در نادر رویت ستاره شناسان رعایت پشت سر هم از فعالیت به عنوان یک ستاره عظیم اشکال

این مقاله در اصل منتشر شد در این گفتگو. انتشار مقاله به کمک Space.com’s کارشناس صدای: Op-Ed & بینش.

جیمز Okwe Chibueze, دانشیار, North-West دانشگاه

در اینجا بر روی زمین ما پرداخت بسیار زیادی از توجه به خورشید است. آن را قابل رویت برای ما بعد از همه و مرکزی به زندگی ما. اما آن است که تنها یکی از میلیاردها ستاره در کهکشان ما کهکشان راه شیری است. آن را نیز بسیار کوچک در مقایسه با دیگر ستاره ها – بسیاری از آنها حداقل هشت برابر بیشتر از عظیم.

این ستاره عظیم بر ساختار شکل و شیمیایی محتوای یک کهکشان است. و هنگامی که آنها خسته از خود گاز هیدروژن سوخت و مرگ آنها این کار را در یک رویداد انفجاری به نام یک ابرنواختر. این انفجار است که گاهی اوقات آنقدر قوی است که باعث شکل گیری ستاره های جدید از مواد مرده را با محیط اطراف است.

اما مهم شکاف در دانش ما: ستاره شناسان نمی هنوز به طور کامل درک چگونه آن اصلی ستاره های عظیم خود را در ابتدا شکل گرفته است. تا کنون مشاهدات را تنها به همراه داشت برخی از قطعه از پازل. دلیل این است که تقریبا همه شناخته شده ستاره عظیم در کهکشان ما قرار دارد بسیار دور از منظومه شمسی ما است. آنها همچنین فرم در مجاورت نزدیک به دیگر ستاره های عظیم و آن را دشوار است به مطالعه محیط که در آن آنها را به شکل.

یک تئوری است که یک دیسک دوار از گاز و گرد و غبار تبدیل مواد به رشد ،

ستاره شناسان به تازگی دریافتند که funnelling از توجه به تشکیل ستاره اتفاق می افتد در نرخ های مختلف در طول زمان. گاهی اوقات تشکیل ستاره چلچله تا مقدار زیادی از ماده و در نتیجه پشت سر هم از فعالیت های این ستاره عظیم. این است که به نام یک اتحاد پشت سر هم رویداد. آن است که فوق العاده نادر: تنها سه جمله رویدادهای مشاهده شده از میلیاردها ستاره عظیم در کهکشان راه شیری است.

این است که چرا ستاره شناسان بسیار هیجان زده در مورد مشاهدات اخیر از این پدیده است. من بخشی از تیم است که این ثبت مشاهده است. در حال حاضر تیم ما و دیگر ستاره شناسان قادر خواهد بود به منظور توسعه و آزمون نظریه به توضیح دهید که چگونه بالا-جرم ستاره به دست آوردن توده خود را.

یک همکاری جهانی

پس از اولین تشخیص اتحاد پشت سر همدر سال 2016 ، ستاره شناسان از سراسر جهان توافق کردند در سال 2017 برای هماهنگ کردن تلاش های خود را به رعایت بیشتر. گزارش انفجار به اعتبار و به دنبال آن با مشاهدات و این طول می کشد یک مشترک جهانی تلاش – که منجر به شکل گیری Maser نظارت بر سازمان (M2O).

یک maser است و مایکروویو (فرکانس رادیویی) معادل لیزر. این کلمه مخفف “microwave amplification by stimulated emission of radiation”. میزرها در حال مشاهده با استفاده از تلسکوپهای رادیویی و بسیاری از آنها مشاهده شده در سانتی متر طول موج: آنها بسیار جمع و جور است.

یک maser شعله ور شدن می تواند نشانه ای از یک رویداد فوق العاده ای مانند شکل گیری یک ستاره است. پس از 2017 رادیو تلسکوپ در ژاپن, لهستان, ایتالیا, چین, روسیه, استرالیا, نیوزیلند و آفریقای جنوبی (HartRAOدر این کشور Gauteng استان) کار کرده اند با هم برای تشخیص شعله تحریک پشت سر هم در funnelling از مواد به یک ستاره عظیم.

در ژانویه 2019 ستاره شناسان در Ibaraki دانشگاه در ژاپن متوجه شده است که یک چنین عظیم ستاره, G358-MM1 نشان داد نشانه هایی از فعالیت جدید. این میزرها در ارتباط با جسم درخشان به طور قابل توجهی بیش از یک دوره کوتاه از زمان. نظریه این است که میزرها روشن زمانی که هیجان زده شده توسط یک اتحاد پشت سر هم.

پیگیری مشاهدات با استرالیا بلند پایه آرایه چیزی را نشان داد ستاره شناسان شاهد برای اولین بار – انفجار گرما موج از منبع و سفر از طریق محیط شکل گیری ستاره های بزرگ. انفجار می تواند برای حدود دو هفته تا چند ماه.

پشت سر هم از انرژی

انفجار مثل این نشد و در دو مورد قبلی را اعلام انفجار در ستاره های عظیم. ممکن است این مفهوم را میرسانند که آن را یک نوع متفاوت از اتحاد پشت سر هم. حتی ممکن است وجود یک “باغ وحش” از اتحاد پشت سر هم انواع – طیف وسیعی از انواع مختلف است که عمل در راه های مختلف است که ممکن است بستگی به جرم و مرحله تکاملی از ستاره جوان.

اگر چه پشت سر هم فعالیت درگذشت پایین میزرها هنوز هم خیلی روشن تر از قبل از آنها پشت سر هم. ستاره شناسان در حال تماشای با علاقه برای دیدن اینکه آیا مشابه پشت سر هم رخ خواهد داد و در چه مقیاس.

این تجربه نشان می دهد که چگونه با ارزش آن است که بسیاری از چشم ها به آسمان که از گوشه های مختلف جهان است. همکاری ستاره شناسی بسیار مهم است برای, جدید, کشفیات مهم.

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن مقاله اصلی.

به دنبال همه از کارشناس صدای مسائل و بحث — و تبدیل شدن به بخشی از بحث در Facebook و Twitter. نظرات بیان شده کسانی هستند که از این نویسنده است و لزوما منعکس کننده دیدگاه ها از ناشر است.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de