‘من عبور’: مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه مند در پرواز ویرجین کهکشانی فضا هواپیما

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است یک فن از انسان spaceflight اما این لزوما به این معنا نیست که او می خواهد به بازدید از مرز نهایی خود را.

در گفتگو با رئیس ناسا جیم Bridenstine روز جمعه (24 آوریل) رئیس جمهور که دولت به کارگردانی ناسا برای فرود فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024 ابراز متمایز عدم علاقه به پرواز سرنشین Virgin Galactic را SpaceShipTwo زیر مداری فضاپیما است.

Bridenstine بود بازدید کاخ سفید به مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی از ناسا کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که شامل یک جدید یک طراحی و ساخته شده توسط مهندسان در آژانس آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا ، در یک نقطه و گفتگو تبدیل به ویرجین کهکشانیاست که در بسته بندی آزمون مبارزات انتخاباتی از آن جدیدترین SpaceShipTwo خودرو VSS وحدت.

پس از Bridenstine توضیح داد که چه پرواز سرنشین VSS وحدت خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن از او پرسید “آیا شما آن را انجام دهید؟”

“من کاملا آن را انجام دهد. شوخی می کنی ؟ در یک ضربان قلب” پاسخ Bridenstine سابق نیروی دریایی جنگنده خلبان که در پرواز سربازان آمریکایی در عراق و افغانستان است.

“من عبور” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

اما شاید رئیس جمهور فقط برگزاری یک مداری را تجربه کنند. ما باید صبر کنید برای شنیدن افکار خود را در مورد گرفتن یک سفر در SpaceX را Crew Dragon کپسولاست که برنامه ریزی برای راه اندازی فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی برای اولین بار در مه 27.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>