اگر هزینه برای COVID-19 مراقبت می تواند ناپدید, چرا دیگران ؟

تغییرات سریع حذف کردن از جیب هزینه های است که می تواند نگه داشتن مردم از گرفتن coronavirus مراقبت. که ممکن است روند ادامه خواهد داد.

ظرف هفته بسیاری از مراقبت های بهداشتی دهندگان ساخته شده COVID-19 تست درمان و حتی آینده واکسن رایگان یا نزدیک به رایگان برای مردم در برنامه های خود را.

شرکت برای پرداخت COVID-19 مراقبت از رفت و کنار جاده. برای مردم با یک معافیت در طرح های بیمه خود را, آنها دیگر مورد نیاز برای پاسخگویی به آن برای پزشک بازديد مرتبط با ممکن است عفونت کروناویروس و یا اورژانس یا بیمارستان برای مراقبت از COVID-19.

همه این تغییرات با هدف رسیدن به یک چیز: حفظ کردن از جیب هزینه های خارج از معادله در هنگام آلوده و در خطر ابتلا به مردم تصمیم گیری که آیا برای آزمایش و یا به دنبال درمان.

به عبارت دیگر بیمه آنچه کارشناسان مانند علامت Fendrick شده اند گفتن آنها را آنها انجام می شود باید برای نزدیک به دو دهه: نگه داشتن پول از یک مانع به نوع مراقبت است که بیماران نیاز بیشتر به بهبود سلامت و احتمالا صرفه جویی در پول در پایین جاده.

“اگر ما می تواند تصمیم می گیرید به عنوان یک ملت برای تغییر همه چیز را به طوری که ما می تواند پوشش COVID تست و مراقبت از دلار به جای قرار دادن یک بار هزینه بر بیمار چرا ما نمی توانیم این کار را برای دیابت یا زایمان مراقبت ؟” می پرسد Fendrick یک متخصص داخلی در میشیگان پزشکی و مدیر دانشگاه میشیگان مرکز مبتنی بر ارزش بیمه طراحی شده است.

“در زمانی که بیش از دو سوم از بزرگسالان می گویند که از جیب هزینه خواهد بود مهم در تصمیم خود را برای دریافت مراقبت coronavirus و 40 درصد از آمریکایی ها ندارد, 400 دلار در دست برای شرایط اضطراری این بیماری همه گیر است کشف یک نقص در زمان طرح های بیمه که ارائه مقرون به صرفه پوشش خدمات اساسی از جمله مراقبت برای درمان COVID-19-بیماری های مرتبط با” او می گوید. “این می تواند یک پوشش نقره ای.”

Fendrick و همکاران به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای تغییرات به بهداشت فدرال سیاست و قانون مالیات است که می تواند اجازه می دهد برنامه های بیمه را به سفارشی کردن از جیب هزینه ها که ثبت نام خود را مجبور به پرداخت.

به جای one-size-fits-all کسانی که هزینه ها باید بر اساس یک فرد بیمار وضعیت بالینی و در تاسیس مدارک مورد ارزش انواع خاصی از مراقبت از آنها می گویند.

بنابراین آزمایش داروها و واکسن اسکن و روش های است که ارائه بیشترین سود ثابت برای یک فرد با یک وضعیت خاص و یا برخی از عوامل خطر خواهد که کمترین هزینه.

اما بیماران می پرداخت خیلی بیشتر اگر آنها و خود پزشکان می خواستم آنها را به نوعی از کم ارزش مراقبت—چیزی که ندارد یک پایگاه قوی از شواهد در پشت آن برای بیماران مانند آنها.

در دو سال گذشته طرفداران این نوع مبتنی بر ارزش بیمه طراحی و یا V-پیشنهاد باید متقاعد رگولاتور به ایجاد یک سری از تغییرات است که می تواند راه را برای شرکت های بیمه برای ارائه V-پیشنهاد-بر اساس برنامه.

این امر منجر به تغییرات در قوانین حاکم بر مزیت مدیکر طرح های ارائه شده توسط شرکت های بیمه خصوصی و قوانین مالیاتی است که اعمال معافیت برنامه های بهداشتی ارائه شده توسط بسیاری از کارفرمایان.

هر یک از این تغییرات در زمان سال برای دریافت از طریق روند قانونی. اما در این فضا از چند هفته پس از COVID-19 همه گیر شروع برخی از همان کسانی که تغییرات را به اثر رفت برای شرکت کنندگان در بسیاری از انواع دیگر بیمه.

بسیاری از بیماران با COVID-19 در حال حاضر می تواند از تماس با ارائه دهنده خود را در مورد علائم برای تست به اورژانس و بستری و مراقبت و بازگشت به خانه بدون نیاز به باز کردن کیف پول خود را می گوید Fendrick که همچنین یک عضو از دانشگاه میشیگان موسسه بهداشت و درمان سیاست و نوآوری و مشترک انتصاب در دانشکده بهداشت عمومی.

دسترسی به مراقبت ارزشمند

تغییرات در هفته های اخیر شامل تصویب سخاوتمندانه پوشش برای پزشکی از راه دور—مجازی بازديد با ارائه دهندگان تحویل از طریق تلفن و چت تصویری. این در حال حاضر یک عنصر مهم از مزیت مدیکر V-پیشنهاد تظاهرات اما گسترده تر از پزشکی از راه دور پوشش یکی دیگر از پوشش نقره ای از COVID-19 می گوید: Fendrick.

دسترسی به حمل و نقل ، فاصله و زمان نیز موانع به ارزش بالا برای مراقبت از برخی از بیماران. در حال حاضر, بنابراین نگرانی در مورد ابتلا به کروناویروس در داخل یک مرکز مراقبت های بهداشتی و حتی به عنوان درمانگاه ها و بیمارستان ها کار سخت به منظور کاهش احتمال انتقال در داخل دیوار خود را.

“ما بسیار خوشحال برای دیدن که پزشک بازپرداخت و کم کردن از جیب برای هزینه های پزشکی از راه دور بازدید هنجار خواهد بود برای همه نوع از بیمه بهداشت و درمان می گوید:” Fendrick. “قانون اخیر مستلزم آن است که پزشکی از راه دور تحت پوشش بدون هزینه های برای تمام خدمات تا سال 2021 برای کسانی که قصد دارد.”

پس این شامل غیر COVID-19 مربوط به مراقبت از این نیز می تواند به بهبود پایبندی به ارزش های مبتنی بر دستورالعمل درمان برای دیگر شرایط مزمن مانند فشار خون بالا و دیابت هستند که متمایل به صورت از راه دور مدیریت بالینی.

مراقبت تصویب قانون در مارس در کنگره شامل چیزی Fendrick است و با افتخار به بخشی از زبان است که تضمین می کند که هر COVID-19 واکسن تایید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در دسترس خواهد بود و بدون خارج-از-جیب هزینه برای هر فرد بیمه شده در کشور است.

این شرط اصلاح خاص V-پیشنهاد بخشی از قانون مراقبت مقرون به صرفه است که مورد نیاز برنامه های بهداشتی برای پوشش بسیاری از واکسن های خدمات مشاوره ای و نمایش فیلم با خارج از جیب هزینه.

به جای آن از حد معمول یک ساله اجرای دوره برای سایر خدمات پیشگیرانه بر اساس این قانون شرکت های بیمه را تنها 15 روز پس از تایید شروع به پوشش کامل هزینه COVID-19 واکسن.

مراقبت های اولیه و شرایط مزمن

به عنوان بیمارستان ها و درمانگاه های سطح شیب دار به عقب تا عملیات خود را در طول پس از اوج دوران بیماری همه گیر آنها ممکن است وسوسه به اولویت بندی بالا-درآمد اما کم ارزش اسکن و عملیات بیش از آنهایی است که ارزش بیشتری برای بیمار اما تولید نمی کند به عنوان بزرگ یک حاشیه برای این نهاد است.

Fendrick نگرانی در مورد مقید کردن نیاز به مراقبت های اولیه بازديد و آزمون است که باید در فرد برای افراد با شرایط مزمن.

بسیاری از آنها ممکن است نیاز به ترغیب به بازگشت به درمانگاه در موقع راه به دلیل نگرانی در مورد خود را در معرض خطر ابتلا موارد جدی از COVID-19. کاهش هزینه های آنها می تواند کمک به متقاعد کردن آنها—و در نهایت جلوگیری از بسیار گران مشکلات بعد, او می گوید.

“فشار خون بالا سالها طول می کشد منجر به سکته مغزی و دیابت در طول یک دهه منجر به نارسایی کلیه” او اشاره می کند. “ما نباید هدر دادن این فرصت را به تمرکز بر روی راه اندازی مجدد مراقبت که بیشترین بالینی مورد نیاز و تاخیر آن خدمات غیر ضروری هستند که به عنوان مهم برای یک بیمار تندرستی است. ما یک فرصت نادر به چین مشوق برای افزایش در ارزش مراقبت و سرکوب استفاده از مراقبت می کند که مردم را سالم.”

هزینه انسولین

یکی دیگر از VBID الهام گرفته از تغییر سیاست نامربوط به COVID-19 نیز ممکن است کمک کند.

فقط قبل از همه گیر به اوج خود رسیده در آمریکا (آن را به اوج خود رسیده?), فدرال مرکز مدیکر و مدیکید خدمات اعلام کرد یک برنامه جدید است که اجازه می دهد برنامه داروهای تجویزی مدیکر پوشش انسولین با هیچ هزینه ای برای شرکت کنندگان.

حدود 3.3 میلیون آمریکایی های قدیمی تر تحت پوشش مدیکر تکیه بر انسولین خود را برای مدیریت دیابت و جلوگیری از عوارض دراز مدت. اما خارج از جیب هزینه می تواند منجر به کم در پر کردن مجدد نسخه و با استفاده از آن.

آن دسته از بیماران نیاز به خون به طور منظم چک به نام A1C آزمایش برای اندازه گیری قند خون و تعیین اگر دوزهای انسولین باید تنظیم شود. آنها همچنین نیاز به نظارت منظم از چشم و کلیه و پا به ردیابی نشانه های اولیه از آسیب های ناشی از سال بالایی قند هستند.

“با توجه به این پیشرفت در کاهش مالی بیمار و رفع موانع برای COVID-19-مربوط به مراقبت و انسولین در حال حاضر زمان برای در نظر گرفتن سیاست های مشابه برای دیگر ضروری بازدیدکننده داشته است, آزمون های تشخیصی و درمان می گوید:” Fendrick.

تعجب اسکناس

حتی اگر سیاست های جدید به احتمال زیاد برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت COVID-19 تست و مراقبت بدون هزینه Fendrick اشاره می کند که به تازگی از تغییرات و بیماری خود می تواند منجر به سکسکه.

پس COVID-19-مربوط به کدهای پزشکی صدور صورت حساب, سیستم های جدید درمانگاه ها و بیمارستان ها نیاز به مطمئن شوید که آنها کد بازدیدکننده داشته است به درستی به طوری که بیماران دریافت نمی صورتحساب بعد از آن.

به طور مشابه ارائه دهندگان باید مطمئن شوید که تست مکان آنها مراجعه بیماران به شبکه برای طرح های بیمه خود را برای جلوگیری از غیر منتظره “لایحه تعجب.”

بیمارانی که آیا یک لایحه برای چیزی است که باید تحت COVID-19-مربوط به سیاست باید تماس خود را بیمه گر را بلافاصله. آنها همچنین باید شامل ارائه دهنده خود را در دفاع از این لایحه به چشم پوشی و یا کاهش می یابد.

“چگونه ما را مراقبت بهداشتی را دوباره بجای اول برگشتن از این بیماری همه گیر نامشخص باقی مانده می گوید:” Fendrick. “آنچه مسلم است این است که زیادی و سریع تزریق بودجه لازم است برای دیدار با برآورده نشده بالینی نیاز و بازگرداندن مالی جای پای بسیاری از شیوه های پزشک و بیمارستان ها. هماهنگی دهنده و مصرف کننده انگیزه برای اطمینان حاصل شود که نسبت بیشتری از هزینه های مراقبت های بهداشتی اختصاص داده شده به مراقبت است که باعث بهبود سلامتی و کمتر از هزینه های اختصاص داده شده به مراقبت است که تولید هیچ یا کمی بالینی سود چیزی است که ما شده اند دفاع برای بیش از 20 سال است.”

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>