پاسخ ایمنی می تواند پیش بینی می شود که شدید COVID-19

متفاوت سیستم ایمنی بدن پاسخ بيماران مبتلا به COVID-19 می تواند کمک به پیش بینی خواهد کرد که تجربه متوسط و شدید عواقب ناشی از بیماری بر اساس یک مطالعه جدید.

این یافته ها ممکن است کمک به شناسایی افراد در معرض خطر بیماری شدید در اوایل بستری شدن آنها و نشان می دهد مواد مخدر برای درمان COVID-19.

محققان 113 بیماران بستری در ییل جدید هیون بیمارستان و تجزیه و تحلیل تغییر سیستم ایمنی بدن پاسخ آنها به نمایش گذاشته شده در طول بستری در بیمارستان از پذیرش به تخلیه و یا مرگ.

آنها دریافتند که تمام بیماران مشترک مشترک COVID-19 “امضا” در سیستم ایمنی بدن فعالیت در اوایل دوره بیماری می شود. اما کسانی که تنها با تجربه متوسط علائم به نمایش گذاشته و کاهش سیستم ایمنی بدن پاسخ و بار ویروسی در طول زمان است.

بیمارانی که در ادامه به توسعه موارد شدید این بیماری نشان داد کاهش بار ویروسی و یا واکنش سیستم ایمنی بدن و بسیاری از ایمنی سیگنال در این بیماران شده است.

اما حتی در اوایل دوره درمان, محققان دریافتند که شاخص پیش بینی شده است که بيماران در معرض بیشترین خطر ابتلا به اشکال شدید بیماری.

“ما قادر به جلو و امضا از خطر ابتلا به بیماری می گوید:” نویسنده ارشد Akiko Iwasaki استاد immunobiology و مولکولی سلولی و زیست شناسی تکاملی و محقق برای Howard Hughes Medical Institute در دانشگاه ییل.

محققان تا به حال شناخته شده است که سیستم ایمنی بدن به هر طریقی عظیم و مخرب “cytokine طوفان” در موارد شدید COVID-19. اما عناصر خاص از پاسخ سیستم ایمنی بدن بیشتر مسئول آسیب های ناشناخته بودند.

تحلیل برخی از جذاب لینک کلیک کنید برای نتایج ضعیف. جالب محققان می گویند یکی از عوامل خطر حضور آلفا اینترفرون یک سايتوکين بسیج برای مبارزه با پاتوژن های ویروسی مانند ویروس آنفولانزا. اما COVID-19 بيمار با سطح بالایی از آلفا اینترفرون شانس بدتر از کسانی که با سطوح پایین.

“این ویروس فقط به نظر نمی رسد به مراقبت در مورد آلفا اینترفرون,” Iwasaki می گوید. “این سايتوکين به نظر می رسد به صدمه زدن به کمک نیست.”

یکی دیگر از اوایل prognosticator نتایج ضعیف این است که فعال شدن inflammasome پیچیده ای از پروتئین است که تشخیص عوامل بیماری زا و باعث پاسخ التهابی به عفونت است. Inflammasome فعال سازی ارتباط بود به نتایج ضعیف و مرگ چند نفر.

محققان دریافتند که افرادی که پاسخ بهتر به عفونت تمایل به بیان سطح بالا از عوامل رشد یک نوع سايتوکين که تعمیرات بافت آسیب به پوشش عروق خونی و ریه ها.

با این اطلاعات می تواند کمک به پیش بینی بيماران در معرض خطر بالا از نتایج ضعیف نویسندگان می گویند.

آنها همچنین می گویند مواد مخدر است که هدف خاص باعث التهاب شناسایی شده در این مطالعه می تواند کمک به درمان بیماران در معرض خطر ابتلا به موارد شدید COVID-19.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله طبیعت.

اضافی نویسندگان از دانشگاه ییل و دانشگاه راکفلر.

منبع: دانشگاه ییل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de