاش برای مقابله با اثرات تغییر آب و هوا.

اگر مردم در حال طراحی زیرساخت ها و یا سایر تصمیم گیری های اخیر با استفاده از اطلاعات آب و هوا به جای آب و هوا در آینده, پیش بینی آنها می تواند به طور قابل توجهی کم بها دادن به عواقب گرم شدن کره زمین.

“این نوع از نکته بسیار مهم در این مقاله این است که تغییر آب و هوا است به حساب گرفته شود حتی در مقیاس های زمانی 10 سال یا بیشتر” Sippel اضافه شده است.

کاغذ به عنوان یکی دیگر از “بیدارباش” در مورد سرعت که در آن تغییرات آب و هوایی در حال پیشرفت است بر روی زمین, او اشاره کرد.

“انتظار است که بعد از 10 سال خواهد بود به طور گسترده همان گذشته 20 یا 30 سال—این فقط نمی توان انتظار داشت دیگر” Sippel گفت.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net