بزرگ فیزیک کنفرانس لغو شد در آخرین لحظه به دلیل coronavirus نگرانی

یکی از بزرگترین و مهم ترین سالانه فیزیک, همایش لغو شد آخر این هفته با توجه به COVID-19 coronavirus ترس کمتر از یک روز و نیم قبل از این رویداد قرار بود برای شروع.

انجمن فیزیک آمریکا (APS) نشست ماه مارس برنامه ریزی شده بود را در دنور بین روز دوشنبه (2 مارس) و جمعه (6 مارس). همراه با سازمان سالانه مارس جلسه, مارس جمع آوری یکی از مهم ترین سالانه فیزیک حوادث با گفتگو و ارائه پوشش تقریبا تمام فیزیک است. این رویداد همچنین جذب هزاران نفر از مهمانان از سراسر جهان است. در شنبه شب (Feb. 29) این سازمان اعلام کرد که این کنفرانس خواهد بود در نظر گرفتن محل و شرکت کنندگان خواست تا از سفر به دنور.

“با توجه به سرعت در حال افزایش سلامت نگرانی های مربوط به گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در سال 2020 APS نشست ماه مارس در دنور, CO, لغو شده است,” این سازمان در توییتر نوشت. “لطفا نه سفر به شیراز برای حضور در این نشست.”

مرتبط: به روز رسانی های زنده در COVID-19

به عنوان بسیاری از فیزیکدانان با اشاره در پاسخ به زمان بین اعلام و در نظر گرفته شده شروع جلسه بدان معنی است که بسیاری از شرکت کنندگان در حال حاضر وارد دنور انتظار برای شرکت در این کنفرانس است. برخی از فیزیکدانان ابراز نگرانی می کند که کسانی که تا به حال پرداخت شده برای سفر با استفاده از پول کمک مالی خواهد دست در حال بازپرداخت با توجه به قوانین حاکم بر اعطای بازپرداخت و لغو سفر.

نه سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری توصیه می شود لغو گروه عمده کرده است. به عنوان آستانه گزارش ابهام و فقدان اطلاعات در مورد این ویروس منجر شده است سازمان از بسیاری از حوادث به لغو هر حال.

این APS قرار دادن این بیانیه:

“در قلب آن نشست ماه مارس است که بخش قابل توجهی از چرخه سالانه برای های پژوهشی همکاری و شبکه. بنابراین لغو 2020 جلسه با توجه به COVID-19 سمت چپ قابل توجهی سوراخ درون گسترده فیزیک جامعه است. ما می خواهم این فرصت را به یاد مجریان که APS دارای یک سیستم به ها ارائه; ارائه یک لینک یوتیوب, پوستر, یا دیگر منابع و ضمیمه آن را به انتزاعی خود را. جامعه پس از آن قادر خواهد بود به فهرست جلسات خلاصه مقالات و سخنرانیها در راحتی خود را. گاهی در طول هفته آینده ارایه خواهد شد دریافت یک ایمیل از APS با لینک شخصی است که شما را قادر به آپلود خود را ارائه و یا یک لینک به یوتیوب. ما به شدت تشویق همه مجریان به استفاده از این ساده مکانیسم های تحقیقات خود را.

“علاوه بر این ما در APS هستند احساس خشنودی را در رسانه های اجتماعی تعدادی از طرح های خود به خودی توسط افراد و گروه های کوچک از محققان نیز با هدف فعال کردن به اشتراک گذاری تحقیقات است که می شده اند ارائه شده در نشست ماه مارس. APS می خواهم به یاد بگیرند و تا حد امکان ساخت بر این تلاش است. اگر شما سازماندهی یک منبع (وب سایت, یوتیوب, کانال, وبینار, و غیره.) در اطراف های پژوهش از لغو جلسه ما از شما دعوت به یک لحظه به پر کردن این فرم ما بگویید در مورد آن. لطفا آگاه باشید که بسیاری از APS کارکنان در حال حاضر با تمرکز بر تدارکات در اطراف لغو جلسه خود را به طوری که ما ممکن است قادر به پاسخ و یا عمل به موقع به تمام مطالب ارسالی. ما شما را تشویق به اشتراک گذاری این تلاش ها از طریق توییتر با استفاده از #apsmarch برچسب.”

در اصل منتشر شده در Live علم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im