اگر شما می خواهید یک خماری درمان, اعتماد, علم, نه خرافات

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


Hangovers خورد. این یک بحث برانگیز بیانیه. شما احتمالا به خوبی آگاه از این واقعیت به عنوان به خوبی به عنوان نتیجه فرعی که hangovers بدتر همانطور که شما مسن. متاسفانه وقتی که می آید به خماری درمان به سختی و هر کسی واقعا می داند آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد. اگر شما بخواهید چهار دوستان مختلف آنچه را که به درمان خماری شما احتمالا رفتن به چهار wildly مختلف پاسخ. یکی از آنها ممکن است می گویند بهترین درمان بزرگ چرب صبحانه. دیگر شما را به جست و خیز کردن غذا و شستن کردن یک زن و شوهر از Advil با یک قوری قهوه قوی. یکی را با بیحوصلگی حرف زدن در مورد “طبیعی” گیاهان مانند خار و ریشه کاسنی. و دیگری را به شما بگویم در مورد برخی از معجون عجیب و غریب است که او در مورد شنیده از برخی از مرد در محل کار که آن را از پاریس که در آن از نیروی دریایی دوستان در حالی که خدمت در جنوب اقیانوس آرام در طول WW2. اما خوشبختانه به لطف Blowfish برای Hangovers ما نمی باید به تکیه بر علمی سوال مشاوره از دوستان برای درمان hangovers کنه.

Blowfish hangover cure
Blowfish

بر خلاف بسیاری از دیگر خماری درمان محصولات شما ممکن است پیدا کردن در داروخانه های محلی خود را Blowfish نیست یک حیله. آن است که بر اساس علم واقعی. در واقع این تنها اثر باقی مانده از درمان با یک فرمول است که به رسمیت شناخته شده به عنوان موثر توسط سازمان غذا و دارو.

بنابراین آنچه در آن است ؟

هر دوز از Blowfish شامل حداکثر قدرت 1000mg دوز اسید استیل سالیسیک بهتر شناخته شده به عنوان آسپیرین به عنوان به خوبی به عنوان 120mg دارویی کافئین است که در مورد همان مقدار در یک فنجان قهوه است. که در آن است. در صورتی که برای تلفن های موبایل ساده, دلیل آن است که است. اما راز به Blowfish این اثر است نه مواد تشکیل دهنده. این روش تحویل.

مواد تشکیل دهنده فعال در Blowfish در حال تحویل از طریق دو قرص جوشان آن به طور کامل حل در آب است. مطالعات علمی نشان می دهد که طراوت و شادی به طور چشمگیری افزایش نرخ که در آن دارویی مواد در جریان خون جذب می کند. بنابراین در حالی که به طور منظم قرص آسپرین می تواند تا 40 دقیقه به اثر Blowfish شروع به کار فقط در 15 دقیقه.

در اینجا دقیق تر نگاه علم پشت, Blowfish, شکسته علامت است.

سردرد

همیشه تعجب که چرا ما تقسیم سردرد پس از یک شب از نوشیدن? به خوبی معلوم می شود که بدن سوخت و ساز الکل آن را ایجاد شیمیایی محصولات جانبی است که باعث واکنش های التهابی. و این واکنش باعث مشقت بار سردرد هستند که گاهی اوقات همراه با حاد نور و صدا حساسیت.

متاسفانه بدون توجه به آنچه مورد علاقه خود را درمان طبیعی وبلاگ نویس ممکن است به شما بگویم, هیچ, ویتامین, گیاهان دارویی یا مواد معدنی شما می توانید به “خلاص شدن از شر” این مواد شیمیایی محصولات جانبی به دلیل شیمی است و نه سحر و جادو. آسپرین بسیار موثر در کاهش التهاب که این مواد شیمیایی محصولات جانبی شود. و با Blowfish جوشان تحویل روش باعث می شود مطمئن شوید که آسپرین می شود به گردش خون سیستمیک به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

تحریک پذیری و خستگی و اختلال در عملکرد شناختی

تا کنون کسی با مراجعه به الکل به عنوان یک افسردگی ؟ آنچه که اشاره به اثر الکل در انتقال نوروترانسمیترها. در خود مغز, الکل را سرکوب آزادی گلوتامات یک تحریک انتقال دهنده عصبی است که باعث افزایش فعالیت مغز و سطح انرژی است. در همان زمان الکل نیز باعث افزایش اثرات مهاری انتقال دهنده عصبی به نام GABA باعث کاهش فعالیت مغز.

متاسفانه عصبی اثرات الکل متوقف نمی هنگامی که شما هوشیار. آنها در واقع می توانید آخرین و به روز بعد. و هنگامی که در ترکیب با تمام خواب شما نمی توانید زمانی که شما بودند, مهمانی, این می تواند ترک شما احساس خسته و تحریک پذیر و قادر به تمرکز است.

خبر خوب این است که کافئین است که بسیار موثر در تحریک سیستم عصبی مرکزی و افزایش روانی شما نیاز به دریافت از طریق روز. متاسفانه محبوب ترین منبع کافئین—قهوه—تمایل به تشدید دیگری بسیار رایج خماری نشانه است.

تهوع

در حالی که کافئین ثابت شده است به کاهش علائم خماری قهوه ثابت شده است برای افزایش اسیدیته معده. و این خوب نیست که شما رو پر hungover معده است. Blowfish حل این مشکل را با دادن به شما به کافئین نیاز دارید و هیچ چیز دیگری.

کم آبی بدن

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم وجود کم آبی است. دلیل ما دچار کم آبی زمانی که ما نوشیدنی است که الکل را سرکوب هورمون به نام وازوپرسین, که در نتیجه در ادرار کردن مکرر. چون طراوت لمونی آشامیدنی, Blowfish کمک می کند تا بدن خود را به آب و رطوبت آن به شدت نیاز دارد پس از یک شب از boozing.

blowfish for hangover
Blowfish

Blowfish در حال حاضر در تعدادی از مقادیر اما در حال حاضر بهترین معامله است که ارزش بسته است. آن را به شما می دهد 40 قرص (20 دوز در 20 فویل پیچیده کیسه) فقط برای $25. که با این نسخهها کار برای تنها $1.25 در هر خماری. کلیه سفارشات با حمل و نقل رایگان در ایالات متحده و کامل تضمین بازگشت پول.

بنابراین اگر شما به دنبال یک درمان خماری که واقعا کار می کند به Blowfish برای Hangovers امتحان کنید. شما به معنای واقعی کلمه هیچ چیز برای از دست دادن جز تقسیم سردرد و پشیمانی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im