ادم سفیه و احمق نینتندو هک سرور می شود با پورنوگرافی کودکان

چیزهای بد

در ژوئن 2019 ماموران اف بی آی حمله به خانه 21 ساله کالیفرنیایی Ryan هرناندز و آنها مشکوک به هک کردن سرورهای متعدد متعلق به چند ملیتی بازی شرکت نینتندو است.

در دستگاه های ضبط اف بی آی در بر داشت هزاران نفر از محرمانه نینتندو فایل های تایید سوء ظن خود را با توجه به تازگی منتشر شده بیانیه ای از وزارت دادگستری — و همچنین به عنوان یک دایرکتوری پوشه با برچسب “چیزهای بد” که شامل بیش از یک هزار و تصاویر و فیلم های پورنوگرافی کودکان.

هشدار عادلانه

هرناندز شده است نرم نینتندو برای سال.

در سال 2016 او با استفاده از یک روش فیشینگ به دست آوردن دسترسی به محرمانه نینتندو فایل و سپس به بیرون درز اطلاعات در شرکت تعویض کنسول به قبل از انتشار آن است. سال بعد FBI تماس هرناندز و پدر و مادرش به او هشدار می دهند برای جلوگیری از هک نینتندو که پس از آن جزئی وعده داده شده او را انجام دهد.

که می تواند بوده ام پایان آن است. اما هرناندز خود را از سر گرفت هک فعالیت های در سال 2018 منجر به حمله اخیر از خانه خود را و کشف پورنوگرافی کودکان.

متهم به گناه

با توجه به DOJ بیانیه هرناندز pled گناه به اتهامات مربوط به هک و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و به صورت یک قاضی برای صدور حکم در آوریل 21.

او نیز موافقت به پرداخت نینتندو $259,323 در اعاده و در حال حاضر چهره تا پنج سال زندان برای کامپیوتر تقلب و سوء استفاده — اما او می تواند تا پایان پشت میله های زندان برای بسیاری دیگر با توجه به این که پورنوگرافی کودکان هزینه حمل ممکن است جمله حداکثر 20 سال است.

ادامه مطلب: آن مرد که می دانست نینتندو سوئیچ تعجب جلوتر از زمان است pled گناه به نرم [آستانه]

بیشتر در پورنوگرافی کودکان: عوامل مجسمه عظیم پورنو کودکان توسط سایت ردیابی پرداخت بیتکوین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im