در 40 سال شهرهای خوردند تا یک مقدار شگفت آور از روستایی فضای

به عنوان شهرستانها جسمی گسترش در سراسر جهان بین 1970 و 2010 جمعیت در این شهرها کمتر متراکم بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان دریافتند کوچک و متوسط شهرستانها سوار این روند به خصوص در هند و چین و آمریکای شمالی و اروپا است.

بیش از 60 درصد از گزارش توسعه شهری بود که قبلا در زمین های کشاورزی این محققان تخمین می زنند.

“اگر تراکم جمعیت شهری بدون تغییر باقی مانده بود از سال 1970 بیش از 48000 کیلومتر مربع (تقریبا به اندازه کارولینای شمالی) خواهد ذخیره شده اند از تبدیل به شهری و به جای آن می تواند باقی مانده اند در کشت و یا به عنوان پوشش گیاهی طبیعی می گوید:” Burak Güneralp استادیار در گروه جغرافيا در Texas A&M University.

او می گوید: کاهش تراکم جمعیت شهری در حال حاضر مشکلات متعددی است. از دست دادن زمین های حاصلخیز در حومه شهرستانها رو به رشد ناشی از کاهش تراکم جمعیت شهری است از نگرانی های جدی در چین و هند و نیجریه, Güneralp می گوید.

“این سه کشور انتظار می رود که حساب برای بیش از یک سوم از بینی افزایش جمعیت شهری جمعیت تا سال 2050,” او می گوید. “آنها همچنین هنوز بسیاری از میلیون ها نفر از کشاورزان کوچک درآمد معیشت خود کار های حاصلخیز در حومه شهرها است. بنابراین از دست دادن این با کیفیت بالا زمین برای توسعه شهری با مفاهیم بزرگ است برای امرار معاش از این کشاورزان است.”

این است که “به خصوص نگرانکننده” برای هند او می گوید: حدود نیمی از زمین های خود را طبقه بندی شده به عنوان “تخریب” در حالی که کشور در حال شدیدترین کاهش در زمین های شهری استفاده و بهره وری از سال 1970 تا 2010. هند دارای بزرگترین جمعیت روستایی.

“یافته های ما نشان می دهد که کاهش تراکم جمعیت شهری در هند و نیجریه از سال 1970 باعث 85% و 30% بیشتر زمین به ترتیب به تبدیل به شهری” Güneralp می گوید.

کاهش تراکم شهرستانها رشد ظاهری نیز قرار می دهد فشار بر روی محلی و منطقه ای دولت به ارائه مناسب زیربنایی مانند آب ، حمل و نقل و مسکن را که قبلا در مناطق روستایی ،

محققان دریافتند که این روند در حال قوی ترین در های کوچک و متوسط در مراکز شهری تعریف شده در این مطالعه به عنوان کسانی که با کمتر از 2 میلیون نفر است.

“بعلاوه کوچک و متوسط شهرستانها در هند و چین و آسیای جنوب شرقی و آفریقا و اروپا به دنبال در قدم به قدم از ایالات متحده در کاهش تراکم جمعیت شهری” او می گوید. “این یافته ها مهم هستند چرا که در سطح جهان این است که این کوچک-متوسط شهرستانها با محدود نهادی و ظرفیت مالی که در حال رشد سریع.”

ما تا به حال کمترین تراکم جمعیت شهری در تمام چهار دهه محققان در نگاه که منجر به بسیاری از مشکلات مشابه دیده می شود در کشورهای دیگر.

“چنین چگالی کم توسعه که آیا در آمریکا یا هر جای دیگر به طور کلی به معنی استفاده ناکارآمد از منابع” Güneralp می گوید.

Güneralp می گوید این یافته ها مربوط به یکی از اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد’, SDG11 که تاسیس شد به طور خاص برای اندازه گیری پیشرفت در سراسر جهان نسبت به ساخت شهرها و جوامع پایدار است.

“این مهم است که برای مناطق شهری برای رسیدن به تراکم که هر دو بهبود شرایط زندگی در مناظر شهری و ترویج استفاده بهینه از منابع از جمله زمین,” او می گوید.

این مطالعه به نظر می رسد در تحقیقات محیط زیست نامه. اضافی نویسندگان از Texas A&M دانشگاه ییل و دانشگاه ایالتی آریزونا است.

بودجه برای این پروژه از ناسا زمین-پوشش و استفاده از زمین تغییر برنامه.

منبع: Texas A&M University

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de