محاکمه انسان نشان می دهد CRISPR می تواند عملی در درمان سرطان

دانشمندان دانشگاه پنسیلوانیا فقط نتایج منتشر شده از ایالات متحده برای اولین بار محاکمه CRISPR-ویرایش سلول ها در بیماران مبتلا به سرطان و آنها بسیار دلگرم کننده است.

در آوریل 2019, UPenn تایید کرد که یک تیم از آن محققان تا به حال رسما شروع به تست CRISPR-ویرایش سلول ها در انسان است.

که برای محاکمه دانشمندان برداشته و سلول های ایمنی از سه بيمار مبتلا به پیشرفته و مقاوم به درمان سرطان. آنها سپس با استفاده از CRISPR-Cas9 برای ویرایش سلول ها به منظور بهبود توانایی خود را برای مبارزه با تومور قبل از بازگشت آنها به بدن بیماران.

در ماه نوامبر این تیم به اشتراک گذاشته شده که نتایج امیدوار کننده ای از خود CRISPR دادگاه حاضر ذکر است که در ویرایش سلول ها هنوز قابل تشخیص در بدن بیماران و تا به حال تولید شده هر گونه عوارض جانبی منفی.

این مطالعه در عین حال تحت همکار-بررسی فرایند که در آن نقطه. این بدان معنی است که نتایج هنوز تنها آزمایشی قبل از مطالعه انتشار در مجله علم روز پنج شنبه.

به خاطر این بود که تنها یک فاز 1 آزمایش محققان تمرکز بر ایمنی درمان — نه در اثر بخشی آن.

اما به عنوان CRISPR مخترع جنیفر Doudna با اشاره به در یک دیدگاه مقاله منتشر شده در کنار مطالعه دانستن که CRISPR-ویرایش سلول ها آسیب نمی رساند بیماران مبتلا به سرطان است اولین گام برای استفاده از این سلولها برای درمان این بیماری است.

“تا به حال شده است ناشناخته که آیا CRISPR-Cas9-ویرایش سلول های T می تواند تحمل و رشد یک بار reinfused به یک انسان” Doudna نوشت: بعد اضافه کرد که UPenn تیم یافته است “نشان دهنده یک پیشرفت مهم در برنامه درمانی ژن ویرایش و برجسته بالقوه برای سرعت بخشیدن به توسعه مبتنی بر سلول درمانی.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de