چگونه شما می توانید جلوگیری از ‘زوم خستگی’

زوم جلسات خواستار شناختی از چهره به چهره جلسات که تکیه زیادی بر روی نشانه های بصری. از آن آسان است برای گفتن که اگر مردم توجه, چه کسی می خواهد به صحبت می کنند که آیا آنها موافقت یا مخالفت و غیره.

در زوم جلسه آن است که خیلی بیشتر به چالش کشیدن به خواندن مردم: آنها به دنبال همراه, حوصله, مشغول, در توافق ؟ وجود دارد بدون تماس با چشم و یا چشم زل زل نگاه کردن به ارائه این نشانه ها. حتی اگر مردم به صراحت و یا تکان بالا بردن دست در آن طول می کشد تلاش اضافی برای اسکن از طریق تمام مردم است.

برخی از مردم با دوربین های خود را خاموش و در بعضی از مردم بیش از یک آرایه می تواند متناسب با ساخت همه چیز حتی بیشتر به چالش کشیدن. اغلب وجود دارد یک تاخیر زمانی. همه این عوامل را لازم آگاهانه فکر می کنم در مورد چیزهایی که به طور معمول خواهد بود نسبتا اتوماتیک.

یکی دیگر از عوامل است که مردم تمایل به آگاهی از این است که وجود دارد بسیاری از حواس او را پرت است که همیشه در چهره-به-صورت جلسات—خود-آگاهی در مورد ظاهر خود و یا اتاق مخل حیوانات خانگی و کودکان است. آن را نیز وسوسه انگیز برای پاسخ به ایمیل ها و یا کار بر روی لپ تاپ; اگر شما در حال خاموش هیچ کس متوجه خواهد شد. حفظ توجه است که سخت تر هنگامی که در تلاش برای جلوگیری از حواس او را پرت.

نیز وجود دارد دیگر خسته فنی ویدئو کنفرانس است که کمتر مورد بحث در رسانه ها. در چهره به چهره جلسات معمولا وجود دارد برخی از فاصله بین جلسه قبلی و بعدی ارائه طبیعی شناختی و شاید فیزیکی ، مردم نمی توانند تمرکز بر مشکل شناختی وظایف برای مدت زمان طولانی و تحقیقات نشان می دهد که آنها بیشتر خواهد بود هشدار و باید ظرفیت بیشتری برای فکر می کنم بعد از 15 دقیقه استراحت (به خصوص یکی است که شامل فعالیت های فیزیکی و یا خارج از منزل). زوم جلسات رخ می دهد که پشت به پشت ها بیش از حد مالیات خود توجه سیستم.

در نهایت عدم قطعیت و استرس می تواند منجر به افکار منحرف و کيفيت خواب. هر دو این عوامل به نوبه خود را پایدار توجه مالیات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>