آموزش تریک می تواند کمک به شما در مقابله با عدم قطعیت

فقط 20 دقیقه از تریک تجربه باعث شود مردم احساس راحتی و تحمل بیشتری از عدم اطمینان, محققان گزارش.

“افراد همچنین گزارش شادتر و خوی در مقایسه با یک گروه کنترل که نمی توانید همان رضایت هنگام اجرای اسکریپت وظایف می گوید:” coauthor کالین Seifert یک استاد روانشناسی در دانشگاه میشیگان است.

چه چیزی باعث تریک محبوب است نه دانستن اینکه چه چیزی اتفاق خواهد افتاد بعدی در طول یک مشترک عملکرد به عنوان مخالف به اسکریپت تئاتر است.

به طور گسترده ذکر شده در اصل این آموزش این است که “بله و…” این روش نیاز به improvisers به قبول این اطلاعات شریک زندگی خود را ارائه می دهد (“بله”) و اضافه کردن مطالب بیشتر.

Seifert و همکاران پیتر Felsman مطالعه سرب نویسنده و فوق دکتری کاردانی در دانشگاه استونی بروک و Sanuri Gunawardena از دانشگاه میشیگان تکمیل دو آزمایش برای تعیین اگر یک بداهه تئاتر تجربه می تواند افزایش یک رفاه و خلاقیت—اندازه گیری به عنوان تفکر واگرا با چند راه حل برای یک مشکل است.

در یک آزمایش بداهه فعالیت بود و در مقایسه با یک کنترل با تعاملات اجتماعی که در آن مردم برداشت یک دوست به بحث در مورد یک فیلم به بحث و اقدامات فیزیکی را نشان می دهد. این تریک گروه بهبود بیشتر در تفکر واگرا اما هر دو گروه در افزایش احساس خوب و راحتی با عدم قطعیت است.

دوم آزمایش درگیر اسکریپت اجتماعی وظایف گروه کنترل و تنها بداهه وظایف مجاز شرکت کنندگان برای ایجاد تعاملات خود را. در این آزمایش تنها تریک گروه با تجربه افزایش احساسات مثبت و آسایش با عدم قطعیت است.

این مطالعه نشان می دهد سه ویژگی های کلیدی از بداهه به عنوان یک مداخله: آن درگیر خلاقیت و ایده کشف با کار کردن با دیگران را بهبود می بخشد خلق و خوی و افزایش راحتی با نامشخص (unscripted) تعاملات اجتماعی.

“بداهه نشان داده شده است در این آزمایش به تولید مزایای فراتر از هر روز روال تعاملات اجتماعی” Seifert می گوید.

به طور کلی بهبود افزایش سلامت روانی و بدون منفی کلاله و مشکلات در دسترسی به اطراف دیگر مداخلات درمانی, محققان می گویند.

این مطالعه به نظر می رسد در مهارت های تفکر و خلاقیت.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>