یخبندان به پایان رسید با یک شیب سیاره

یخ سنین بیش از گذشته میلیون سال به پایان رسید که شیب زاویه محور زمین با نزدیک شدن مقادیر بالاتر محققان گزارش.

در طول این زمان طولانی تر و قوی تر از تابستان ذوب زیادی نیمکره شمالی یخ ورق آتش آب و هوای زمین را به یک گرم “interglacial” دولت مانند یکی از ما با تجربه بیش از گذشته 11,000 سال است.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که در تابستان سطح انرژی در زمان این “ice-age ختم” شروع به کنترل چه مدت زمان برای یخ به سقوط با سطح انرژی بالاتر تولید سریع سقوط.

محققان هنوز در تلاش برای درک اینکه چگونه اغلب این دوره اتفاق می افتد و چگونه به زودی ما می توانیم انتظار می رود یکی دیگر.

از اواسط 1800s دانشمندان از مدت ها مشکوک است که تغییرات در هندسه مدار زمین مسئول این آمدن و رفتن از یخ سنین—عدم اطمینان شده است که بیش مداری ملک مهم است.

جدید کاغذ حرکت می کند و نزدیک به حل و فصل برخی از رمز و راز که چرا یخ سنین پایان ایجاد هنگامی که آنها به پایان رسید.

این تیم در ترکیب داده ها از استالاگمیت با اطلاعات از رسوبات اقیانوس حفر سواحل پرتغال.

“همکارانش از دانشگاه کمبریج و پرتغال موسسه Português do Mar e da Atmosfera وارد جزئیات سوابق آتلانتیک شمالی در پاسخ به یخ-ورق سقوط می گوید:” راسل درایسدیل استادیار در دانشگاه ملبورن است.

“ما می تواند شناسایی در استالاگمیت رشد لایه همان تغییراتی است که در حال ثبت شده در رسوبات اقیانوس. این به ما اجازه اعمال عصر اطلاعات از استالاگمیت به اقیانوس رسوب رکورد که نمی توان تاریخ برای این دوره زمانی است.”

با استفاده از آخرین تکنیک در عمرسنجی بین المللی تیم تعیین سن دو ختم رخ داده است که در مورد 960,000 و 875,000 سال پیش.

سنین نشان می دهد که شروع هر دو ختم بیشتر سازگار است با افزایش زمین و زاویه شیب. این افزایش تولید گرم تابستان بیش از مناطق که در آن نیمکره شمالی ورق یخ وجود داشته باشد باعث ذوب.

“هر دو ختم سپس به پیشرفت تکمیل در زمانی که نیمکره شمالی تابستان انرژی بیش یخ با نزدیک شدن به اوج ارزش ها می گوید:” درایسدیل. “مقايسه نتايج با داده ها از ختم نشان می دهد که این الگو شده است در محدوده زمانی معین از ویژگی های آخرین میلیون سال است.”

این تیم قصد دارد تا نگاهی دقیق تر بعدی در وسط پلیستوسن انتقال زمانی که طول متوسط ice-age چرخه به طور ناگهانی دو برابر در طول.

این تحقیق به نظر می رسد در علم.

منبع: دانشگاه ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im