در چین این Coronavirus برنامه تقریبا کنترل زندگی خود را

برای اولین بار وجود دارد “مسطح منحنی.”

برای بسیاری از نقاط جهان است که گفتگو در حال حاضر تغییر نسبت به “تماس با ردیابی” — پیگیری از کسانی که تست مثبت و منفی و کسانی که در معرض خطر قرار گرفتن در معرض — به عنوان دولت درک برای یک راه حل برای بازگشایی اقتصاد خود را در یک پست-اوج coronavirus جهان است.

اما تهدید به تجدید حیات است که هنوز هم بالا از ذهن است. باز کردن بیش از حد سرعت و موارد را افزایش. خیلی دیر و عواقب اقتصادی خواهد بود و حتی ویرانگر تر از آنها در حال حاضر هستند.

چین گرفته شده رهبری با فن آوری تلفن همراه است که متکی بر اسکن کدهای QR و نرم افزار. هدف این است که برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نشان می دهد که می توانید به جایی که سی ان ان گزارش.

“تکنولوژی در حال حاضر نقش مهمی قانون شامل همه گیر” شیان-شنگ هوآ سلامت AI متخصص در چین e-commerce غول Alibaba گفته سی ان ان.

در اینجا چگونه کار می کند: شهروندان چینی باید به هویت ملی خود را به شماره و یا شماره گذرنامه و همچنین شماره تلفن خود را. این برنامه سپس از آنها می پرسد برای تکمیل یک پرسشنامه در مورد سفر تاریخ و زمان علائم. با توجه به سی ان انمقامات پس از بررسی این اطلاعات و اختصاص یک رنگ.

رنگ بر روی صفحه نمایش خود را تعیین گزینه های خود را بر اساس زمان وضعیت بهداشت و درمان: سبز بدان معنی است که شما خوب به آن بروید زرد معنی است که شما بوده ام به کسی که بیمار است و رنگ قرمز به معنی شما را مجبور به ماندن در خانه.

دقیقا چگونه برنامه تعیین اگر شما باید یک رنگ زرد یا قرمز نمره است هنوز مشخص نیست. منتقدان استدلال می کنند این می تواند منجر به سوء استفاده از قدرت و هدف قرار دادن گروه های به حاشیه رانده شده.

به منظور ایمن بازگشایی درهای خود را, بسیاری از کسب و کار در شهرستانها چینی در حال ارسال عمومی مواجه کدهای QR است که مشتریان بالقوه باید اسکن با استفاده از گوشی های هوشمند خود را.

“من می خواهم برای رفتن به یک رستوران ژاپنی” خبرنگار یونیس Yoon توضیح داد: در یک CNBC گزارش از اوایل این هفته. “برای رسیدن به ساختمان نه تنها من را به من متوسط بررسی و ثبت نام به نام من, اما من هم نیاز به اسکن این کد QR است که نشان می دهد که در آن من شده است در گذشته 14 روز است.”

سنگاپور نیز اجرا شده مشابه تماس با ردیابی برنامه در ماه گذشته به نام TraceTogether. اما این برنامه دیده می شود تنها محدود موفقیت با تنها 12 درصد از جمعیت پس از نصب آن با توجه به نگهبان.

یک سیستم اجرا شده در مسکو, روسیه نیاز مردم را به دانلود یک QR کد به حرکت در اطراف شهرستان. آنها برای اولین بار به ثبت نام در یک وب سایت دولت و اعلام نظر گرفته شده خود را در مسیر پیشبرد. QR کد و سپس به آنها مجوز به ترک خانه.

در ما, تکنولوژی, غول اپل و گوگل اعلام کرد یک تلاش مشترک به تماس با ردیابی به جهان غرب است. خود را پیگیری برنامه طراحی شده است به شما بگویم اگر شما به تازگی در معرض شده کسی که تست مثبت با استفاده از قدرت تکنولوژی بلوتوث.

نرم افزاری است که اجازه خواهد داد که نرم افزار به کار در سراسر هر دو iOS اپل و آندروید گوگل سیستم عامل های تلفن همراه و دستگاه های است که در آثار اما یک برنامه تمام عیار است که هنوز هم “ماه” را با توجه به شرکت.

مقدار زیادی از کشورهای دیگر در حال کار بر روی راه حل های خود را. آلمان و بریتانیا اعلام کرده اند برنامه ای برای برنامه های خود را.

نگرانی های حریم خصوصی بیش از مجموعه ای وسیع از محل و سلامت داده ها ممکن است تاخیر در اجرای به خصوص در آلمان است. طرفداران حفظ حریم خصوصی استدلال می کنند که چنین یک برنامه است “بسیار مشکل” به عنوان Financial Times گزارش می دهد.

اما کارشناسان معتقدند این راه معقول برای رفتن به جلو.

“اگر ما می خواهیم برای خروج از این محدودیت در تماس پس از آن ما نیاز به یکی دیگر از ابزار” مسیحی Drosten از ویروس شناسی موسسه برلین Charité بیمارستان و قابل توجه مفسر در آلمان coronavirus پاسخ گفت: بار مالی.

“ما واقعا نیاز به این برنامه و ما نیاز به متقاعد کردن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به استفاده از آن,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: چین در مبارزه با کروناویروس با دیجیتال QR کد. در اینجا چگونه کار می کند [نگهبان]

بیشتر در تماس با ردیابی: اپل و گوگل برای راه اندازی برنامه برای ردیابی Coronavirus

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>