تلسکوپ فضایی هابل در 30: فضانورد مایک Massimino به نظر می رسد در رفع یک فضای آیکون

سی سال پیش این هفته — 24 آوریل 1990 — تلسکوپ فضایی هابل در راه اندازی به فضا و افتتاح بشریت چشم به جهان هستی است. در حال حاضر ما بر سر اینکه چگونه این ابزار پیشگامانه اتحادش را تغییر و تکامل درک ما از جهان است.

Space.com صحبت بازنشسته ناسا فضانورد مایک Massimino که در حال حاضر به عنوان مشاور ارشد برای برنامه های فضایی در Intrepid Sea, موزه هوا و فضا در مورد تجارب خود در کار با تلسکوپ و اهمیت آن به علم و جامعه است.

Massimino مشغول به کار به عنوان یک “فضای ترمیم کننده” پرواز و تکمیل spacewalks در دو سرویس ماموریت این تلسکوپ فضایی در سال های 2002 و 2009. بنابراین نه تنها او کمک به اطمینان حاصل شود که هابل خواهد به درستی کار او نیز بدانید که این تلسکوپ از یک باور تا از نزدیک دیدگاه.

مرتبط با: شگفت انگیز ترین تلسکوپ فضایی هابل اکتشافات

تلسکوپ فضایی هابل کردم یکی از آخرین تعمیرات اساسی در مارس 2009 توسط ناسا فضانوردان در شاتل فضایی آتلانتیس و ارسال شده است صفحه اصلی خیره کننده عکس های جدید از زمان. فضانورد مایک Massimino وجود دارد. (اعتبار تصویر: ناسا)

تأمل در اهمیت تلسکوپ 30 سال پس از راه اندازی آن Massimino مشترک افکار خود را بر روی هابل مهم ترین دست آوردهای. “من فکر می کنم وجود دارد مجموعه ای از چیزهایی که هابل برای” Massimino گفت. “چیزهایی مانند” آیا سیاه چاله ها وجود دارد ؟ بله آنها وجود داشته باشد و هابل آنها را در بر داشت.”

اما بیش از فقط پاسخ سوالات هابل به کاوش در جهان هستی در راه است که حتی نمی تواند پیش بینی شده باشد. “یک ابزار علمی واقعا خوب یکی مثل هابل — من فکر می کنم یکی از بهترین تا کنون در واقع — قادر به نه تنها به سوالات پاسخ دهد اما ایجاد سوال نیز” Massimino گفت. او با استفاده از به عنوان مثال از انرژی تاریک. دانشمندان می خواستم به استفاده از هابل برای اندازه گیری سرعت انبساط جهان شد کاهش تنها به کشف مخالف: که جهان ما گسترش است و در واقع شتاب. این کشف و نتیجه فرضیه مرموز انرژی تاریک که به علت شتاب برای همیشه تغییر دیدگاه ما از جهان و باز کردن یک سوال جدید: انرژی تاریک چیست ؟

اما “من فکر می کنم شاید در نظر من جالبترین چیز” Massimino گفت: در مورد هابل است “آن را به ما طول می کشد مکان ما تنها می تواند در مورد رفتن و به ما نشان می دهد زیبایی از جهان است که در خارج وجود دارد.”

خارق العاده تصاویر

Massimino مشترک دو از مورد علاقه خود را به تصاویر گرفته شده توسط تلسکوپ فضایی. “مورد علاقه های شما هستند که آنها را در زمان به زودی پس از ما بر روی آن کار کرده, ‘علت آن را نشان داد که ما نمی شکستن تلسکوپ,” او گفت:-شوخی.

اول از Massimino مورد علاقه تصاویر, او گفت: از سحابی مخروط. تصویر “بیرون آمد و به زودی پس از اولین پرواز با advanced camera for surveys که به من کمک کرد به نصب و … شما فکر می کنم شما حق کار” او گفت:. اما آن را در زمان در حالی که کمی پس از این ماموریت تا زمانی که آنها دریافت تصاویر. “من بسیار با اعتماد به نفس است که ما انجام یک کار خوب اما سپس هنگامی که شما با دیدن آن تصاویر زیبا,” او گفت: آن را تسکین بود به می دانم که ابزار او می خواهم مشغول به کار شد به درستی کار.

مخروط سحابی. تابش از ستاره داغ کردن بالای تصویر روشن و کارائی این غول گازی ستون. (اعتبار تصویر: ناسا, H. فورد (JHU), G. Illingworth (UCSC/LO), M. Clampin (STScI), G. jason riley (STScI), ACS تیم علمی و ESA)

او دیگر تصویر مورد علاقه او فکر می کند از روی علاقه به یک دلیل مشابه است. Massimino نیز مشغول به کار در فضای Telescope Imaging Spectrograph (STIS). STIS بود “هرگز در نظر گرفته جدا” Massimino گفت. اما در یک راهپیمایی فضایی خاص او تا به حال به تعمیر دستگاه.

“این طولانی کشیده کردن روند برای به دست آوردن چیزی که ثابت شده و آن را کار کرده است.” “و اولین تصویر که بیرون آمد از آن را فقط مانند یک نقطه نور آن نگاه مانند یک لامپ در جایی دور … من واقعا خوشحال بود.”

هابل آینده

Massimino هیجان زده در مورد هابل آینده و آینده اکتشافات فضایی و مشاهده است. “هابل بزرگ است,” او گفت:. “این خیلی بهتر از آنچه که ما تا به حال در گذشته و امیدوارم ما باید مقدار زیادی از چیزهایی که خیلی بهتر در آینده است.”

او منعکس شده در یک خاص ماموریت شاتل طی آن به جشن 400th سالگرد Galileo Galilei مشاهدات آنها به ارمغان آورد تا یکی از ستاره شناس تلسکوپ. “شما نمی تواند یک چیز خارج از آن!” Massimino گفت. “ما آمده است یک راه طولانی و من فکر می کنم که شاید روزی چیزی شبیه به هابل خواهد شد و به نظر می رسد مانند آن به کسی که 400 سال از هم اکنون.”

او اضافه کرد که او را هیجان زده برای James Webb Space Telescope که قرار است به راه اندازی در ماه مارس سال 2021 برای شروع رصد در فضا نیز هست. امیدوارم آن را ” پیش افتادن بسیاری از اکتشافات است که هابل قادر به ایجاد [و] افزایش کشف بالقوه است که ما داریم.”

“اما” او گفت: “تا زمانی که هابل کار از این قراره مورد استفاده قرار گیرد.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>