تلسکوپ هابل آزمون الهام بخش تغییرات برای مبارزه با تعصب های جنسیتی در برخی از برنامه های ناسا

ستاره نمی بینم جنسیتی و در حال حاضر ناسا در حال کار به آن را ببینید یا در هنگام تخصیص تلسکوپ زمان دانشمندان با الهام از آزمایش موفقیت آمیز با تلسکوپ فضایی هابل.

که آزمایش آزمایش این فرضیه که اگر طرح های پیشنهادی در حال بررسی و بدون دانش از کسی که آنها را نوشت و به شدت به شایستگی از علم به آنها پیشنهاد انجام این ستاره شناسان که دریافت بسیار پرطرفدار رعایت زمان را تا پایان بودن بیشتر گروه متنوع. که اصل در پشت dual-بررسی ناشناس که در آن داوران را نمی دانم چه کسی فرستاده شده است که پیشنهادات و proposers نمی دانم که بررسی خود را ارسال. Dual-بررسی ناشناس تلاش برای کاهش خمیدگی قدرت ضمنی و تعصب سنتی, بررسی سیستم است که در آن داوران ناشناس هستند اما طرح شامل دانشمندان نام.

“ما متوجه شده اند که در بسیاری از پیشنهاد ما انتخاب از وجود دارد به نظر می رسد تعصب به نفع یک جنس از پیشنهاد بیش از دیگر,” فیزیک نجومی ناسا, مدیر بخش پل هرتز گفت: در تاون هال مکالمه ماه گذشته برگزار شد در 235th جلسه انجمن نجوم آمریکادر هونولولو.

مرتبط با: زنان در فضا: یک گالری از اولین ها

که او نه فقط به این معنی است که دانشمندان دریافت بیش از نیمی از فرصت در ارائه; چنین نتیجه می تواند به سادگی منعکس کننده تعداد بیشتری از مردان در استخر از تسلیم. آنچه هرتز به معنای این است که مرد دانشمندان به طور کلی میزان موفقیت بالاتر در طرح های پیشنهادی خود را از زن و دانشمندان.

موسسه علوم تلسکوپ فضایی که مدیریت علم عملیات را برای تلسکوپ فضایی هابل خواهد شد و انجام این کار برای ناسا James Webb Space Telescopeدیدم که روند و همچنین زمانی که آن را مورد مطالعه 20 سال ارزش پیشنهادات و جوایز. “بود که قابل مشاهده داده ها. شما می توانید آن را ببینید” هایدی هممل یک سیاره شناس در موسسه علوم تلسکوپ فضایی گفت: Space.com.

اما از آنجا که این موسسه تا به حال داده فقط در مورد کسانی که ارسال شده برای تلسکوپ و افرادی که آن را دریافت وجود دارد به هیچ وجه به بگویید که آیا مشکل از تفاوت در کیفیت و یا پیشنهاد از تعصب چه آگاهانه یا ضمنی. از این رو آزمایش کنید.

کمیته بررسی پیشنهادات سعی کردم چند راه مختلف تغییر ارزیابی تمرکز از فردی دانشمندان به علم آنها پیشنهاد شده است. برای مثال یکی از روش های مورد نیاز است که طرح لیست تنها دانشمندان’ حرف اول نه نام اول خود را. دیگر مورد نیاز است که تمام اعضای تیم ذکر شده به ترتیب حروف الفبا بنابراین معلوم بود که منجر به پیشنهاد.

سپس برای پیشنهادات ارائه شده در 2018, کمیته رفت و همه در, نیاز به مواد است که به طور کامل پنهان هویت نویسندگان. (یک سند جداگانه در دسترس اواخر در بررسی روند می تواند شامل nonanonymous اطلاعات که صحبت می کنند به این تیم توانایی برای انجام این علم به آنها پیشنهاد انجام دهید.)

مربوط به: ‘چهره های پنهان’ به بررسی ناسا و حقوق مدنی تاریخچه

با توجه به یک گزارش از کمیتهدانشمندان ارائه شده نزدیک به 500 طرح های پیشنهادی که در چرخه بیش از 10 بار شماره ای که هابل تا به حال زمان برای جمع آوری مشاهدات. از کسانی که پیشنهادات 28 درصد منجر شد توسط دانشمندان از 40 موفق طرح 12 منجر شد توسط دانشمندان است. قرار داده است که زن دانشمندان در یک 8.7% میزان موفقیت و مرد دانشمندان در 8% در مورد همان; سال قبل بدون به طور کامل ناشناس پیشنهادی, کسانی که شماره 13% و 24%. “این خواهد بود زودرس به رسم گسترده نتیجه گیری اما نتایج دلگرم کننده” است که ناشناس روش کار این بیانیه به این نتیجه رسیدند.

در طول تجربی فرایند کمیته کمک گرفته و مشاهده شده توسط استفانی جانسون است که دارای تخصص در رهبری سازمانی و تجزیه و تحلیل اطلاعات در دانشگاه کلرادو بولدر کسب و کار مدرسه. او و همکار در حال حاضر منتشر شده تجزیه و تحلیل خود را از سال 2018 آزمایش در مجله انتشارات انجمن نجوم اقیانوس آرام.

در این مقاله نویسندگان در مقایسه dual-بررسی ناشناس با دیگر پتانسیل تاکتیک برای کاهش ناخودآگاه تعصب های جنسیتی که آنها را به عنوان از دست دادن اثر طول زمان و یا منجر به “واکنش شدید علیه زنان چون زنان به عنوان دریافت مزایای اضافی.” (نه هابل کمیته بیانیه و نه جانسون کاغذ خطاب به این واقعیت است که به شدت پیچیده تر از یک مرد و زن دودویی; این معلوم نیست که آیا هویت جنسیتی قرار گرفتند توسط خارجی ها و یا ارائه شده توسط دانشمندان در سوال در هابل آزمایش تجزیه و تحلیل.)

با توجه به تجزیه و تحلیل سوئیچ به دو ناشناس بررسی نمی گذارد نر دانشمندان میزان موفقیت به یک معنی داری درجه اما آیا انجام این کار برای زن و دانشمندان. “این اثبات است که زنان همیشه انجام خواهد داد بهتر است اما امیدوارم تعادل جنسیتی خواهد بود نزدیک تر از سال های گذشته” جانسون در بیانیه ای گفت. “چه این نشان می دهد که در نظر گرفتن جنسيت از این معادله می کند و اجازه می دهد تا به انجام بهتر.”

مربوط به: دیدار با ناشناخته زن ریاضیدان محاسبات کمک کرد کشف پلوتون

اگر چه دادگاه تجزیه و تحلیل تمرکز بر نابرابری جنسیتی ایده این است که دو ناشناس نقد و بررسی باید یک رابطه مشابه با طیف وسیعی از انواع مختلف از پتانسیل تعصب آگاهانه یا ضمنی. “با رفتن به این دو ناشناس بررسی آن نیست و تنها پرداختن به مسائل جنسیتی, آن را نیز پرداختن به کمتر جمعیت در بسیاری از کلاس های مختلف” Hammel گفت: به طور خاص ذکر قرعه کشی از یک دانشگاه معتبر یا احترام مشاور. “وجود دارد بسیاری از انواع تعصبات است که به بازی می آیند زمانی که شما می دانید نام.”

ناسا در نگاه نتایج حاصل از این آزمایش و تصمیم گرفت آن را می خواستم به این روند سعی کنید به طور گسترده تر. “این طرح مورد بررسی قرار گرفت که بر اساس علم شایستگی و نه تنها در چگونه آشنا پیشنهاد نام داوران,” هرتز گفت. “آن کار می کرد به طوری که ما را ساخته اند این تصمیم به حرکت همه ما [به طور کلی ناظر] برنامه های دوگانه ناشناس.” اعلام شد ملاقات با کف زدن از جمع آوری ستاره شناسان در هونولولو.

هرتز را ارائه شامل یک اسلاید ترسیم شش رعایت پیشنهاد چرخه با مهلت این سال که به فرمت جدید از جمله چرخه اول از طرح های پیشنهادی برای زمان در جیمز وب تلسکوپ فضایی در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه مارس سال 2021. هرتز گفت که ناسا علوم ماموریت اداره که خود را بخش است که یک بخش این است که پیاده سازی و بررسی آزمایشی برنامه های dual-بررسی ناشناس در زمینه فراتر از کلی ناظر برنامه به عنوان به خوبی.

سیاست جدید معنا است که دانشمندان نیاز به یادگیری یک راه جدید برای نوشتن توضیحات آنها ارسال کنید که چرا کار خود را سزاوار یک ابزار ارزشمند رعایت زمان. آنها دیگر نمی تواند مرجع خود را در پژوهش های قبلی و مشارکت آنها ساخته شده است و یا بودجه یا رعایت زمان آنها در حال حاضر به دست آورد. برای صاف انتقال هرتز گفته ناسا ارائه شده است webinar ها و راه اندازی یک خط راهنما که می تواند به دانشمندان در تماس با سوال در مورد anonymizing تحقیقات خود را.

“من فکر می کنم این یک چیز خوب است. من فکر می کنم این درست است. و من بسیار خوشحال برای دیدن است که ناسا در حال حرکت رو به جلو در تبدیل سیستم های خود را به اجازه می دهد این نوع از فرآیندهای به کار برای ناسا طرح” Hammel گفت. “شاید ما رسیدن به نقطه ای که در آن مردم می دانند [که] در همه این موارد شما نمی نیاز به دانستن فرد. شما بررسی در این علم است که آنها می گویند آنها در حال رفتن به انجام و رتبه آن در که شایستگی.”

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im