اگر شما عشق به یادگیری CuriosityStream است که خدمات جریان شما شده است انتظار برای

بیش از چند سال گذشته جریان های ویدئویی آنلاین تبدیل شده است منبع اصلی سرگرمی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. اما با مردم صرف زمان بیشتر و بیشتر در جریان است تا به حال حتی بزرگتر لحظه از اواخر سال. این بدان معناست که یک فرصت خوب وجود دارد شما ممکن است احساس مانند شما به تماشای همه چیز ارزش تماشای Netflix, Hulu, آمازون نخست و عمده دیگر خدمات جریان. شاید شما حتی رشد خسته از محتوا است که عمده streamers ها فراهم می کند. خوشبختانه وجود دارد گزینه دیگری و این با علم و تمرکز برنامه نویسی که آموزشی و همچنین به عنوان سرگرم کننده است. آن را به نام CuriosityStream و این جریان سرویس برای کسانی که عشق به یادگیری است.

CuriosityStream محصول از جان Hendricks, که همچنین از تاسیس کانال دیسکاوری. آن کتابخانه از فیلم های سری و محتوای اصلی در ورید از عصر طلایی پایه کابل قبل از تلویزیون واقعیت و داستان تخیلی نشان می دهد در زمان بیش از. اما درست مثل کانال دیسکاوری از هر فیلم, قسمت و یا از ویژگی های موجود در CuriosityStream را تشویق به یادگیری و البته کنجکاوی در بینندگان است.

که شامل هزاران نفر از برنامه های هر دو CuriosityStream اصل و گنجینه های از آن گسترده بایگانی پوشش موضوعات از علم به تاریخ به تکنولوژی و همه چیز را در میان. برنامه هایی مانند استفان هاوکینگ را در مکان های مورد علاقهکه در آن اواخر فیزیکدان طول می کشد بینندگان در یک تور از مکان های مورد علاقه در تمام جهان است. مثال دیگر این است که فرانک لوید رایت: مردی که ساخته شده امریکا, یک, قانع, مستند در مورد معمار مشهور.

اگر خانه خود را سرگرمی رژیم غذایی می تواند با استفاده از کمی آموزش و پرورش بیشتر و کمی کمتر از پوشش گیاهی CuriosityStream به احتمال زیاد شبیه به یک معامله حتی در مقایسه با قیمت به Netflix بکشد و یا HBO حداکثر. اما به جای CuriosityStream ارائه شده است را با قیمت باور نکردنی مقرون به صرفه است. یک سال تمام از CuriosityStream شما را به مجموعه ای فقط 19.99 دلار است که کمتر از $1.67 در هر ماه. که کمتر از یک فنجان قهوه به شما هزینه خواهد شد. و اگر شما احساس نمی مانند ارتکاب به یک سال تمام شما همچنین می توانید ماه به ماه که هنوز هم تنها $2.99 در ماه است.

CuriosityStream
CuriosityStream

همه CuriosityStream برنامه نویسی در دسترس است در تعریف بالا. اما videophiles همچنین می توانید 4K جریان برنامه برای $9.99 یک ماه یا $69.99 هر سال که هنوز هم مقرون به صرفه. و CuriosityStream می آید و بدون هر گونه محدودیت جغرافیایی بنابراین شما می توانید هر چیزی و همه چیز در دسترس در خدمات بدون توجه به جایی که شما در جهان هستند.

بنابراین اگر شما آماده برای ثبت نام CuriosityStream به سایت رسمی آن در اینجا و پیدا کردن همه چیز شما ممکن است نیاز به دانستن است.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de