صدها نفر از مردم داوطلب مبتلا به کروناویروس

شتاب در حال ساخت به سرعت توسعه coronavirus واکسن توسط عمدا آلوده سالم و جوان داوطلب با ویروس. تلاش های مردمی را جذب کرده و نزدیک به 1500 نفر از داوطلبان بالقوه برای بحث برانگیز روش شناخته شده به عنوان یک انسانی-چالش در دادگاه.

تلاش به نام 1روز دیر است و نه وابسته به گروه ها و یا شرکت های در حال توسعه و یا بودجه coronavirus واکسن. اما بنیانگذاران جاش موریسون امید به نشان می دهد که وجود دارد این است که حمایت گسترده از انسانی-چالش محاکمه که باید از این پتانسیل برای ارائه موثر coronavirus واکسن سریع تر از استاندارد محاکمه.

نوعی واکسن آزمایش را به مدت طولانی از آنجا که هزاران نفر از مردم از دریافت یا یک واکسن یا دارونما و محققان پیگیری که آلوده می شود در این دوره از زندگی روزانه خود را. یک چالش مطالعه می تواند در تئوری می تواند بسیار سریع تر: بسیار کوچکتر از داوطلبان دریافت خواهد نامزد واکسن و سپس عمدا آلوده به ویروس برای قضاوت در مورد اثربخشی واکسیناسیون.

“ما می خواهیم برای جذب به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است که می خواهند به انجام این کار و قبل از واجد شرایط آنها را به عنوان به احتمال زیاد قادر به شرکت در چالش محاکمات باید آنها رخ می دهد می گوید:” موریسون است که مدیر اجرایی عضو-اهدای گروه حمایت Waitlist صفر است. “در همان زمان ما احساس می کنیم که تصمیم گیری در سیاست عمومی در سراسر چالش محاکمه خواهد شد بهتر مطلع اگر آنها برجسته کردن صدای مردم علاقه مند به شرکت در چنین محاکمه.”

موریسون می گوید که کسانی که امضا کرده اند تا به بخشی از یک چالش محاکمه تمایل به جوان و زندگی در مناطق شهری هستند و بسیار با انگیزه برای انجام کاری سازنده به آدرس coronavirus بیماری همه گیر. “توجه داشته باشید که بسیاری از آنها تشخیص خطر اما بر این باورند که مزایای واکسن شتاب بسیار فوق العاده ای است که آن را به ارزش آن را به آنها را,” او می گوید.

چالش مطالعات انجام شده قبل از بیماری ها از جمله آنفلوانزا و مالاریا. یک تیم به رهبری توسط bioethicist نیر ایال در دانشگاه راتگرز در New Brunswick, New Jersey, استدلال کرد که بشر به چالش آزمایشی انجام می شود می تواند با خیال راحت و اخلاقی در یک مقاله در مجله بیماری های عفونی در ماه گذشته.

این رویکرد همچنین به دست آوردن برخی از حمایت سیاسی. این هفته 35 نفر از اعضای کنگره آمریکا به رهبری بیل فاستر (دموکرات ایلینوی) و دانا Shalala (دموکرات فلوریدا) به نام در وزارت بهداشت و خدمات انسانی مدیر الکس آذر به نظر بشر-چالش محاکمه coronavirus واکسن.

چارلی والر رئیس واکسن در برنامه خوش آمدید, یک پزشکی-تحقیقات منابع و مدارک در لندن می گوید: این موسسه خیریه را آغاز کرده است بحث اخلاق و تدارکات انسانی-چالش آزمایشی برای یک coronavirus واکسن. اما او می گوید: معلوم نیست که آیا چنین آزمایشی در واقع می تواند سرعت توسعه واکسن. محققان در ابتدا نیاز به تعیین چگونه به افشای انسان به ویروس با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است و به نظر چگونه و حتی این که آیا چنین مطالعاتی می توان اخلاقی. “من فکر می کنم وجود بالقوه” والر می افزاید: “اما ما باید بسیاری از پرسش ها به کار را از طریق به درک که آیا آن را می توانید در جدول زمانی ما داشته باشد.”

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 22 آوریل سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>