شکار برای COVID-19 درمان منجر به زمستان لاما

شکار برای یک درمان موثر برای COVID-19 به رهبری یک تیم از محققان به یک متحد بعید است: یک لاما به نام زمستان و آنتی بادی است.

تیم گزارش یافته های خود را در مورد پتانسیل خیابان برای یک coronavirus درمان شامل llamas از در مجله Cell. این مقاله در حال حاضر آنلاین در دسترس به عنوان یک “پیش از چاپ” که به معنی آن است peer-reviewed اما تحت نهایی قالب بندی.

محققان ارتباط دو نسخه از یک نوع خاص از پادتن های تولید شده توسط llamas جدید برای ایجاد آنتی بادی متصل است که محکم به یک پروتئین کلیدی در کروناویروس که باعث COVID-19. این پروتئین به نام سنبله پروتئین اجازه می دهد تا ویروس به سلول های میزبان است. تست های اولیه نشان می دهد که آنتی بادی بلوک ویروس ها است که صفحه نمایش این سنبله پروتئین از آلوده کردن سلول ها در فرهنگ است.

“این یکی از اولین آنتی بادی شناخته شده برای خنثی کردن SARS-CoV-2” می گوید: Jason McLellan دانشیار علوم زیست شناسی مولکولی در دانشگاه تگزاس در آستین و co-ارشد نویسنده با اشاره به این ویروس است که باعث COVID-19.

portrait of brown llama's face
زمستان لاما. (اعتبار: تیم Coppens)

COVID-19 درمان ؟

این تیم در حال حاضر در حال آماده شدن برای انجام مطالعات بالینی در حیوانات مانند همستر و یا غیرانسان پستانداران با امید از آینده تست در انسان است. هدف این است که به منظور توسعه یک درمان است که کمک خواهد کرد که مردم به زودی پس از عفونت با ویروس.

“واکسن باید با توجه به یک یا دو ماه قبل از عفونت به ارائه حفاظت” McLellan می گوید. “با پادتن درمان شما به طور مستقیم به کسی محافظ آنتی بادی و بنابراین بلافاصله پس از درمان آنها باید محافظت شود. آنتی بادی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان کسی که در حال حاضر بیمار به کاهش شدت بیماری است.”

این می تواند مفید باشد به خصوص برای گروه های آسیب پذیر مانند سالمندان که کوه متوسط پاسخ به واکسن که بدان معنی است که حفاظت از آنها ممکن است ناقص. مراقبت های بهداشتی کارگران و سایر افرادی که در معرض خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس همچنین می تواند به نفع از حفاظت فوری.

زمانی که llamas’ سیستم ایمنی بدن شناسایی مهاجمان خارجی مانند باکتری ها و ویروس ها این حیوانات (و دیگر camelids مانند alpacas) تولید دو نوع آنتی بادی: یکی که شبیه به انسان آنتی بادی و دیگری که تنها حدود یک چهارم از اندازه. این کوچکتر به نام تک دامنه آنتی بادی یا nanobodies می توان nebulized و مورد استفاده در یک ریه.

“که باعث می شود آنها را به طور بالقوه واقعا جالب به عنوان یک دارو برای یک پاتوژن های تنفسی از آنجا که شما در حال ارائه آن را به سمت راست به محل عفونت می گوید:” دانیل Wrapp یک دانشجوی کارشناسی ارشد در McLellan آزمایشگاه و شرکت برای اولین بار نویسنده این مقاله است.

زمستان لاما و سارس

زمستان لاما است که چهار سال و هنوز هم زندگی در یک مزرعه در بلژیک روستا همراه با حدود 130 دیگر llamas و alpacas. او در این آزمایش اتفاق افتاده است در سال 2016 زمانی که او در حدود نه ماه و محققان مطالعه دو زودتر coronaviruses: SARS-CoV-1 و MERS-CoV. در یک فرآیند شبیه به انسان گرفتن عکس به نقصان آنها را در برابر ویروس او تزريق شد و با تثبیت سنبله پروتئین از کسانی که ویروس ها در طول دوره حدود شش هفته است.

بعدی محققان جمع آوری نمونه خون جدا شده و آنتی بادی است که محدود به هر نسخه از سنبله پروتئین است. یکی نشان داد وعده های واقعی در متوقف کردن یک ویروس است که نمایش سنبله پروتئین از SARS-CoV-1 از آلوده کردن سلول ها در فرهنگ است.

“این بسیار هیجان انگیز بود برای من چون من می خواهم مشغول به کار در این سال” Wrapp می گوید. “اما وجود دارد نبود یک نیاز برای یک coronavirus درمان آن. این بود که فقط پایه پژوهش است. در حال حاضر این به طور بالقوه می تواند برخی از ترجمه مفاهیم بیش از حد.”

تیم مهندسی جدید آنتی بادی نشان می دهد که وعده برای درمان فعلی SARS-CoV-2 با ارتباط دو نسخه از لاما آنتی بادی است که مشغول به کار در برابر زودتر ویروس سارس. آنها نشان داد که آنتی بادی خنثی ویروس نمایش سنبله پروتئین از SARS-CoV-2 در کشت سلولی. دانشمندان قادر به تکمیل این تحقیقات و نشر آن در یک مجله در یک ماده از چند هفته به لطف سال کار آنها در حال حاضر می خواهم انجام می شود مربوط coronaviruses.

lumpy structure with two rough
با الهام از یک نوع خاص از پادتن های تولید شده توسط llamas از محققان ایجاد آنتی بادی دوبله VHH-72Fc (آبی) که متصل محکم به سنبله پروتئین در SARS-CoV-2 (رنگ صورتی و سبز و نارنجی) و مسدود کردن ویروس از آلوده کردن سلول ها در فرهنگ است. سنبله ساختار پروتئین کشف شد بخشی از همان تیم تحقیقات منتشر شده در مجله علم در فوریه 19 سال 2020 است. (اعتبار: UT Austin)

McLellan همچنین رهبری تیمی که اولین نقشه برداری سنبله پروتئین از SARS-CoV-2 یک گام مهم به سوی یک واکسن. (Wrapp نیز coauthor از کاغذی که همراه با دیگر نویسندگان این زمان همراه کاغذ. علاوه بر Wrapp مقاله دیگر co-نویسنده اول است Dorien De Vlieger یک فوق دکتری دانشمند در دانشگاه گنت را Vlaams موسسه بیوتکنولوژی (VIB) و ارشد دیگر نویسندگان علاوه بر McLellan هستند برت Schepens و خاویر Saelens هر دو در VIB.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از ما VIB پژوهشی بنیاد–فلاندری در کشور بلژیک واقع شدهاست نوآوری و کارآفرینی در کشور بلژیک فدرال وزارت آموزش و پژوهش آلمان کار پشتیبانی می کند.

ویروسی عموزاده و آنتی بادی

اولین آنتی بادی تیم شناسایی اولیه SARS-CoV-1 و MERS-CoV آزمون شامل نام VHH-72 که محدود محکم به سنبله پروتئین در SARS-CoV-1. در انجام این کار مانع pseudotyped ویروس—ویروس که نمی توانید مردم را مریض و از لحاظ ژنتیکی مهندسی شده را به نمایش نسخه SARS-CoV-1 سنبله پروتئین بر روی سطح آن—از آلوده کردن سلول.

زمانی که SARS-CoV-2 پدید آمده و باعث COVID-19 همه گیر این تیم تعجب که آیا این آنتی بادی آنها کشف شده برای SARS-CoV-1 نیز می تواند موثر باشد در برابر آن ویروسی ، آنها کشف کردند که آن را با اتصال به SARS-CoV-2 سنبله پروتئین بیش از حد البته ضعیف. مهندسی آنها را به آن متصل و موثر تر درگیر ارتباط دو نسخه از VHH-72 که آنها پس از آن نشان داد در برابر یک pseudotyped ویروس ورزشی سنبله پروتئین از SARS-CoV-2. این اولین بار است که شناخته شده آنتی بادی است که در برابر هر دو SARS-CoV-1 و SARS-CoV-2.

چهار سال پیش De Vlieger در حال توسعه داروهای ضدویروس آنفلوانزا در برابر یک زمانی که برت Schepens و خاویر Saelens پرسید که آیا او خواهد بود علاقه مند در کمک به جداسازی آنتی بادی علیه coronaviruses از llamas.

“من فکر کردم این امر می تواند یک پروژه جانبی,” او می گوید. “در حال حاضر علمی تاثیر این پروژه شد بزرگتر از من همیشه می تواند انتظار می رود. آن شگفت انگیز است که چگونه ویروس ها غیر قابل پیش بینی می تواند.”

منبع: UT Austin

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>