اگر جنگ هسته ای بلوک های آفتاب, اقیانوس زندگی دچار مشکل است

یک جنگ هسته ای که سرد زمین می تواند بدتر تاثیر اسیدی شدن اقیانوس در و مرجان صدف, صدف و موجودات دریایی دیگر با پوسته یا اسکلت بر اساس یک مطالعه جدید.

“ما دریافتیم که اقیانوس شیمی را تغییر دهید با خنک کننده با سیستم جهانی انحلال کربن به اتمسفر فوقانی اقیانوس و تشدید اولیه خطر اسیدی شدن اقیانوس می گوید:” coauthor آلن Robock استاد گروه علوم محیط زیست دانشکده محیط زیست و علوم زیستی در دانشگاه راتگرز-New Brunswick.

محققان در نگاه چگونه تغییرات آب و هوایی ناشی از جنگ هسته ای تاثیر می گذارد اقیانوس ها. آنها با استفاده از یک جهانی مدل آب و هوا است که در آن آب و هوا در واکنش به دوده (کربن سیاه) در دود که آتش سوزی مشتعل توسط سلاح های هسته ای خواهد تزریق فوقانی جو است.

آنها در یک محدوده فرضی جنگ هسته ای از جمله نسبتا کوچک و یکی از بین هند و پاکستان و یکی از بزرگ بین ایالات متحده و روسیه است.

بیش از حد دی اکسید کربن از سوختن سوخت های فسیلی وارد اقیانوس و در واکنش با آب به شکل اسید کربنیک است که باعث کاهش اقیانوس pH (باعث می شود آن را بیشتر اسیدی) و کاهش سطح یون های کربنات. مرجان صدف, صدف و دیگر موجودات دریایی با استفاده از یون های کربنات به ایجاد پوسته و اسکلت با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره. بیشتر اسیدی اقیانوس باعث می شود آن را سخت تر برای تشکیل و حفظ پوسته و اسکلت.

این مقدار عظیم از دود از مناقشه هسته ای را مسدود نور خورشید و باعث خنک کننده جهانی است. خنک کننده به طور موقت افزایش pH در سطح اقیانوس بیش از پنج سال و به طور خلاصه کاهش کاهش در pH از اسیدی شدن اقیانوس. اما خنک کننده نیز منجر به سطوح پایین تر از یون های کربنات در حدود 10 سال به چالش کشیدن پوسته نگهداری در دریایی موجودات زنده.

“ما شناخته شده اند در حالی که کشاورزی در زمین خواهد بود به شدت تحت تاثیر تغییر آب و هوا از جنگ هسته ای” Robock می گوید. “طولانی سوال این است که آیا بازماندگان هنوز هم می تواند دریافت غذا از دریا. مطالعه ما این است که اولین گام در پاسخ به این سوال است.”

گام بعدی این است که به ترکیب پیش بینی شده تغییرات در اقیانوس شیمی با پیش بینی تغییرات دما و شوری و ارزیابی تاثیر آنها بر صدف و ماهی سهام در سراسر اقیانوس ،

این مطالعه به نظر می رسد در ژئوفیزیک پژوهش نامه.

اضافی محققان از راتگرز; دانشگاه کلرادو بولدر; دانشگاه تگزاس ریو گراند دره; مرکز ملی تحقیقات جوی; وزارت انرژی آمریکا و دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا کمک کند.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de