اگر شما می خواهید راه حل های خلاق نگه داشتن تیم خود را کوچک

تقریبا روند جهانی در علم امروز رشد و برجسته از تیم های بزرگ و عقب کشیدن حضور تیم های کوچک و انفرادی محققان. تا مطمئن شوید که برخی بسیار پیچیده علمی پژوهشی نیاز به تعداد شرکت کنندگان در; نوبل برنده جایزه LIGO آزمایش که شناسایی امواج گرانشی برای مثال شامل بیش از 1000 محققان آیا به عنوان گروه در سرن تایید کرد که وجود بوزون هیگز (یکی دیگر از نوبل شایسته کشف).

اگر چه انگیزه برای بزرگتر تیم قابل درک است, پژوهش در روانشناسی اجتماعی به طور گسترده مستند مزایای کوچک تیم که بهتر از گروه های بزرگتر در معیارهای اعم از بهره وری به خلاقیت و نوآوری است. برای درک مفاهیم تغییر جهت بزرگ و پیچیده میشوند از این رو از اهمیت اساسی برای علم و دانشمندان; این به طور فزاینده ای به عنوان هسته موتورهای دستیابی به موفقیت ایده ها و نوآوری.

تیم های بزرگ پدید آمده اند برای بسیاری از دلایل. مشکلات بسیاری از علمی گروه در حال پرداختن به پیچیده هستند و نیاز به ادغام تخصص های متنوع. اینترنت باعث می شود آن را آسان تر برای برقراری ارتباط و هماهنگی میان اعضای بزرگتر و تیم های پراکنده. بعلاوه در علم, محصولات, بزرگتر تیم تمایل به جلب بیشتر نقل قول از کسانی که از تیم های کوچکتر. و شواهدی وجود دارد که نشان می دهد NSF است بیشتر احتمال دارد به صندوق بزرگتر از کوچکتر تیم حتی اگر آنها به همان اندازه واجد شرایط نشان می دهد اضافی انگیزه برای بزرگتر تیم است.

اما تحقیقات اخیر نشان می دهد که تسلط بزرگتر بیش از گروه های کوچک تر می آید در هزینه به نوآوری و خلاقیت است. وانگ و همکارانش به تجزیه و تحلیل بیش از 65 میلیون مقالات اختراعات و محصولات نرم افزاری تولید شده در طی 1954-2014 به مطالعه پیامدهای تیم اندازه در بهره وری است. آنها با استفاده از تاسیس اندازه گیری اختلال به ارزیابی چقدر کار می کنند بی ثباتی آن زمینه با ایجاد مسیرهای جدید از پرس و جو در مقابل ساخت های موجود بر روی ایده ها و طرح های برای رسیدگی به مشکلات موجود. آنها دریافتند که نسبت به بزرگتر تیم های کوچکتر تیم کار بیشتر بود “مخل.”

به عبارت دیگر تیم های بزرگ حل مشکلات کوچک و آنهایی که جدید تولید کند مشکلات را حل کند. آنها دریافتند که به اندازه افزایش یافته و از یک به 50 نفر در سطح disruptiveness کاهش یافت. علاوه بر این آنها دریافتند که اندازه خود را به جای عوامل مخدوش کننده مانند تفاوت در موضوع و یا نوع طراحی پژوهش توضیح داد تفاوت است. برای مطمئن شود, بزرگ همکاری و کمک مادی به علم و دیگر زمینه خلاق در حال توسعه ایده تاسیس. اما در یک جهان که در آن تیم های بزرگ شکوفا به عنوان تیم های کوچک کاهش این نتایج نشان می دهد که در نهایت به عنوان علم گرفته شده است و بیش با تیم های بزرگ در نهایت تیم های بزرگ ممکن است در اجرا از مشکلات را حل کند.

این “داده های بزرگ” نتایج مناسب را به سادگی با دهه روانشناسی اجتماعی, پژوهش که مستند به کاهش بازده تیم اندازه در تمام انواع بهره وری از Ringelmann مطالعه از اضافه کردن مردم در هر طرف از یک یدک کش از جنگ به مطالعات متعدد طوفان مغزی است. آیا وظیفه است فیزیکی یا فکری خروجی سرانه کاهش می یابد به عنوان اندازه را افزایش می دهد. یک تیم نیاز به قابلیت های لازم برای پرداختن به پیچیدگی کار خود را; با این حال به عنوان وظایف پیچیده تر و تیم های تبدیل شدن به بزرگتر و روند زیان—مشکلات هماهنگی اطلاعات و انگیزه تجمع نمایی و تعامل به کاهش بهره وری.

دو عمده اطلاعات-هماهنگی چالش هایی که بزرگتر تیم باید برای غلبه بر هستند مشترک دانش اثر و پدیده گرفتن طبقه. به عنوان تیم های افزایش اندازه عضو افزونگی را افزایش می دهد. با وجود این واقعیت است که تیم های بزرگ باید دسترسی بیشتر به nonredundant اطلاعات از آنهایی که کوچک این دانش مشترک اثر رخ می دهد—اعضای صحبت در مورد آنچه هر کس در حال حاضر می داند که به جای استفاده از اطلاعات منحصر به فرد شناخته شده توسط فقط یک نفر.

و در عین حال که اطلاعات منحصر به فرد به طور بالقوه می تواند در ترکیب با اطلاعات منحصر به فرد شناخته شده توسط یک شخص دیگر برای رسیدن به راه حل های خلاق. گرفتن طبقه نیز سخت تر می شود به عنوان اندازه را افزایش می دهد. الگوی ارتباط مستقیم بزرگتر تیم به نظر می رسد مانند یک توزیع پواسون: یک و گاهی دو عضو فراموش سهم شیر از صحبت کردن است. به عنوان مثال تلاش های اولیه به آدرس اطلاعات-مشکلات هماهنگی در گروه شامل Simmel را مطالعه دینامیک از triad ها ملاقات میکند و Morino را sociograms از روابط درون یک اردوگاه پناهندگان در خارج از وین در سال 1916 تشکیل شده که بر اساس زمینه شبکه تجزیه و تحلیل در جامعه شناسی معاصر.

انگیزشی چالش به عنوان تیم افزایش حجم بی شمار هستند: رابطهای از دست دادن, از دست دادن انسجام اجتماعیو طفره روی اجتماعی , در میان دیگران. رابطهای که از دست دادن این است که درک از اعضای تیم که آنها در حال کار با کمی حمایت از دیگر اعضای تیم. اعضای بزرگتر تیم نیز کمتر احساس منسجم متحد, متصل و مرتبط از اعضای تیم های کوچکتر. آنها تمایل به کمتر راضی به این گروه و کمتر احتمال دارد به همکاری با یکدیگر.

در همان زمان, آنها به احتمال زیاد به مطابقت با هنجارهای گروه مانند طفره روی اجتماعی, گرایش فرد اعضای گروه را به مشارکت در کمتر از آنها مشغول به کار در یک گروه کوچک و یا به تنهایی. آن را تشدید می تواند در تیم های بزرگ به عنوان اعضای تیم نظر دیگران را به رایگان و کاهش سهم خود را به طوری به عنوان نه به عنوان یک مکنده. ویدئو سواری رخ می دهد به عنوان تیم های افزایش اندازه به دلیل انتشار از مسئولیت است که می تواند یک مشکل خاص که با اهداف و وظايف مشخص نیست.

به عنوان یک کل بزرگتر تیم می تواند عدم رشد بلوغ از همتایان کوچکتر خود را. طول عمر این گروه, بزرگتر تیم تمایل به نگاه به رهبران برای جهت و انگیزه در حالی که تیم های کوچکتر اغلب پیشرفت به دوره های شدید بهره وری سوخت اعتماد مبتنی بر روابط و ساختار و اجماع. تعجبی ندارد که بزرگتر تیم هستند ساختمان های موجود و ایده ها برای حل مشکلات پیچیده اما کوچکتر تیم شناسایی مخل ایده های جدید است که نیاز به حل دارد.

پس از آن به نظر می رسد نه به احتمال زیاد و نه لازم برای مارس نسبت به بزرگتر تیم به معکوس چالش می شود چگونه می توان تیم های بزرگ و یا بخش هایی از آنها را به تیم های کوچک است. تحقیقات جدید در multiteam سیستم (MTS) ممکن است مفید ارائه درس. یک multiteam سیستم یک تیم بزرگ است که یک سیستم کوچکتر تیم سازمان یافته با ساختاری شبکه است که معمولا اما نه لزوما سلسله مراتبی. گروه های درون یک multiteam سیستم به اشتراک گذاری حداقل یک هدف مشترک و به هم وابسته هستند با توجه به ورودی های فرایند و یا نتایج.

اثربخشی در این MTS سازه نیاز به اعضای تیم به تعادل مطالبات خود جزء تیم در حالی که همچنین تخصیص منابع به هم وابسته نیازهای مرتبه بالاتر multiteam سیستم. به عنوان تحقیقات شروع به شناسایی بهترین شیوه با توجه به رهبری و تیم هویت است که تسهیل عملکرد تیم, از آن خواهد شد کمک به ما در درک چگونگی ساختار تیم های—کوچک و بزرگ—که بهترین موقعیت برای نوآوری است.

در مجموع علم نیاز مخل خلاقیت و نوآوری و ایده های نظری و عملی راه حل های. تیم های بزرگ باقی می ماند ضروری موتور برای حل مشکل. اما ما نیز باید به رسمیت شناختن نقش کلیدی از تیم های کوچک است که نشان داده شده است نه تنها به مختل بیش از عموزاده خود بزرگتر بلکه باید همراه با بهره وری بیشتر ارتباطات بهتر و عمیق تر حس رابطهای وحدت همه از آن می تواند کمک به قوی فردی و جمعی عملکرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im