اگر جهان نتواند به محافظت از اقتصاد COVID-19 آسیب سلامت طولانی به آینده

این COVID-19 همه گیر است که اولین و مهمترین بحران بهداشتی. اما, آن است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک اقتصادی بیش از حد. این البته اولین بحران اقتصادی جهانی. اما این زمان آن متفاوت است.

قرن 20 تجربه 1929 وال استریت سقوط و نفت 1973-شوک قیمت و همچنین بسیاری از بحران های منطقه ای در شرق آسیا اتحاد جماهیر شوروی سابق و آمریکای لاتین است. در سال های اولیه قرن 21 شاهد بحران مالی جهانی که در سال 2007 آغاز شده. هر یک از این بحران ها مورد مطالعه قرار گرفته است در جزئیات و در حالی که اقتصاددانان و سیاستمداران ممکن است اختلاف نظر در مورد چگونه به پاسخ اغلب بازتاب ایدئولوژیک خود را در چشم انداز وجود دارد حداقل یک طیف وسیعی از اقدامات است که آنها می توانید از را انتخاب کنید.

کسانی که تحصیل بحران اقتصادی طولانی کشیده زیستی شباهتها و نقاشی و به خصوص در این ایده از ” سرایت ‘استفاده می شود در ابتدا برای توضیح گسترش بانکداری شکست در 1920s. جان مینارد کینز کشی در اوایل فلاسفه صحبت از اعتماد به نفس در بازار به عنوان “ارواح حیوانی.”

این مفاهیم بودند که به اعمال مردم و اقدامات است که می تواند تحت تاثیر اظهارات و اقدامات سیاستمداران, برای بهتر یا بدتر. آنها هنوز هم برخی از ارزش. اواخر شب صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور به ما تهمت می توانید ارسال بازارهای مالی به سقوط آزاد. این مفاهیم نه نفوذ یک ویروس است که پس از رییس جمهور آمریکا در توییتر.

فقط بیش از یک دهه پیش دولت متعهد در مقیاس بزرگ آزمایش بر روی جمعیت خود را. هر تصمیم که آیا یا نه به اتخاذ اقدامات ریاضتی در پی بحران مالی جهانی. نتیجه این بود که بسیاری از شهروندان خود را که قبلا احساس امنیت خود را پیشرو زندگی می کند که بسیار مخاطره آمیز. آنها خودشان را در بر داشت زندگی از ماه به ماه رو به ناامنی اشتغال و درآمد و مسکن و حتی مواد غذایی است.

کشورهایی مانند یونان و ایتالیا و اسپانیا و پس از سال 2010 انگلستان است که تا به حال انتخاب شده برای اجرای اقدامات ریاضت و یا تا به حال چنین اقداماتی بر آنها تحمیل شده یا این که دچار از دست دادن سنتی صنایع با تجربه بدتر شدن سلامت که به طور معمول در زمان قالب چه خواهد بود نامیده می شوند ‘بیماری ناامیدی’ مانند الکل و مواد مخدر مربوط به مرگ و خودکشی. حدود 10,000 اضافی خودکشی رخ داده است پس از سال 2007 بحران مالی جهانی. در انگلستان که در آن مواد غذایی بانک ها شد و عملا یک مفهوم خارجی وجود یک توده در افزایش افرادی که به دنبال اضطراری حمایت غذایی به خصوص در این مناطق برخورد با ریاضت. در بسیاری از کشورها به خصوص ایالات متحده آمریکا و انگلستان در دراز مدت بهبود امید به زندگی دستگیر شد.

با این حال پیامدهای سیاسی بیش از حد. بسیاری از کسانی که زندگی در مناطق آسیب دیده رها دیرینه تعلقات به رای مردمی باعث می شود که منجر به سیاست هایی خواهد بود که آسیب آنها بیشتر است.

اما این اتفاق رخ نداد در همه جا. برخی از دولت ها مانند کسانی که از آلمان و هلند و قبل از سال 2010 انتخابات عمومی بریتانیا را رد کرد و ریاضت و به دنبال تحریک اقتصاد اغلب همراه با اقدامات لازم برای محافظت از آسیب پذیر ترین جمله کسانی بودند که به خوبی تاسیس در کشورهای اسکاندیناوی است. در حالی که در بسیاری از کشورهای اروپایی افزایش خودکشی در افزایش موازی با زیان کار, در برخی از, لینک شکسته شد. این کشورها که به دنبال به مردم امید—به عنوان مثال با سیاست های به سهولت آنها را به بازگشت به کار آنها باید از دست دادن شغل خود و یا برای محافظت از آنها را از تبدیل شدن به بی خانمان.

یک بحران اقتصادی را به دنبال خواهد داشت این شیوع

امروز سیاستمداران را باید انتخاب های دشوار است اگر چه با اطلاعات ناقص. اقدامات مورد نیاز برای مهار این ویروس از جمله خود-جداسازی توسط کارگران و مصرف کنندگان بسته شدن کارخانه ها و مغازه ها و ممنوعیت های ورزشی و سرگرمی, فعالیت, تمام عوارض خود را. سیاستمداران در حال تبدیل به عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان برای کمک به آنها در این بحران نمونه ظاهر Anthony Fauci در کنار رئیس جمهور به ما تهمت یا نخست وزیر بوریس جانسون بودن flanked توسط بریتانیا افسر ارشد پزشکی و مشاور ارشد علمی. در انگلستان حداقل با یک دولت که وزرای تنها به تازگی اعلام کرد که مردم “باید به حال به اندازه کافی از کارشناسان” این کاملا یک تغییر دهید.

مشکل این است که مشاوره است که این کارشناسان در حال دادن یک تهدید فوری برای اقتصاد است. این مسائل. کاهش اقتصادی به خودی خود دارای اثر سوء بر سلامت. کاهش در فعالیت های اقتصادی باعث کاهش گردش پول و, با آن, مالیات بر درآمد. این کاهش منابع مالی در دسترس برای بهداشت عمومی اقدامات لازم برای کنترل این بیماری همه گیر. همچنین بازدید افراد و خانواده ها که ممکن است درآمد خود را شاقول catastrophically. هنگامی که آنها خود را تخلیه ذخایر مالی شرکت ها نزدیک با عواقب خود را برای صاحبان و کارمندان و تامین کنندگان.

در چین که در آن COVID-19 اولین زده تولید صنعتی کاهش یافت و در حدود 13.5% و تنظیم فصلی خرده فروشی ها تا 21 درصد است. برخی از بخش های تقریبا به طور کامل فرو ریخت. کاهش فروش خودرو در 92% و رستوران فروش کاهش یافته است توسط ~95%. گلدمن ساکس پیش بینی کرده است که اقتصاد آمریکا می تواند کوچک 24 درصد در سه ماهه دوم سال 2020 بیش از دو برابر هر گونه کاهش تا کنون ثبت شده است.

این مهم است که توجه داشته باشید که شیوع است که نیاز به اجتماعی فاصله و قرنطینه برای کنترل است که به احتمال زیاد به توسعه بسیار متفاوت در یک محیط است که در آن یک نیروی کار با دسترسی به بهداشت و درمان رایگان و درآمد حفاظت از یکی که در آن مقدار اشتغال گاه به گاه است و مردم باید انتخاب کنید که آیا برای رفتن به محل کار هنگامی که بیمار یا به گرسنگی مردن.

به طور فزاینده ای یکپارچه اقتصاد جهانی باعث افزایش شکنندگی این وضعیت است. تولید کننده هواکش در شفیلد دیترویت یا دوسلدورف ممکن است بستگی به لوازم تخصصی از شانگهای, مانیل و کوالالامپور. اگر هر یک از این است که قادر به ارائه محصولات خود تمامی مراحل ممکن است سقوط. همچنین به عنوان با هر سیستم پیچیده ای چه اتفاقی می افتد می توانید بستگی دارد به شدت در شروع شرایط.

بررسی مقیاس های اقتصادی آسیب های مشکل تر ساخته شده است چرا که هیچ کس نمی داند چه مدت محدودیت در فعالیت های گذشته خواهد شد. اقتصاد به عنوان یک سیستم های انطباقی پیچیده. در نتیجه, آن را شامل درجه ای از انعطاف پذیری تندرست از یک شوک است. اما در برخی از نقطه مکانیسم های جبرانی شکستن. هنگامی که یک شرکت بسته می شود آن را ممکن است هرگز دوباره باز کنید. به نیروی کار ماهر در آن بستگی دارد ممکن است از دست رفته. وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در این شیوع. مدل نشان می دهد که همه گیر می تواند یا چند ماه یا یک سال در بسیاری از کشورها است. وجود دارد می تواند به صورت یک موج و یا یک سری از امواج از این بیماری همه گیر.

حتی اگر مقیاس و ماهیت بیماری همه گیر و همراه رکود اقتصادی دشوار است برای تعیین کمیت و شکی نیست که وجود یک خطر واقعی از باطل مارپیچ رو به پایین از بیماری و فقر. تحقیق و توسعه است که ممکن است انجام شده است ممکن است به تعویق افتاده اند. آموزش و پرورش که ممکن است تکمیل شده است ممکن است قطع شده اند. سرمایه گذاری است که ممکن است ساخته شده است ممکن است شده اند را در خود نگه دارد. و بسیاری از مردم خواهد شد که تا به حال در زندگی خود را برای همیشه تغییر اغلب برای بدتر است.

چگونه برای محافظت از اقتصاد ؟

آنچه می توان از این تجربه آموخته? چگونه می توانید از بازگشت از بدترین عواقب ناشی از بحران مالی جهانی بود اجتناب کرد ؟ اقدامات معمولا توسط دولت ها و بانک های مرکزی مانند کاهش نرخ بهره و یا اجرای محرک مالی تنها محدود اثر است. در بسیاری از آنها می تواند به کاهش اثرات. در اینجا ما پیشنهاد سه مجموعه از اقدامات است که به اعتقاد ما می تواند کمک به جوامع بازیابی هنگامی که این بیماری همه گیر است.

صرفه جویی در زندگی

این اولین و بارز ترین اولویت است. گسترش ویروس مسبب باید موجود و مرگ و میر مرتبط با آن را باید کاهش داد و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. مقیاس از اقدامات انجام شده برای رسیدن به چنین مهار خواهد نفوذ در این مرحله از بیماری همه گیر و ظرفیت به مداخله در خصوص اینکه آیا بهداشت و درمان کارگران و امکانات آزمایشگاهی در دسترس هستند برای پاسخ به افزایش حجم کار. در حال حاضر زمان برای پنی-جوانه—امور مالی وزارتخانه ها و آژانس های کمک کننده باید تشخیص دهد که این کار نیاز به بودجه اضافی به دست آمده از ذخایر و یا با قرض گرفتن. مهمتر کسانی که در طراحی این بهداشت عمومی اقدامات متقابل باید تشخیص دهد که وجود خواهد داشت مستقیم و غیر مستقیم بر سلامت تاثیر به ویژه در کسانی که به تنهایی زندگی می کنند, کسانی که مسن هستند و یا کسانی که بیماری های روانی و یا کسانی که بی خانمان هستند و یا در موسسات مانند مراقبت از خانه و زندانها و مهاجر بازداشتگاه. از همه مهمتر یک مطالعه جدید از سال 1918 آنفلوانزای همه گیر در می یابد که در 43 شهرهای ما را مورد مطالعه کسانی که اعمال محدودیت در تعاملات اجتماعی زودتر و حفظ آنها را طولانی تر و با تجربه تر و قوی تر پس از آن بازیابی. از این رو نویسنده با رد این ایده از یک تجارت کردن بین سخت بهداشت عمومی اقدامات و آسیب های اقتصادی.

محافظت از ریسک مالی شرکت

به دلیل وجود سقوط در تقاضا در اقتصاد مسئولیت برای محافظت از ریسک مالی باید در دولت. فقط به عنوان دولت قبول کند که آنها باید در پیدا کردن پول اضافی در زمان جنگ آنها باید از تجمع در برابر این دشمن مشترک—یک میکروارگانیسم به جای یک قدرت خارجی—به دلیل تهدید به جمعیت آنها کمتر نیست. سیاستمداران در بسیاری از کشورهای در پاسخ به چالش اغلب پرتاب بلند تاسیس قوانین مالی در خارج از پنجره. ما 2 تریلیون دلار بسته تصویب شده در ایالات متحده آمریکا بی سابقه است اما بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله انگلستان و فرانسه و دانمارک را به شدت به پرداخت بخش بزرگی از دستمزد کسانی که در معرض خطر از دست دادن شغل خود. این بسیار مهم است برای دفع آسیب دائمی و جلوگیری از رکود اقتصادی از افزایش به مقاصدشان افسردگی است. نگرانی در مورد سطح بالایی از بدهی های دولت استفاده می شد که به توجیه اقتصادی یک دهه پیش کنار گذاشته شده است.

آماده شدن برای بازیابی

این به معنای تامین آینده شرکت ها بخصوص شرکت های کوچک و متوسط است که بازی در چنین نقش مهمی را در اقتصاد به طوری که آنها آماده هستند برای دیدار با تقاضا خواهد شد که روزی بازگشت. در preindustrial بار اقتصاد به سادگی نیاز به یک منبع بزرگ از زايمان.

مدرن و دانش اقتصاد در تولید و خدمات بستگی دارد بسیار ماهر و اغلب نیروی کار متخصص. پس از آن مهارت ها را از دست داد—برای مثال از آنجا که کسانی که به آن رسیده میانسالی که بعید است به بازگشت به نیروی کار مجبور به رفع اشکالات—پس از آن بازیابی می تواند تقریبا غیر ممکن است.

این نیاز به اقدامات برای ارائه به شرکت های مالی حیاتی مانند وام های بدون بهره ارائه شده توسط برخی از دولت ها و همچنین به عنوان کسانی که در کاهش هزینه های در حال سقوط بر کسب و کار. نمونه هایی از این شامل تاخیر در پرداخت مالیات بهره وام و قبوض آب و برق و حمایت مالی برای فعال کردن کارکنان به furloughed.

این حمایت نیز باید توجه را از کسانی که به دنبال بهره مندی از یک بحران است. در طول تاریخ بحران را تشویق ظهور سود. در این بیماری وجود دارد در حال حاضر بسیاری از حساب های قابل توجهی از نشانه های محصولات مانند دست عفونی و تجهیزات حفاظتی. دیگران بهره برداری از یک بحران شامل وام دهندگان که سطح شیب دار بالا نرخ بهره. این پدیده اشاره به اهمیت دولت کنترل بر قیمت ها. گروه دیگری که می ایستد به نفع دیگر دلالان در بازارهای مالی است. برخی از مردم در حال حاضر ساخته شده سود بسیار زیادی از این بیماری همه گیر است که در برخی موارد منجر به سوال در مورد خودی و دانش است. مهم است به یاد داشته باشید که سود خود هستند و کسی به دیگری ضرر و زیان و آن است که اغلب صندوق های بازنشستگی از برخی از فقیرترین در جامعه است که سخت ترین ضربه.

سپس کسانی هستند که ظاهر خواهد شد پس از همه گیر درست مثل carpetbaggers در پایان جنگ های داخلی آمریکا با استفاده از کسانی که از جان گذشته برای پول و هیچ گزینه ای جز فروش کسب و کار خود را. پیشرو خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت در حال حاضر توضیح داد که چگونه “در طول و بعد از این بحران [خصوصی-حقوق صاحبان سهام] شرکت ارائه خواهد شد با فرصت منحصر به فرد برای سرمایه گذاری” بهره گیری از شرکت ها قادر به پرداخت بدهی های خود را.

در نهایت به عنوان شرح داده شده توسط نائومی کلاین در کتاب دکترین شوکوجود دارد خطر که سیاستمداران اغلب مربوط به قدرتمند منافع را با استفاده از یک بحران به تضعیف نیروی کار, بهداشت و محیط زیست حمایت با عواقب طولانی مدت برای سلامت. این به نظر می رسد اتفاق می افتد در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا با مهم مقررات زیست محیطی در حال لغو است.

در حال حاضر یادگیری از اشتباهات

اگر چه وجود دارد یک نیاز فوری برای پاسخ به بحران جاری سیاسی و اقتصادی زمینه است که رهبری جهان را در اینجا نباید نادیده گرفته شود. یکی از دلایل این COVID-19 همه گیر خواهد شد و در حال حاضر چنین جدی اقتصادی است که کشورها باید خود را سازماندهی جوامع در راه است که ارائه آنها را بسیار آسیب پذیر است. آنها را به ایجاد یک ساختار پاداش است که منافع به طور فزاینده ای کوچک را انتخاب کنید و نخبگان در حالی که بی کسانی که در آنها بستگی دارد به آنها را امن نگه دارید.

برای چهار دهه گذشته بسیاری از کشورها را تضعیف سازمان یافته کارگری و ایجاد کرده اند همیشه بزرگتر نیروی کار در نا امنی قرارداد را ترک کرده است که بسیاری از شهروندان خود را با هیچ ایده چقدر آنها را کسب خواهد کرد از هفته به هفته. در برخی از کشورها مانند ایالات متحده آمریکا و بسیاری از مردم برای دسترسی به تنها یکی از اساسی ترین ملزومات از جمله بهداشت و درمان. این مهم است که به اذعان کرد که در حالی که کسانی که با تضمین درآمد می توانیم به خود منزوی کردن اگر آنها بیمار شدن کسانی که در “صفر ساعت’ قرارداد باید انتخاب کنید بین غذا خوردن و حفاظت از دیگران است. به عنوان یک نتیجه حتی ثروتمندترین جوامع تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین عضو است. از این رو شاید تعجب آور است که برخی از سیاستمداران که نمی خواهد به طور طبیعی دیدن منافع خود را در تراز وسط قرار دارد با بدترین خاموش هستند شناخت این وابستگی متقابل. کسانی که به انجام کارهایی که تنها چند ماه پیش بود که منجر به رد درخواست ویزای خود به عنوان کسانی که انجام غیر ماهر کار در حال حاضر دیده می شود به عنوان ضروری است.

آن است که غیر ممکن است برای پیش بینی آینده. با این حال تحقق است که هر کسی می تواند مبتلا به کروناویروس که باعث COVID-19, آیا نخست وزیر بریتانیا یا وارث تاج و تخت, یک یادآوری به اشتراک گذاشته شده آسیب پذیری انسان است. این تشابه دوره پس از جنگ جهانی دوم هنگامی که یک نسل دیده بود که هر کسی می تواند قربانی یک بمب در حال سقوط. در سراسر اروپای غربی و کسانی که تا به حال جان سالم به در جنگ ایجاد رفاه متحده است که نمی خواهد به دنبال برابری کامل اما به جای خواهد اطمینان حاصل شود که هر چه بر سر آنها خواهد بود امن است. هنگامی که ساخت سیاسی خود انتخاب آنها رفتار به عنوان اگر آنها در پشت آنچه فیلسوف جان رالز به عنوان یک حجاب جهل و بدون شناخت از موقعیت خود را در طرف دیگر. به عنوان اقتصاددان سیاسی آلبرتو Alesina و دیگران استدلال کرده اند این بود که هرگز مورد در ایالات متحده آمریکا که در آن شما همیشه می دانم که آیا شما سیاه و یا سفید. در یک بیماری همه گیر همانطور که در طول جنگ جهانی همه در راه خود را غنی یا فقیر حساس است و هیچ کس نمی تواند احساس امنیت. این باید به ارائه برخی از امید برای عادلانه تر و امن تر و امن تر جامعه است.

اما احتیاط لازم است. برخی از سیاستمداران به دنبال تسلیحاتی گیر تصویر کشیدن این تهدید به عنوان یک جعل و یا اغراق توسط کسانی که به دنبال حمله به آنها را. این به نظر می رسد که موثر بوده است. داده های نظر سنجی از هر ایالت از ایالات متحده آمریکا disaggregated سیاسی و وفاداری نشان می دهد روشن شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در حدی که COVID-19 دیده می شود به عنوان یک تهدید. حتی نگران کننده تر این است که چگونه شیوع اغلب باعث شود مردم به دنبال به دیگران آنها را سرزنش می تواند. مرگ سیاه در اروپا همراه بود گسترده پوگروم با یهودیان متهم از مسمومیت چاه. ما رئیس جمهور تهمت بارها و بارها اشاره به ” چینی ویروس و انگلستان سیاستمداران اگر نه کاملا خیلی پرهیاهو نیز با اشاره انگشت در چین است. اما در نشانه ای از امید, همچنین شواهدی وجود دارد که این شکاف بزرگ بین جمهوری خواه و دموکرات رای گیری در مناطق آنلاین جستجو برای ‘ضد عفونی کننده دست’ تنگ است.

جهان در یک چهارراه. این COVID-19 همه گیر می تواند مردم را تشویق به درک که آنها همه بستگی دارد در هر یک از دیگر در این سیاره کوچک و آن است که آیا جهانی گرمایش و نابرابری و یا تخریب محیط زیست خواهد شد یا شنا یا نزول با هم. از سوی دیگر سیاستمداران پوپولیستی و منافع است که پشتیبانی آنها را به خصوص در رسانه های جمعی می تواند با استفاده از این بحران برای ایجاد تفرقه و ایجاد شکاف بین جوان و غنی و فقیر و مریض و سالم و اقلیت های قومی و جمعیت اکثریت مهاجران داخلی و گروه های تضعیف جمعی اوراق قرضه و پشتیبانی ضروری کالاهای عمومی.

در اینجا ممکن است مفید باشد برای به یاد بیاورید که چگونه قبل از جنگ جهانی اول زنان در محل کار بود به شدت کم ارزش. اگر چه آنها تا به حال به مبارزه برای آن سهم آنها ساخته شده بود و در نهایت به رسمیت شناخته شده در گسترش حق رای دادن در تعدادی از کشورها. به طور مشابه, پی رکود بزرگ که در طی آن هر دو فقیر و غنی خود را از دست داده شرط منجر به قرارداد جدید از جمله امنیت اجتماعی که تاسیس ریشه های ما ایمنی شبکه اجتماعی و حقوق بازنشستگی.

می تواند از آن بود که جامعه را در گذشته تشخیص ارزش می باشد که توسط کسانی که کار شده است به طوری که اغلب نامرئی ؟ این COVID-19 همه گیر می تواند یک نقطه عطف بازگرداندن ایمان به علم و آوردن مردم با هم. اما این اتفاق خواهد افتاد و تنها اگر صدای از دانشمندان و متخصصان مراقبت های بهداشتی هستند شنیده می شود. سیاست و سلامت همواره به طور جدایی ناپذیری و همیشه خواهد بود.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 9 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>