اگر شما فکر می کنم آمادگی گران است همه گیر قرار می دهد همه چیز در چشم انداز

Coronavirus همه گیر شده و اهمیت پایدار در سطح جهانی تحقیقات پزشکی واضح تر از همیشه. از زمان همه گیر قدرتمند شوکی harkening بازگشت به مری لاسکر هشدار داد: “اگر شما فکر می کنم پژوهش گران سعی بیماری است.” کلمات او طنین انداز با قدرت به عنوان ما شاهد از دست رفتن غم انگیز زندگی و ویرانی اقتصاد جهانی ساخته شده توسط یک “یک بار-در-یک-100-سال” ویروس است که کارشناسان تا به حال بارها و بارها پیش بینی شده (به عنوان مثال آمدن طاعون, 1994.)

به عنوان پزشکان در خط مقدم مراقبت از بیماران و کارشناسان بهداشت عمومی در پیاده سازی جامعه مداخلات و سیاست گذاران حرکت به منظور تسریع در امداد رسانی بسته های ما به عنوان یک ملت باید از این فرصت برای یادگیری درس از این وخیم چالش است. ما در حال حاضر فرصت برای به دست آوردن بینش در مورد تحقیقات پزشکی است که می تواند راهنمای ما به عنوان ما همچنان به نبرد در برابر COVID-19 و که می تواند کمک به آماده شدن برای آینده شیوع است. در اینجا برخی از آنچه COVID-19 آموخته است ما در حال حاضر:

علم خوب است کلیدی برای یافتن پاسخ های واقعی: فوریت این بیماری همه گیر متمرکز کرده است توجه جهان در کشف امن و موثر واکسن و درمان است. شعار درمان اثبات نشده به ارمغان می آورد امید کاذب و می تواند خطرناک باشد. مرگ اخیر فرد که “خود-دارو” با کلروکين محصول او شنیده بود در مورد بیش از اینترنت به عنوان مثال واضح است. زمان مفتخر علمی پروتکل برای تولید داده ها بر روی یک دارو ایمنی و اثر بخشی استفاده با دقت انجام آزمایش های بالینی به دنبال متفکر FDA بررسی مهره های اصلی از “علم” و خوب عمل بالینی. نمی توان آنها را رها.

بودجه برای تحقیقات پزشکی باید پایدار و قابل پیش بینی: متناوب بودجه ای که ارائه شده است تنها زمانی که وجود دارد این است که بهداشت عمومی اورژانس shortchanges ظرفیت و توانایی ما برای پاسخ سریع به عنوان جدید پاتوژن پدیدار شود. تحقیقات باید مداوم قبل و بعد از یک بیماری شیوع. “توقف و شروع” تحقیقات مختل پژوهش است. تعدادی از امیدوار کننده واکسن در توسعه بودند در طول سارس و coronavirus MERS شیوع—اما هنگامی که عفونت مشکلاتی روبرو بود و بودجه پژوهش. Protovaccines است که می تواند مفید بوده است در حال توسعه یک پاسخ سریع به این رمان ویروس بودند به معنای واقعی کلمه بر روی یخ قرار داده در دانشگاه تگزاس و در جای دیگر—در نتیجه ناتوان فعلی فرایند توسعه توسط بسیاری از سال. پایدار بودجه لازم برای حمایت از طیف گسترده ای از کشف—از elucidating زیست شناسی ویروس به توسعه مواد مخدر نامزدها برای ایجاد بهبود یافته” سیستم مراقبت از تحویل.

بهداشت عمومی زیرساخت های ضروری: این COVID-19 بحران برجسته عمیق کاستی های ما در زمان تکه تکه روش به سلامت. مزمن underfunding از بهداشت عمومی ادارات برچیدن ملی همه گیر آمادگی دفاتر و عدم افزایش ظرفیت در بیمارستان را مختل ملت ما توانایی برای پاسخ به سرعت و به طور موثر. اینها مسائلی است که باید به فوریت خطاب در کوتاه مدت بلکه واقعیت است که باید تغییر دراز مدت. این یک فرصت برای در نظر گرفتن رویکردهای نوآورانه از جمله مشارکت جهانی با سازمان بهداشت جهانی و دیگران, برای تشخیص, پاسخ به و جلوگیری از شیوع بیماری زمانی که آنها ظهور در هر نقطه در جهان است.

پیشرفت های فن آوری کمک: ما باید با ابزار هایی که در دسترس نیست به ما که در گذشته بیماری های همه گیر. این خبر خوبی است. پزشکی از راه دور اجازه می دهد تا بیماران برای دسترسی به بسیاری از جنبه های مداوم مراقبت های بهداشتی بدون خطر از رفتن به تجهیزات پزشکی و گسترش بیماری به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. جدید تشخیصی ماشین آلات در دسترس هستند که شده اند به سرعت اقتباس صنعت به شناسایی این ویروس. نهفته تسهیل سریع به اشتراک گذاری اطلاعات میان متخصصان بهداشت و دیگران. به عنوان ما را افزایش می دهد استفاده از این روش در طول همه گیر آن مهم خواهد بود به استفاده از این نوآوری ها به روال تمرین.

حمایت از نیروی کار بسیار مهم است: اما تکنولوژی نوش دارو نیست. ما باید حمایت از افرادی که با ایجاد و ارائه این پیشرفت. اهمیت توسعه یک ساقه قوی نیروی کار ساخته شده است کاملا روشن توسط COVID-19. ما نیاز به اطمینان حاصل شود بودجه برای دانشمندان جوان و اداری را کاهش می دهد بیش از حد از تاسیس محققان. فعلی عدم ارائه کافی PPE (personal protective equipment) به پزشکان برای مراقبت از coronavirus بیماران برگ های بهداشت حرفه ای احساس “ميثم بره” و نتواند به تشخیص خود خدمات نوع دوستانه. حزبی که اختلافات کاهش می یابد و حمایت از پزشکان و دیگر اولین پاسخ دهندگان غیر قابل قبول است که رفاه نیروی کار ما در خطر است.

سرمایه گذاری در تحقیقات پزشکی عمومی خوب: این COVID-19 بحران باعث خواهد شد بسیار زیاد و رنج انسان و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای برخی از زمان. به عنوان ما می آیند و با هم به جنگ این بیماری همه گیر ما به وضوح ببینید که سرمایه گذاری در مناطق که در بهبود سلامت انسان ارزشمند هستند. پژوهش های پزشکی را فراهم می کند مهم راه حل در این نبرد—ما باید از این ظرفیت و به طور فزاینده فوری را برای ایجاد واکسن توسعه درمانهای دارویی بهبود بالینی سیستم های مراقبت و تقویت بهداشت عمومی ظرفیت. ما باید به یاد داشته باشید که هنگامی که خاص این بیماری همه گیر است که بیش و قبل از بعدی می رسد.

من مطمئن هستم که علم پزشکی را ارائه پاسخ به این زمان بیماری همه گیر. انسان پیروز خواهد شد در برابر ویروس. اما ما از این سختی? هنگامی که بحران abates خواهد ملت ما اطمینان سرمایه گذاری جدی و ضروری در تحقیقات پزشکی به طوری که قادر به پاسخ دادن به آینده بیولوژیکی تهدیدات? ما با موفقیت ترکیب بهترین عمومی-شیوه های درمانی بر روی صفحه نمایش در کشورهای دیگر? من صادقانه امیدواریم که آمریکایی ها را گام به جلو به تقاضا است که علم پزشکی بود اولویت ما برای ایمنی و رفاه ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>