انسان ویروس ها می تواند پرش به حیوانات بیش از حد–کاشت بذر آینده شیوع

زمانی که رمان coronavirus شروع به پریدن کرد و به انسان ها در اواخر سال 2019—تطبیق و جدید خود میزبان گونه که آن را ناشی از یک بیماری همه گیر — آن را ضرب و شتم شانس. اگر چه دانشمندان تخمین می زنند که حدود 60 درصد از شناخته شده انسان پاتوژن و تا 75 درصد از کسانی که در ارتباط با بیماری های نوظهور سرچشمه در حیوانات موفق “سرريز” باقی می ماند بسیار نادر است. به گفته دانشمندان در هر نقطه از 260,000 به بیش از 1.6 میلیون حیوانی ویروس در طبیعت وجود دارد. در عین حال با کمی بیش از 200 ویروس مستند به انسان تاثیر می گذارد به مراتب کمتر از 0.1 درصد از کسانی که از گونه های دیگر باید “تا کنون موجب شناخته شده در انسان عفونت” یک 2019 PLOS Biology کاغذ یادداشت.

برای یک ویروس به هاپ از حیوانات به مردم و سپس زنده تکثیر و گسترش کارآمد در میان خود میزبان تعدادی از عوامل باید تراز—از جمله زیست محیطی و ویروسی ، در دهه های اخیر, رشد جمعیت, محیط زیست اختلال و افزایش کشاورزی صنعتی را تغییر داده و به اصطلاح انسان-حیوانات و رابط. این تغییر منجر به ظهور چندین بیماری های زئونوز از ابولا به مرغی و خوکی influenzas و چند coronaviruses.

میکروب ها را ندارد متقابل گونه جهش فقط در یک جهت ، چند مورد از COVID-19 بيمار آلوده حیوان خانگی سگ و گربه گزارش شده است. و در اوایل ماه آوریل یک ببر در باغ وحش برانکس تایید شد به ویروس (هفت باغ وحش بزرگ دیگر گربه ها پس از آزمایش مثبت نیز هست). تکاملی, ژنتیک, تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در طول 2002-2003 سارس شیوع و انتقال بین انسان و گوشتخواران رفت و هر دو راه. بیشتر در طول سال 2009 H1N1 آنفلوانزا یک بیماری همه گیر 21 کشور گزارش شده عفونت در میان حیوانات بیشتر به وجود آمد که در پی انسان شیوع است. در واقع پس از سال 1980 محققان موارد مستند از انسان های آلوده, حیات وحش, حیوانات خانگی و دام ها با طیف گسترده ای از عوامل بیماری زا از جمله ویروس ها و قارچ ها و باکتری ها.

در حالی که جمله “معکوس مشترک بين انسان و حيوان” گاهی اوقات قبر حتی تهدید کننده زندگی عواقب حیوانات کارشناسان می گویند که آن را نیز ممکن است پیامدهای مهمی برای احتمال شیوع آینده در میان مردم است. یک رمان virus به طور معمول پدیدار طریق جهش و یا تبادل مواد ژنتیکی میان دو یا چند ویروس در زمانی که آنها را آلوده میزبان در همان زمان. اگر چه هر دو از عوامل نقش مهمی در ویروسی تکامل و همه گیر بالقوه آن است که دومی فرایند شناخته شده به عنوان reassortment در سگمنتال ویروس ها (عوامل بیماری زا که ژنوم است تقسیم به چندین بخش) مانند ویروس آنفلوانزا و نوترکیبی در nonsegmented آنهایی که مانند coronaviruses—که باعث می شود انسان به حیوان مشترک بين انسان و حيوان خیلی خطرناک است.

“هر زمان ویروس های بالقوه به ترکیب و معاشرت با دیگران, آن می تواند باعث مسائل جدی—به خصوص زمانی که آنها می توانند پرش بین حیوانات و مردم در هر دو جهت می گوید:” کیسی بارتون Behravesh, مدیر یکی بهداشتی در مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری مرکز ملی برای ظهور و زئونوز بیماری های عفونی.

خوک ها اتفاق می افتد به اختلاط عالی عروق. 2009 H1N1 ویروس آنفولانزا که به کشته شدن 151,700 به 575,400 مردم در سراسر جهان در سال اول خود را از گردش خون های ریخته شده بیش از حیوانات. اما این ویروس های موجود فردی ژن بخش نشات گرفته از چهار مجزا منابع: انسان و پرندگان و آمریکای شمالی و اوراسیا خوک. در واقع, بسیاری از ویروس ها خوک بندر آمده از انسان است. در سال های اخیر محققان را شناسایی کرده اند ده ها تن از گسسته نمونه سراسر جهان که در آن همه گیر و ویروس آنفولانزای فصلی را همگانی روندی از انسان به گردش خوکی در میان جمعیت.

“ما تا به حال دو جهش مرغی ویروس ها که بدست به خوک. و نسبت به ما احتمالا تا به حال ده ها اگر نه صدها انسان ویروس ها. بنابراین [تنوع ژنتیکی از آنفلوانزای خوکی در] است که به شدت از انسان منشاء می گوید:” مارتا نلسون یک دانشمند در موسسه ملی بهداشت, مرکز بین المللی فوگارتی.

از سال 2011 ویروس آنفولانزای خوکی شامل انسان و منشاء ژن شده اند همراه با بیش از 450 زئونوز عفونت بیشتر در نمایشگاه کشاورزی در سراسر ایالات متحده اگر چه این گونه های خاصی نشان داد تنها خفیف ظرفیت برای interhuman انتقال بیشتر تنوع ژنتیکی از ویروس های موجود در یک مخزن میزبان بیشتر احتمال دارد آن است که یک نوع قادر به گسترش کارآمد در میان مردم پدیدار خواهد شد. “این کمی مانند بازی رولت روسی” نلسون می گوید. “ما می دانیم که این [ویروس ها می تواند به گونه پرش به] مردم آلوده است. اما آن را فقط یک ماده از زمان تا زمانی که یک قادر خواهد بود به گسترش از انسان به انسان است.”

انسان به آنفولانزای خوکی انتقال آنفلوانزا تبدیل شده است و بیشتر عامل خطر در دوران مدرن به دلیل آن ارائه فرصت های ثابت برای سرريز در هر دو جهت. صنعتی و کشاورزی و خوک حرکت در مناطق و بین قاره مواجهه با هر دو خوکی و انسانی و ویروس ها از سراسر جهان است. اغلب آنها در تماس نزدیک با هر دو انسان و خوک است. این شرایط را فراهم ویروس ها با مقدار زیادی از شانس برای پیدا کردن “حق” جهش جدید و یا ترکیبی از ژن ها نه تنها به پرش بین گونه اما به طور فعال در گردش است. ویروس ها و اجزای آنها گزاف گویی از انسان به تجاری ایالات متحده خوکی به نمایش خوک نلسون می گوید تا زمانی که آنها در نهایت ظهور به عنوان چیزی است که رمان در افرادی که زندگی خود را صرف مراقبت از حیوانات مزرعه و feedlot کارگران و جوانان در دام شرکت کنندگان.

درجه که معکوس مشترک بين انسان و حيوان را افزایش می دهد خطرات ناشی از بیماری های همه گیر و یا عمده شیوع گسترده تر باقی می ماند کمتر روشن است. اگر چه اکثریت در حال ظهور بیماری های زئونوز سرچشمه گرفته و در حیات وحش نه دام و یا حیوانات خانگی بارتون Behravesh اشاره می کند که تعاملات بین انسان و سایر گونه ها فوق العاده پیچیده است. “وجود دارد تمام انواع از ویژگی های است که می تواند منجر به که طوفان کامل است که می تواند باعث یک بیماری به سوئیچ بین حیوانات و مردم است,” او می گوید. “ما نمی دانیم که در تماس بسیار نزدیک با حیوانات و محیط زیست خود را فراهم می کند فرصت های بیشتر برای بیماری های انتقال بین حیوانات و مردم است.”

تا کنون معکوس مشترک بين انسان و حيوان به نظر نمی رسد به شکل مسیر COVID-19 بیماری همه گیر. مانند آنفلوانزا و ویروس ها coronaviruses شناخته شده به پرش از گونه ای به گونه دیگر با سهولت نسبی. SARS-CoV-2—ویروس است که باعث COVID-19—خود را نشان داده است توانایی جهش از انسان به سایر حیوانات به خصوص گربه ها. موارد بوده است نادر ، محدود و شواهد نشان می دهد که گربه ها ممکن است قادر به انتقال ویروس به یک دیگر در محله های نزدیک است اما در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که گربه ها می توانند آلوده انسان با توجه به گرگ دین یک استاد و رئیس بخش میکروب شناسی ، ایمنی شناسی و آسیب شناسی در دانشگاه ایالتی کلرادو.

اگر چه افراد طبعا در مورد حیوانات خانگی خود را’ سلامت دین می گوید که بعید است که حیوانات خانگی را تبدیل به عمده بردار برای انتقال. حتی اگر SARS-CoV-2 قادر به پرش از گربه ها به مردم در شرایط خاص از گربه ها-گربه سانان و انسان و گربه سانان تعاملات تا حد زیادی کاهش احتمال این است که این انتقال می تواند تبدیل به یک مشکل. خارج از وحشی مستعمرات و یا پناهگاه های داخلی بیشتر گربه ها به ندرت در چگالی بالا محیط های که در نتیجه خوشه از موارد پراکنده بودن به جامعه. و گربه ها هستند راحت تر به تست و قرنطینه از انسان است. “ما گربههای احتمالا بیشتر در معرض خطر ابتلا COVID-19 از ما از ما خواهد بود گرفتن آن از آنها” دین می گوید.

با این وجود مهلت فرضیات ما در مورد راه بیماری های جریان خواهد بود و کلیدی برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر. و به عنوان یک نتیجه بسیاری از کارشناسان در حال هل دادن یک رویکرد سلامت که از نظر سلامت انسان در بیشتر زمینه رفاه حیوانات و محیط زیست. “ما هنوز هم فکر می کنم از انسان به عنوان, این, پاک, بالاتر از سطح گونه ها و حیوانات در حال آنهایی که با تمام پاتوژن” نلسون می گوید. “اما اگر شما فکر می کنم در مورد انسان و جامعه ما تراکم و تماس با ما سازه های ما در حال رشد برای عوامل بیماری زا است.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>