‘هابل: سی سال از کشف’ به برتر در علم کانال مارس 19 (اختصاصی)

ناسا یاد تلسکوپ فضایی هابل است که در مورد جشن 30 سال در فضا و علم کانال به مناسبت سالگرد در سبک.

شبکه تولید کرده است یک ساعت خاص به نام “هابل: سی سال از کشف” خواهد شد که در اولین یکشنبه آینده (مارس 19) در 8 p. m. ET/PT.

مستند “بگویید داستان قابل توجهی از چگونه تلسکوپ هابل ایجاد شده توسط پیشرو مهندسین و دانشمندان زمان ما” علم کانال نمایندگان نوشت: در بیانیه ای. “همچنین شامل مصاحبه با فضایی ترین نام های قابل توجه از جمله فضانوردان مایکل Massimino کاترین تورنتون داستان Musgrave, استیون اسمیت و John Grunsfeld.”

مرتبط با: شگفت انگیز ترین تلسکوپ فضایی هابل اکتشافات

همه کسانی که ناسا spaceflyers باید تجربه دست اول با هابل که راه اندازی شده به مدار زمین داخل شاتل فضایی دیسکاوری در 24 آوریل سال 1990 با یک نقص در اولیه خود را آینه. (شاتل مستقر هابل یک روز بعد.)

Spacewalking فضانوردان ثابت آینه مشکل در دسامبر 1993 و تعمیر یا به روز رسانی قدرتمند در محدوده چهار بعدی نگهداری ماموریتدر سال 1997 و 1999 و 2002 و 2009.

این کار سخت بود که یک سرمایه گذاری بزرگ نگه داشتن هابل رفتن اسلحه ای بزرگ بسیار فراتر از آن برنامه ریزی شده 15 سال عملیاتی زندگی است.

تلسکوپ تبدیل کرده است ستاره شناسان درک از جهان هستی را در روش های متعدد در طول عمر طولانی خود را (که هنوز تمام نشده). در اواخر 1990s به عنوان مثال مشاهدات هابل نشان داد که انبساط جهان شتاب عجیبی پیدا کنید که led اخترفیزیکدانان به اصل وجود مرموز نیروی دافعه به نام انرژی تاریک.

و هابل مشارکتهای گسترش فراتر از علمی حوزه: تلسکوپ های دیدنی و جذاب عکس ها را به طور منظم مردمی در سراسر جهان مکرر سلیقه از شگفتی و زیبایی است که نفوذ کیهان.

“هابل: سی سال از کشف” شما نشان می دهد بسیاری از کسانی که تصاویر شگفت انگیز و به شما یک ایده بسیار بهتر از چگونه آنها را به ایجاد علم کانال نمایندگان گفت.

“این پشت صحنه ویژه ای را نیز به بینندگان نگاه صمیمی مانند قبل از هرگز در هابل سفر باور نکردنی — از آن اولین مفهوم در سال 1923 به آن پنج نمادین [نگهداری] ماموریت های پوشا از سال 1993 تا 2009” آنها نوشت: در این بیانیه است. “این نیز کانون توجه پیشگامانه بینش است که هابل نشان داده است در مورد این سیاره و همچنین گسترده تر منظومه شمسی و فراتر از آن.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>