اگر شما قصد استفاده از Nootropics نباید شما می دانید دقیقا چه شما در حال گرفتن?

بیشتر و بیشتر مردم با استفاده از nootropics خود را به یک افزایش روانی, و آن را سخت به درک که چرا. مطالعات نشان داده اند که مکمل های nootropic ممکن است افزایش عملکردهای شناختی مانند استدلال و حافظه و هوشیاری تمرکز اراده و خلاقیت و انعطاف پذیری و کلامی تسلط.

اما با بسیاری از nootropics مختلف در حال حاضر در بازار چگونه شما می دانید که کدام نوع برای شما مناسب است ؟ بهترین راه حل این است که برای پیدا کردن یک شرکت است که به طور کامل متعهد به علوم و شفافیت بنابراین شما همیشه می دانید دقیقا چه شما در حال قرار دادن در بدن خود را و به همین دلیل است. و وقتی که می آید به علم و شفافیت هیچ کس ضربان Neurohacker جمعی گروه پشت Qualia تمرکز و Qualia ذهن دو از پیشرفته ترین و جامع nootropics مکمل در جهان است.

Neurohacker Collective
Neurohacker

هر چند برخی از بهداشت و سلامتی شرکت های بازار nootropics به عنوان “داروهای هوشمند” آنها در واقع نمی خواهد شما را دقیق. یک nootropic است که واقعا فقط هر ترکیب شیمیایی است که کمک می کند تا ایجاد بیولوژیکی شرایط لازم برای عملکرد بهینه مغز است. این شامل اسیدهای آمینه و ویتامین ها و مواد معدنی و مواد مغذی و محرک است. برخی از این ترکیبات به عنوان سوخت برای شناخت. دیگران زیر و بم های مختلف فرآیندهای درگیر در انتقال نوروترانسمیترها.

ما بیشتر از nootropics از طریق رژیم غذایی ما. اما برخی مانند کافئین یا L-theanine, ما از چیزهایی مثل قهوه و چای. وجود دارد بسیاری از دیگر nootropics که ما هرگز به خاطر مدرن رژیم غذایی غربی را شامل نمی شود مبهم گیاهان ریشه و دانه ها مانند rhodiola, bacopa یا celastrus عصاره دانه. برای دریافت این مغز-تقویت مواد به بدن ما, ما باید به تکیه بر مکمل های. اما ایجاد این مکمل است که به عنوان ساده به عنوان بسیاری از شرکت های که شما باور دارید.

ایجاد موثر مکمل nootropic نیاز به یک درک عمیق از مجموعه فعل و انفعال و همکاری بین مواد خاص در خاص دوزهای. و Neurohacker جمعی توانایی تجزیه و تحلیل و حل این فعل و انفعال پیچیده است آنچه در آن مجموعه جدا از سایر شرکت ها است.

Neurohacker جمعی تیم از دانشمندان و متخصصان پزشکی طول می کشد یک “کل سیستم” رویکرد به علم nootropics. چه این به این معنی است که به جای به سادگی در تلاش برای تولید یک اثر خاص در یک سیستم بدن انسان آنها را مطالعه رابطه متقابل بین تمام سیستم های. برای خود Qualia nootropics مکمل Neurohacker جمعی با استفاده از این پیشگام کل رویکرد سیستمی و سیستم های پیچیده مدل سازی همراه با هزاران ساعت تحقیق در مغز و اعصاب-زیست شناسی و شیمی آلی به ایجاد محصولات به طور خاص طراحی شده برای سوخت نوروترانسمیترها و بهبود کلی سلامت مغز.

کیفیات ذهنی را مکمل آمده در دو فرمول مختلف که هر دو طراحی شده برای کمک به شما احساس می کنید متمرکز راس و آماده را در هر کار.

Nootropics
Neurohacker

کیفیات ذهنی تمرکز Neurohacker جمعی مقدماتی مکمل nootropic. این سرعت عمل ترکیبی از پنج nootropic ترکیبات هفت مغز و اعصاب, ویتامین ها, شش adaptogen عصاره پنج اسیدهای آمینه و یکی کولین دهنده. این مواد ترویج نورون و سیناپس توسعه انعطافپذیری عصبی و neurogenesis, افزایش انرژی, سالم, ساختار سلول و جریان خون مغزی.

nootropics
Nuerohacker

Qualia ذهن طراحی شده است برای تولید اثرات مشابه به کیفیات ذهنی تمرکز. آن را فقط می شود تلاش های درجه یک با اضافه کردن چند مواد اضافی و افزایش دوز به تولید مواد مغذی اضافی هم افزایی. Qualia ذهن ویژگی های شش nootropic ترکیبات هفت مغز و اعصاب, ویتامین ها, دو آنتی اکسیدان شش adaptogen عصاره پنج اسیدهای آمینه و دو کولین اهدا کنندگان. کلید اضافات نشد در کیفیات ذهنی تمرکز دارد PQQ, Phosphatidylserine DHA و CDP-کولین. این بهبود پاسخگویی به انتقال دهنده های عصبی و کمک به شکل گیری اتصالات سیناپسی در سلول های عصبی استفاده می شود برای حافظه است. بنابراین Qualia ذهن را فراهم می کند قوی تر پشتیبانی برای توجه و تمرکز در استرس زا و یا خواستار شرایط.

چگونه شما می دانید که کدام یک از این nootropics برای شما مناسب است ؟ این واقعا بستگی به نیازهای خاص خود را. کیفیات ذهنی تمرکز کمتر قدرتمند اما مقرون به صرفه تر. Qualia ذهن بزرگتر تاثیر است بلکه گران تر است.

شفافیت و کنترل کیفیت

صرف نظر از گزینه ای که شما انتخاب می کنید Qualia تمرکز و یا کیفیات ذهنی, ذهن, شما همیشه می توانید بقیه مطمئن باشید که شما در حال گرفتن یک محصول با بالاترین کیفیت.

بر خلاف برخی از شرکت ها که نگه داشتن “اختصاصی” فرمول خود را nootropics یک راز Neurohacker جمعی معتقد است تنها راه شما واقعا می تواند در ایجاد اعتماد است که با گفتن مشتریان دقیقا آنچه که آنها در حال قرار دادن در بدن خود را و چرا. به همین دلیل آنها ارائه لیست و مقدار هر عنصر در هر یک از مکمل های آنها و همچنین زحمت دقیق حساب چه این مواد در واقع انجام دهد. می خواهم برای دیدن برای خودتان ؟ فقط اینجا را کلیک کنید.

Neurohacker جمعی نیز می خواهد به مطمئن شوید که شما به طور کامل راضی است. به همین دلیل از خرید اول خود را همراه با رایگان قبل و پس از ارزیابی شناختی از کمبریج علوم مغز. اگر شما کاملا راضی با نتایج خود را Neurohacker جمعی ارائه می دهد 100 روز گارانتی بازگشت پول.

بنابراین اگر شما در حال فکر کردن در مورد تلاش nootropics و شما می خواهید برای مقابله با شرکت شما در واقع می تواند اعتماد Neurohacker پاسخ است. اینجا را کلیک کنید برای خواندن بیشتر در مورد صنعت خود پیشرو Qualia تمرکز و Qualia ذهن nootropics امروز.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im