در 50 سال میلیاردها نفر از مردم صورت می تواند صحرا مانند گرما

بد چشم انداز

با توجه به آب و هوای جدید, مدل, یک پنجم از کل زمین می تواند به عنوان گرم به عنوان صحرای آفریقا تا سال 2070.

که نیروی حدود سه میلیارد نفر یا ترک خانه های خود و یا سعی کنید برای زنده ماندن در جهنمی درجه حرارت Earther گزارش. این به خصوص وخیم چشم انداز برای بشریت — به ویژه به دلیل آن را ارائه زمین های کشاورزی ناتوان از رشد اصلی محصولات کشاورزی است که در آن ما تکیه می کنند.

شرایط

پیش بینی است که بر اساس یک سناریو است که در آن نه تنها بشریت موفق به نشانی آب و هوا را تغییر دهید اما همچنان به افزایش انتشار گازهای گلخانه ای در طول زمان با توجه به Earther.

مطالعه منتشر شده در دوشنبه در مجموعه مقالات آکادمی ملی علومنشان می دهد که چگونه مناطق از هر ساکنان قاره تبدیل خواهد شد کاملا نامهربان — به خصوص در اطراف برزیل و شمال آفریقا و هند است. در ضمن گسترده ردیف هایی از روسیه و کانادا و قطب شمال را به تدریج توسعه آب و هوای معتدل.

خروج دسته جمعی

به عنوان نقاط جهان منتقل قابل سکونت متوسط آستانه Earther گزارش تعداد عظیمی از آب و هوا پناهندگان نیاز به فرار به شمال و جنوبی جیب جهان در جستجوی یک مطلب استقبال محیط زیست است.

که بدان معنی است که مگر اینکه تغییر آب و هوا به طور کامل combatted در مقیاس بین المللی نزدیک به نیمی از مردم روی زمین نیاز به ریشه کن کردن و پیدا کردن یک خانه جدید در دهه های آینده.

بیشتر بخوانید: یک سوم از جمعیت جهان می تواند پوشانده در صحرا مانند گرما توسط 2070 [Earther]

بیشتر در تغییر آب و هوا: گزارش روز قیامت نویسنده: زمین رهبران شکست خورده اند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de