نادیده گرفتن علم در طول یک بیماری همه گیر است که رهبری ضعیف

من با گوش دادن به آرامش پس زمینه همهمه از یخچال در آپارتمان اجاره ای. سر و صدا متوقف شد ناگهان; تنها صدای چپ بود و وزوز گوش زنگ زدن در گوش من. من از صندلی من نگاه کردن از طریق درب های کشویی شیشه ای. باد و باران متحرک روشن-زرد جامه فلانل یا پشمی بوته در دامنه کوه. کالیفرنیا تا به حال فقط خشک ترین ماه فوریه در ضبط و شاخه های گلدار به نظر می رسید به مانند کشش انگشتان دست برای گرفتن حیات آب باران.

من خود در قرنطینه خانه برای یک هفته. پس از بازگشت از یک تغییر آب و هوا کارگاه در واشنگتن دی سی من آمد با یک تب با درجه پایین و خشک سرفه هک. در روز پنج من تست شده برای رمان coronavirus و دیگر میکروب ها. پس از چند مضطرب روز من یاد گرفتم که من تا به حال عفونت های مختلف—جدی آنفلوانزا سویه و همانطور که من نوشتن این, من به آرامی در حال بهبود است.

در حالی که منزوی, من فکر زیادی در مورد چگونگی سیستم های پیچیده در پاسخ به آشفتگی. که بخشی از کار من است. به عنوان آب و هوا دانشمند من مطالعه جوی و اقیانوسی پاسخ به چنین چیزهایی به عنوان عظیم فوران های آتشفشانی تغییرات زیادی در انرژی خورشید خروجی و دو برابر شدن اتمسفر و سطح دی اکسید کربن. رمان coronavirus عمده شوک به پیچیده سیستم های انسانی از حکومت. در اینجا چند افکار شخصی در درس های آموخته شده از وضعیت فعلی است.

درس 1: علمی جهل می تواند کشنده باشد—به خصوص اگر آن شروع می شود با رئیس جمهور آمریکا و trickles از وجود دارد. آن را از نظر علمی نادرست برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اخراج coronavirus به عنوان بدتر از آنفلوآنزای فصلی به عنوان او را در فوریه 26. آن نادرست بود به توصیه شهروندان به شرکت در کسب و کار به عنوان معمول است که او در اواخر مارس 10. آن نادرست بود به این مفهوم را میرسانند که او در یک نشست خبری در مارس 19, که مالاریا داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين امیدوار کننده برای درمان COVID-19—چیزی که تایید نشده. انتشار چنین اطلاعات نادرست کمک به گسترش این رمان کروناویروس در آمریکا سریع تر با به تأخیر انداختن تصویب اجتماعی فاصله. جهل به عنوان قوی بیماری بردار.

درس 2: یک رهبر می گوید حقایق سخت در زمان بحران نه دروغ مانند “کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” به عنوان برگ برنده گفت: در 6 مارس در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. یک رهبر نمی پذیرد گوشته از تجربه و تخصص در مناطق که در آن او است none. یک رهبر قبول مسئولیت شخصی و سازمانی شکست. یک رهبر مراقبت بیشتر در مورد صرفه جویی در زندگی از مورد برنده گشتند.

درس 3: “امریکا برای اولین بار” است که فوق العاده ضعیف استراتژی بقا در وسط یک جهانی همه گیر. هیچ کشوری امن است از میکروسکوپی عامل است که می توانید سوار بر هر هواپیما و کشتی و قطار و یا ماشین. ساختمان موثر سازمان های بین المللی و اتحاد است که یک راه بسیار بهتر از بازمانده جهانی بهداشت بحران از آن رفتن به تنهایی.

عبارت “فراوانی احتیاط” تبدیل به امری عادی در چند ماه گذشته ، مردم استفاده از آن را هنگامی که توضیح تصمیم خود به خود شده است. اما فراوانی از احتیاط باید اعمال در ابتدای بیماری همه گیر. برنامه های دقیق به صورت علمی و دقیق پیام باید آماده شده است همراه با استراتژی های ملی و بین المللی هماهنگی پاسخ تلاش.

آنها آماده بودند. قابلیت تست دهها هزار نفر از شهروندان در روز و به بیمارستان کارکنان اساسی ایمنی دنده باید در محل بوده است. آن نمی شد. اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید اصلاح شود رئیس جمهور misstatements بر جدیت coronavirus. به جای آنها تا حد زیادی سکوت. پس از سالها تحقیر و غفلت از علم—مهمترین علوم از تغییر آب و هوا—مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور ناگهانی کشف که علم ضروری است برای بقای انسان و شاید حتی برای خود سیاسی بقا. از طریق علم واکسن خواهد بود برای توسعه این رمان coronavirus. اگر این کشور سرمایه گذاری در علم در حال حاضر—و اگر ما سرمایه گذاری در تعمیر و نگهداری از قوی جهانی سیستم های سلامت—ما بهتر خواهد بود آماده برای رمان بعدی ویروس در انتظار وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de