بیش از حد هوشمند AI کندو ذهن ادعا می کند برای پیش بینی سوپر باول برنده

فوق العاده Predictor

شما احتمالا می تواند راه رفتن را به هر یک از طرفداران فوتبال در حال حاضر و دریافت نظر خود را در کدام تیم برنده خواهد شد روز یکشنبه سوپر باول LIV.

اما اگر شما به دنبال یک واقعا حدس تحصیل در این بازی نتیجه شما می خواهید به درخواست استنفورد دانشمند کامپیوتر لوئیس روزنبرگ بنیانگذار اتفاق آرا A. I. راه اندازی است که ترکیبی از نظرات بسیاری از انسان با هوش مصنوعی را ملاحظه ای پیش بینی های دقیق.

کندو ذهن

در طبیعت بسیاری از گونه نمایشگاه چیزی به نام swarm intelligence معنی است که آنها تصمیم گیری دقیق به عنوان گروه مورد نسبت به افراد — به عبارت دیگر یک گله از پرندگان و یا مدرسه از ماهی است که دقیق تر از یک پرنده یا ماهی.

ایده پشت به اتفاق آرا A. I. این است که اجازه دهید به خوبی آگاه انسان خود را ایجاد ازدحام هوش. به عنوان یک گروه, سپس آنها می توانند پاسخ سوالات رسیدن به تصمیم گیری یا پیش بینی با دقت بیشتر از هر کس معلومات فرد به تنهایی.

“در عبارت ما ساخت فوق العاده-هوشمند ‘کندو ذهن’ با اتصال گروه از مردم از طریق اینترنت” روزنبرگ گفت: Digital Trends “را قادر می سازد آنها را به فکر می کنم هم به عنوان سیستم های زمان واقعی تعدیل توسط A. I. الگوریتم.”

شرط بندی بر روی آن

در مطالعات اتفاق آرا A. I. سیستم دقیق تر شد از فردی کارشناسان در ساخت, پزشکی, تشخیص, پیش بینی گرایش مالی و حتی پیش بینی برندگان اسکار.

آن Sportspicker A. I. موفق به ضرب و شتم در هفت از 10 بازی حذفی این فصل است. به عنوان برای سوپر باول یکشنبه کندو ذهن می گوید: پول هوشمند است که در کانزاس سیتی به ضرب و شتم San Francisco 49ers.

ادامه مطلب: با توجه به پیشرفته ازدحام A. I. این است که برنده سوپر جام LIV [روندهای دیجیتال]

بیشتر در کندو ذهن: یک ازدحام هوش به درستی پیش بینی زمان شخص سال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im