انسان کمپوست برای محیط زیست بهتر است

در دود

به عنوان اگر زندگی با کربن نبود یک مزاحم به اندازه کافی به نظر می رسد راه شما زندگی خود را ترک می تواند تاثیر بر روی زمین نیز هست.

یکی از جدید مراسم تشییع جنازه گزینه: انسان کمپوست است که دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل است که در حال تبدیل شدن بیشتر در دسترس و با توجه به مصاحبه های اخیر در بی بی سی آن ممکن است بهتر است برای محیط زیست نیز هست.

پای کربن-نسخه قابل چاپ

در مارس 2019 واشنگتن شد اولین دولت قانونی کردن انسان کمپوست با تشکر در بخش های بزرگ به کاترینا بیل مدیر عامل و موسس دوباره انشاء کردن یک شرکت است که ارائه می دهد “طبیعی آلی کاهش” را به عنوان یک دفن جایگزین.

در طی چهار سال با بیل و همکاران انجام تحقیقات به روند با خیال راحت کمپوست یک انسان مرده. بیل گفت: همسرم که با استفاده از این فرایند برای یک مراسم تشییع جنازه مانع 1.4 تن کربن از منتشر شده به اتمسفر نسبت به هولوکاست.

“رفتن” سبز

در حال حاضر روند قانونی در ایالت واشنگتن اما بیل امیدوار تر متحده اجازه خواهد داد که شهروندان خود را به را انتخاب کنید به کمپوست.

“برای بسیاری از مردمی که آن را طنین انداز با راه آنها سعی کنید به رهبری جان خود را از” بیل گفت: به BBC “آنها می خواهید به انتخاب یک مرگ برنامه مراقبتی که طنین انداز با راه آنها زندگی می کنند.”

ادامه مطلب: انسان کمپوست مجالس ترحیم ‘بهتر برای محیط زیست’ [BBC]

بیشتر در دفن پیشنهادها: 7 اینده همه چیز را با بدن خود را هنگامی که شما می میرند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im