چگونه خواهد غرامت برای آمریکایی های آفریقایی تبار در واقع کار می کند ؟

غرامت گرفتن جدید کشش در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

این سوال که آیا و چگونه جبران فرزندان مردم قبلا به بردگی گرفته شده در ایالات متحده است آویزان در سراسر کشور پس از پایان جنگ داخلی.

“ایده این است که ثروت موجب زایش ثروت است. که ثروت چیزی است که به دست آورد در مجموع. و بنابراین شما هم می توانید در مسیر تجمع و یا شما می تواند در مسیر decumulation می گوید:” سندی Darity یک استاد دانشگاه دوک است که مورد مطالعه قرار غرامت برای بیش از 30 سال است. او نویسنده از اینجا تا ابدیت: غرامت برای سیاه و سفید آمریکایی ها در قرن 21 (UNC مطبوعات 2020) با A. کریستن مولن.

Darity استدلال می کند که زمان نژادی شکاف ثروت—که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار را که تا 13 درصد از جمعیت ملی اما داشتن تنها 3 درصد از ثروت ملی می رود به یک سری از سیاست های دولت است که انکار اقتصادی فرصت برای آمریکایی های آفریقایی تبار و ارائه فرصت برای بسیاری از آمریکایی ها.

در این میان برنامه های در حال برگشت از کلی William T. شرمن قول به کنار 400,000 هکتار از مصادره مؤتلفه زمین به صورت رایگان بردگان (که پایه و اساس این ایده از 40 هکتار و قاطر); محرومیت از بسیاری از بردگان آزاد از بهره گیری از حیاط قانون ارائه شده است که مالکیت زمین به بیش از 1.6 میلیون, سفید, خانواده ها در مقایسه با تنها 4,000–5,000 آمریکایی های آفریقایی تبار و نابرابر استفاده از GI بیل تضمین کم هزینه وام توسط بانکداران محلی است.

فراتر از به سادگی توجیه غرامت Darity ایجاد کرده است یک تیم غرامت کمیته برنامه ریزی با هدف به “تشریح جزئیات چگونه شما در واقع ممکن است اجرای یک برنامه غرامت.” این تیم شامل یک مورخ اقتصادی یک genealogist که متخصص در تاریخ و کارشناسان دیگر. آنها در حال حاضر در روند بدانند که دریافت غرامت و چه مقدار از آن هزینه.

“من فکر می کنم در ایران به صورت سیاه و سفید آمریکایی نوادگان برده داری در ایالات متحده چیزی است که کاملا قابل توجیه است و از نظر اخلاقی مورد نیاز می گوید:” Darity. “این واقعیت که ما هنوز هم ممکن است در یک لحظه که در آن شانس از آن اتفاق می افتد به نظر می رسد کم که نه دلیل نمی شود درگیر در مبارزه برای آن رخ می دهد.”

این قسمت از دانشگاه دوک پادکست راه و روش کنکاش Darity و در این مورد پرداخت غرامت. گوش دادن و یا خواندن متن.

منبع: دانشگاه دوک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im