“من در هیبت’: ناسا فضانورد سلام coronavirus-مبارزه با پزشکان و پرستاران از مدار

بهداشت و درمان کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس فقط خارج از زمین فریاد ملی پزشکان بعد.

ناسا فضانورد جلب مورگان یک پزشک که در یکی از این سه نفر در حال حاضر زندگی روی عرشه ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) توییتی قدردانی خود را امروز (30 مارس) به شجاع, پزشکان, پرستاران, پزشکی, تکنسین ها و دیگر افراد در خط مقدم جنگ علیه رمان coronavirus و بیماری های آن, علل COVID-19.

“به عنوان یک پزشک به دنبال بازگشت به سیاره ما در #NationalDoctorsDay من فکر می کنم حرفه ای بهداشت و درمان & داوطلبان هستند که خطر جان خود را در این بحران است. ما در بهترین زمانی که ما به یکدیگر کمک کنیم. من در ترس از خدمت فداکارانه خود را. با تشکر از شما از @Space_Station” مورگان گفت: از طریق توییتر امروز. این متن همراه با یک عکس از خود و یک شناور گوشی پزشکی در ایستگاه گنبد با زمین در پس زمینه.

به روز رسانی: coronavirus همه گیر است اثرات در اکتشافات فضایی

بهداشت و درمان کارگران در واقع خطر زندگی خود را برای درمان COVID-19 بيمار. برای مثال متخصصان پزشکی را تشکیل می دهند و تقریبا 14 درصد از اسپانیا را تایید کرد coronavirus موارد با توجه به نیویورک تایمز. و COVID-19 مواج از طریق بهداشت و درمان نیروی کار در شهر نیویورک است و آمار به خصوص با شیوع. یک “در عمده شهر نیویورک بیمارستان توصیف آن به عنوان “یک ظرف پتری’ که در آن بیش از 200 کارگر افتاده بود بیمار” بار ” مایکل Schwirtz نوشت: در یک داستان امروز.

تا به امروز بیش از وجود دارد 740,000 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان و بیش از 35,000 COVID-19 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مورگان دو اصحاب روی ISS همکار ناسا فضانورد جسیکا Meir و فضانورد اولگ Skripochka فرمانده زمان سفر 62. سه نفر به زودی پیوست توسط سه نفر از همکاران: ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner در حال برنامه ریزی برای راه اندازی به سمت مدار آزمایشگاه روی یک فضاپیمای سایوز در 9 آوریل.

ملی پزشکان’ روز جشن گرفته می شود در ایالات متحده هر سال در تاریخ 30 مارس (هر چند برخی از کشورها استفاده از تاریخ های مختلف). اولین جمله رعایت برگزار شد در گرجستان در سال 1933 با توجه به وب سایت doctorsday.org.

“در مارس 30, 1958, یک قطعنامه بزرگداشت پزشکان روز به تصویب رسید توسط ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان” در این وب سایت آمده است. “در سال 1990 قانون معرفی شده در مجلس نمایندگان و سنا برای ایجاد یک ملی پزشکان بعد. پس قریب به اتفاق تایید توسط ایالات متحده آمریکا در مجلس سنا و مجلس نمایندگان در اکتبر. 30, 1990 رئیس جمهور جورج بوش امضا S. H. RES. #366 (که شد قانون عمومی 101-473) تعیین مارس 30 عنوان ” ملی پزشکان بعد.'”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>