احمقها در حال رانندگی Teslas در حالت غیر فعال ویژگی های ایمنی

تسلا رانش

تسلا به تازگی منتشر شده یک ویژگی به نام “Dyno حالت” به معنای آزمایش است که غیر فعال یک میزبان از ویژگی های ایمنی از جمله کشش و کنترل پایداری و کنترل اتوماتیک ترمز اضطراری.

اما در حال حاضر Electrek گزارش کودن ها در حال هدف قرار دادن جاده خطرناک با حالت فعال — به امید آن خواهید به نوبه خود اتومبیل خود را به “رانش ماشین آلات.”

قدرت بازی

هدف از ویژگی های است که اجازه می دهد تا خودرو قدرت خروجی به آزمایش می شود در یک “دينممتر” — اساسا یک تردمیل برای کل یک ماشین است که می تواند اندازه گیری گشتاور و RPMs آن پیشرانه می تواند قرار داده است.

با وجود این خطرات آشکار این ویژگی در حال حاضر مورد آزار قرار گرفته توسط تسلا صاحبان که در حال ارسال فیلم های آنلاین است که آنها را نشان می دهد رانندگی خود را Teslas با قابلیت روشن — در یک نمونه پایان joyride اولیه توسط توفنده به یک chainlink حصار.

چینی تسلا صاحبان آپلود ویدئوها از خود را دست خوش پیشامد میشه مدل 3s در اطراف گوشه به عنوان Tesmanian گزارش همچنین با استفاده از Dyno حالت.

از دست دادن کنترل

نیازی به گفتن نیست, این یک ایده بد است. رانندگی بدون ویژگی های ایمنی خطرناک است و به راحتی می تواند باعث شود شما به از دست دادن کنترل وسیله نقلیه خود را Electrek اشاره می کند.

آن را حتی یک ماده از هل دادن خودرو به محدودیت های آن — وجود دارد عملا هیچ افزایش عملکرد در Dyno حالت با توجه به Electrek.

که چه تسلا طراحی شده در حالت مسیر به صورت یک ویژگی به طور خاص طراحی شده برای مدار بسته و racetracks است که باعث افزایش پیچ قدرت و خنک کننده است.

ادامه مطلب: تسلا منتشر شد ‘dyno حالت’ و شما نباید از آن استفاده کنید (به طور جدی واقعا) [Electrek]

بیشتر در تسلا: هفت سه انفجار بمب در یافت آلمانی کارخانه تسلا در سایت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im