غیر ممکن است غذاهای مدیر عامل شرکت می گوید او می تواند ایجاد نام تجاری جدید انواع گوشت

دایناسور استیک

تا کنون گیاهی و آزمایشگاه-رشد صنایع گوشت را تا حد زیادی به دنبال تقلید امری عادی وعده های غذایی مانند مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک. اما که می تواند روزی تغییر می گوید: غیر ممکن است غذاهای مدیر عامل پاتریک براون.

براون گفت: در آستانه که در راه او آن را می بیند وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای آزمایش. به عنوان گیاهی, گوشت, تکنیک های بهبود و بازار اجازه او اضافه شده است — ما ممکن است انواع غیر ممکن است-نام تجاری گوشت حیوانات ما نمی فکر می کنم به ناهار خوردن و یا حتی با نام تجاری جدید انواع گوشت.

برای اولین بار طعم و مزه

قهوه ای پیشنهاد فعلی ما گوشت تنظیمات ممکن است بر اساس آنچه از لحاظ تاریخی مناسب پس چرا نمی کنید و سعی کنید چیزی جدید است ؟

“ما می توانیم چیزهایی خواهد بود که بی شک گوشت و طعم و بافت اما بر خلاف هر چیزی که شما تا به حال قبل از اینکه در این رده” براون گفت: در آستانه. “از آنجا که پس از انتخاب از گوشت که در دسترس هستند در دنیای امروز اساسا تاریخی مصنوع گونه که مردم قادر به رام کردن 10000 سال پیش.

“و آنها را انتخاب نکنید چرا که آنها خوشمزه ترین حیوانات روی زمین,” او اضافه شده است. “آنها انتخاب شدند زیرا آنها قادر به اهلی.”

داستان های علمی تخیلی

البته هر چیزی شبیه به آن است که هنوز هم یک راه دور در آینده اگر آن را در همه اتفاق می افتد. آستانه‘s اندرو مارینو خواسته های قهوه ای به عنوان مثال وقتی غیر ممکن خواهد شکل انواع استیک مانند یک دنده چشم که قهوه ای منحرف.

“شما نمی دانید که چگونه نزدیک شما هستند تا زمانی که شما وجود دارد,” او گفت:.

ادامه مطلب: غیر ممکن است مدیر عامل شرکت می گوید آن را می توانید گوشت ‘بر خلاف هر چیزی که شما تا به حال قبل از’ [آستانه]

بیشتر غیر ممکن است مواد غذایی: غیر ممکن است مواد غذایی در تلاش است تا جعلی ماهی در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>