“ایمنی گذرنامه” می تواند کمک به جامعه بازگشت به حالت عادی

محققان آلمانی نشان می دهد که “ایمنی گذرنامه” می تواند با توجه به کارگران که در حال حاضر گرفتار coronavirus — معنی آنها در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن — در یک پیشنهاد به آنها را به بازگشت به کار و کمک به سرعت بخشیدن به بازگشت به حالت عادی جامعه است.

یک توده مطالعه برنامه ریزی شده توسط آلمان در سلامت عمومی بدن و تعدادی از گروه های تحقیقاتی و بیمارستان نگهبان گزارش شامل آزمایش نمونه خون از 100000 نفر برای coronavirus آنتی بادی شروع در اواسط ماه آوریل است.

حضور آنتی بادی در خون نشان می دهد که بدن قادر به مبارزه با ویروس است و به احتمال زیاد نشان می دهد که از یک موضوع یک بار حامل. چنین آزمون ذاتا متفاوت از آن استفاده می شود در حال حاضر برای گفتن اگر کسی این ویروس در زمان تست یا نه.

ایده این است که به کسانی که این آنتی بادی یک “ایمنی گذرنامه” و اجازه می دهد آنها را به بازگشت به کار. هنگامی که “گله ایمنی” است که زمانی در برخی از مناطق, دولت می تواند شروع به کاهش محدودیت های بزرگتر swathes از کشور است.

اما قبل از اینکه دولت می تواند شروع به توزیع این پاس کردن, هنوز هم وجود دارد یک سوال کلیدی است که نیاز به پاسخ داده شود: هنگامی که یک بیمار با موفقیت مبارزه ویروس آنها واقعا ایمنی بدن در دراز مدت ؟ به عنوان نگهبان اشاره پیمانکاری سارس نمی تضمین ایمنی فراتر از حدود یک سال پس از عفونت است.

اما کارشناسان امیدوار هستند.

“این می تواند باشد که این coronavirus علل بسیار قوی پاسخ ایمنی بدن است که با دوام است و محافظ بسیار طولانی و شاید یک سال یا حتی پنج سال اما ما نمی دانیم چرا که این یک ویروس جدید” یک عضو دولت بریتانیا تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی گفت: نگهبان.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>