ضربه به دایره وار حرکت کردن لینک استفاده بیش از حد از Facebook و اسنپ چت

تحقیقات جدید لینک صفات شخصیتی با مشکل استفاده از Facebook در مقابل اسنپ چت.

“هر دو Facebook و اسنپ چت را جدا از ویژگی های است که کاربران می خواهید به نگه داشتن به آینده و با استفاده از این سیستم عامل می گوید:” در مشی های شناختی و عصب شناسی و استادیار در دانشگاه ایالتی میشیگان دانشکده هنر ارتباطات و علوم است. “ما علاقه مند بودند در اندازه گیری نه تنها مشکل استفاده از, اما همچنین اجتماعی خاص پاداش افراد ممکن است به دنبال در هنگام استفاده از آنها.”

این مطالعه در مجله رفتارهای اعتیاد آور گزارش اقدامات 472 کالج-سن شرکت کنندگان زمان صرف شده در این دو سیستم عامل تلاش برای ترک آنها و مشکل استفاده کنید. محققان همچنین شرکت کنندگان خواست تا با پر کردن پرسشنامه ای که اندازه گیری ترجیحات خود را برای پاداش اجتماعی—و یا انواع تعاملات اجتماعی آنها لذت ببرید—مانند تحسین انفعال نفع اجتماعی تعاملات جنسی و روابط, جامعه پذیری و در نهایت منفی اجتماعی قدرت.

“ما دریافتیم که شرکت کنندگان به صرف زمان بیشتری را بر روی اسنپ چت از Facebook و آنها نیز نشان داده بیشتر مشکل استفاده از اسنپ چت” مشی می گوید. “با کمال تعجب هر چند شرکت کنندگان گزارش تلاش بیشتری برای ترک Facebook.”

در حالی که مشی و coauthor Ujgfiud Turel استاد از سیستم های اطلاعاتی و تصمیم گیری علوم نیست بررسی آنچه که مکانیسم خاص در درون این دو عامل منجر به مشکل استفاده از آنها را پیدا روانی موازی با کاربران مشکل ساز استفاده کنید.

“قابل ملاحظه ای ما شاهد یک همبستگی مشکل استفاده بر روی هر دو سیستم عامل و منفی اجتماعی قدرت—است که مردم تمایل به بی رحمانه سنگدلانه و استفاده از دیگران برای منافع شخصی” مشی می گوید. “این بررسی موارد خواسته شده در مورد لذت بردن شرم آور و یا عصبی دیگران, به عنوان مثال.”

مشی توضیح می دهد که بیشتر مردم با استفاده مشکل ساز بالاتری اولویت سطوح منفی اجتماعی قدرت پاداش; پس بیشتر مشکل خود را با استفاده از است که شما لذت بردن از این منفی تعاملات اجتماعی. منفی اجتماعی قدرت تحسین (دریافت تحسین از دیگران) و جامعه پذیری داشت و به طور مثبت در ارتباط با مشکل اسنپ چت استفاده کنید اما تنها منفی اجتماعی قدرت در ارتباط با مشکل Facebook استفاده کنید.

دیگر تعجب آور پیدا کردن مشی می گوید که شرکت کنندگان اقدام به ترک Facebook بیش از اسنپ چت.

“با توجه به ما پیدا کردن که دانشجویان با استفاده از Snapchat است و بیشتر مشکل ما فکر می شده اند وجود دارد تلاش بیشتری برای ترک و یا محدود کردن استفاده از” مشی می گوید.

مشی توضیح می دهد که درک اجتماعی که پاداش تنظیمات مربوط به استفاده مشکل ساز ضروری است برای روانشناسان بالینی به عنوان آنها در درمان بیماران است. “اگر وجود دارد یک بیمار که می گوید آنها با داشتن مشکلات استفاده بیش از حد این سیستم عامل پزشک را بهتر درک به عنوان به آنچه که آنها را می راند اجتماعی و بهتر باید قادر به کمک به آنها می گوید:” مشی.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de