پاسخ ایمنی ممکن است باعث تکرار عفونت مثانه

یک نابجا پاسخ ایمنی است که در پشت عود عفونت مثانه پژوهش با موش نشان می دهد.

کسانی که مستعد ابتلا به اغلب درد و عفونت اغلب گزارش آنها را به “رفتن” با فرکانس بیشتر و ضرورت.

این دو مربوط به شرایط نتیجه از نابجا پاسخ ایمنی بدن است که اولویت ترمیم بافت در مثانه دیوار بیش از پاکسازی باکتری ها با توجه به مطالعه جدید.

محققان می گویند این یافته ها که به نظر می رسد در طبیعت ایمونولوژیبهبود امکان شناسایی بیشتر راه های موثر برای درمان عفونت های دستگاه ادراری و یا UTIs که شایع به خصوص در میان زنان است.

“بسیاری از زنان را تجربه حداقل یک عفونت ادراري در طول عمر خود می گوید:” نویسنده ارشد Soman ابراهیم استاد در بخش آسیب شناسی ایمونولوژی و ژنتیک مولکولی و میکروبیولوژی در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی. “در نسبت قابل توجهی از این زنان UTIs تبدیل راجعه با درد فرکانس.”

برای مطالعه پاسخ ایمنی ابراهیم و همکاران موش آلوده مثانه با E. coli. در سراسر بدن پاسخ ایمنی بدن به عفونت هستند به طور کلی متعادل بین باکتری ترخیص و ترمیم بافت. اما در مثانه پاسخ اولویت بافت تعمیر—یک تمایل است که با افزایش هر یک از عفونت های پی در پی.

محققان متوجه شدند که مثانه را پاسخ اولیه بر ریختن سلول های دیواره های داخلی به منظور کاهش بار باکتریایی. تعداد زیادی از باکتری های متصل به مثانه همراه سطوح پس از ریختن این دیوار بافت است که ایمنی طبیعی دفاع. اما sloughing فرآیند حذف ضخیم پلاک از سلول ها محافظت می کند که مثانه دیوار از نمک و مواد سمی در ادرار. از دست دادن این سد در معرض اساسی مثانه بافت منجر به شدید مثانه دیوار آسیب و درد.

“به دلیل آسیب ادرار می تواند به محافظت نشده مثانه دیوار آن را تعجب آور نیست مثانه اولویت بهبود آن پلاک-پوشش دیوار های داخلی پوشش بیش باکتریایی ترخیص کالا از گمرک در طول عفونت می گوید:” دانشجوی Jianxuan وو نویسنده سرب از مطالعه.

درد است که می آید از ادرار ناشی از آسیب بافتی بیشتر تهدید فوری از باکتری ها که باقی بماند در مثانه به گفته محققان. این تمرکز در مثانه دیوار تعمیر مانع تکمیل پاکسازی باکتری ها از مثانه و پشت سر گذاشتن بیماری زا است که بلوم به یکی دیگر از عفونت است.

با هر تکرار عفونت ادراري محققان گزارش مثانه ترمیم بافت رخ می دهد بیشتر قوی و در یک سرعت سریع تر و در نتیجه به طور قابل توجهی ضخیم تر مثانه همراه پوشش. در موش هایی که تا به حال تجربه چندین UTIs این تغییر فیزیکی کاهش ظرفيت مثانه و افزایش دفع ادرار فرکانس. هر دو علائم شایع در میان بیمارانی که تجربه مکرر UTIs.

“ما پیدا کردن که مثانه را مستعد ابتلا به عفونت های مکرر است که در واقع نتیجه یک نابجا پاسخ ایمنی می تواند خبری خوش آمدید, به دلیل آن را افزایش می دهد امکان مداخله درمانی” ابراهیم می گوید.

حمایت از کار آمد از موسسه ملی بهداشت.

منبع: دانشگاه دوک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>