فرضیه: آیا COVID-19 شدت وابسته به ریزش مو?

محققان این فرضیه را مطرح کرد که همان هورمون مردانه که باعث ریزش مو ممکن است مربوط به آسیب پذیری بیماران مبتلا به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

به عنوان رمان coronavirus همچنان رفت و برگشت در سراسر جهان در میان اکثر مخدوش جنبه های همه گیر شده است به همین دلیل علائم آنقدر شدید برای برخی از بیماران خفیف تر و در عین حال برای بسیاری از دیگران است.

بدون شک سن و شرایط بهداشتی اساسی نقش دارند—اما آنها نمی حساب برای مرگ و میر در میان جوان در غیر این صورت افراد سالم.

“…شواهد علمی به ما می دهد دلیل به این باور است که beardy برای طاس مردان ممکن است بیشتر در معرض خطر COVID-19 از دیگر افراد است.”

پزشکان و دانشمندان در ادامه به انتشار اطلاعات در مورد یک روند مشهود است که COVID-19 شدت و تلفات تمایل بیشتر در میان مردان بیش از زنان است. در یک تجزیه و تحلیل کنندگان از 13 ایالت آمریکا گزارش شده است که تعداد مرگ و میر در میان مردان و زنان و مردان درگذشت بیشتر در هر مورد.

در یک نامه به سردبیر در مجله پوست درمانکارلوس Wambier استادیار پوست و پزشک مربی در دانشگاه براون وارن alpert دانشکده پزشکی و دیگر محققان در زمینه سازی برای خود فرضیه جدید.

همکاران به نامه از دانشگاه نیویورک کاربردی زیست شناسی, Inc., و دانشگاه ها در اسپانیا و هند و ایتالیا.

در حالی که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای آزمایش این فرضیه Wambier می گوید: ارتباط بین هورمون آندروژن و COVID-19 می تواند کمک به توضیح بالاتر شدت برای مردان و مفاهیم چگونه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تست و درمان بیماران.

در اینجا او سهام بیشتر در مورد مجله نامه و آنچه در آن ممکن است به معنای, در صورت تایید برای بیماران و پزشکان:

منبع: برایان کلارک برای دانشگاه براون

اصلی مطالعه DOI: 10.1111/dth.13365

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>