چگونه خواهد COVID-19 تغییر جهان تا سال 2025?

کروناویروس در حال تغییر است زندگی به عنوان ما می دانیم آن را به صورت روزانه. اما آنچه را ما جهان در پنج سال آینده ؟ چگونه این بیماری همه گیر به طور دائم تغییر شکل زندگی ما ؟

“COVID 2025: جهان ما در 5 سال آینده” تصویری سری امکانات از پژوهشگران برجسته در مورد چگونه coronavirus را تغییر دهید مراقبت های بهداشتی و روابط بین الملل, آموزش و پرورش و زندگی شهری و دیگر جنبه های بسیاری از زندگی ما و جهان و آنچه در مراحل بسیار مهم در حال حاضر به شکل دادن به آینده:

تغییر روابط بین الملل

Coronavirus همه گیر در معرض چقدر شکننده سیستم بین المللی است, سوخت رسانی تغییرات در اتحاد موسسات و اقتصاد جهانی می گوید: پل Poast استادیار در گروه علوم سیاسی در دانشگاه شیکاگو است.

در این قسمت Poast مورد بحث چگونه این بیماری همه گیر است که شتاب تغییرات در روابط بین المللی به سازمان ملل پاسخ توسط پله به دور از یکدیگر به جای در نظر گرفتن مراحل را برای مقابله با این بحران با هم.

در سال های آینده این تغییرات می تواند شامل چین به طور فزاینده ای به دفاع از خود را به عنوان یک جایگزین برای ایالات متحده در صحنه جهانی و عقب نشینی توسط بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده از جهانی نهادهایی مانند سازمان بهداشت جهانی است.

چه در آغاز تنها به ظهور پتانسیل اثرات گسترده از coronavirus در کشورهای در حال توسعه که می تواند تاثیر عمیقی بر اقتصاد جهانی در سال پیش رو. علاوه بر این Poast می گوید, سازمان دیده بان برای به قدرت فدرال رزرو آمریکا برای ادامه به رشد در سطح جهانی و افزایش شواهد از نیاز جهانی با راه حل سیاسی و نه فقط پیشرفت در فن آوری است.

بازاندیشی مراقبت های بهداشتی

Coronavirus همه گیر است upending مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده است. آن می تواند منجر به یک سری تغییرات اعم از گسترش قابل ملاحظه در پزشکی از راه دور به یک تغییر اساسی در طرز تفکر ما در مورد پوشش مراقبت های بهداشتی می گوید: کاترین Baicker به سلامت اقتصاد در دانشگاه شیکاگو و دین از هریس مدرسه سیاست عمومی است.

در این قسمت Baicker مورد بحث چگونه همه گیر نشان داده ارتباط از جمعیت ایالات متحده—که تقسیم خطوط بین بیمه شده و بیمه دیگر را حس. همه گیر می تواند در حمایت از یک قوی تر عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی و انواع ابزار جدید برای نظارت بر بهداشت عمومی و سطح شیب دار بالا و یا سطح شیب دار کردن فعالیت های اقتصادی در صورت نیاز.

در همان زمان Baicker می بیند بالقوه برای اقدامات جدید برای افزایش انعطاف پذیری ما سیستم مراقبت های بهداشتی. آنها می تواند شامل اجازه می دهد پرستاران به کار در کشورهای مختلف تحت یک مجوز اجازه دستیاران پزشک ارائه گسترش مراقبت و مسئولیت از بین بردن موانع اجازه می دهد تا تجهیزات پزشکی سازان برای افزایش تولید در زمان بحران.

چالش های جدید در آموزش و پرورش

Coronavirus همه گیر باعث شده است که ایالات متحده و کشورهای دیگر در سراسر جهان و با عجله به آموزش از راه دور. این تغییر ناگهانی را ملاحظه تاثیر در آموزش و یادگیری طولانی پس از COVID-19 بحران به پایان می رسد می گوید: Randal C. کننده یک استاد حقوق در دانشگاه شیکاگو مدرسه قانون است.

در این قسمت جمع کننده می گوید که تکنولوژی و زیرساخت های از راه دور و آموزش مجازی شده است ساختمان در ایالات متحده در طول دهه گذشته ساخت فشار بزرگ آنلاین امکان پذیر است. این تغییر در نتیجه آزمایش در مقیاس جهانی در حالی که تاکید دیجیتال تقسیم بر اساس درآمد و محل سکونت که به مدت طولانی وجود داشته است می گوید: جمع.

از راه دور یادگیری یک ابزار قدرتمند از مدرسه ابتدایی تا حرفه ای کلاس های آموزش و پرورش و در حالی که جمع می گوید آن را جایگزین کلاس درس آن را کاهش فواصل و پشتیبانی از آموزش در راه های جدید و جالب. برای مثال دعوت از یک سخنران مهمان از اروپا است و با چند کلیک دور به جای نیاز به مسافرت هوایی.

اما قابل توجهی نظارتی مراحل مورد نیاز بیش از پنج سال آینده برای حمایت از رشد در آموزش از راه دور از جمله پرداختن به نگرانی های حریم خصوصی و افزایش بودجه فدرال برای زیرساخت ها برای افزایش پهنای باند دسترسی داشته باشید.

برای بستن شکاف دیجیتال, دولت فدرال نیاز به مشاهده پهنای باند مانند خدمات پستی ایالات متحده بود که آن را برای اولین بار توسعه یافته تمرکز بر اتصال همه شهروندان نه تنها در جوامع که در آن سرویس اقتصادی حس کننده می گوید.

منبع: دانشگاه شیکاگو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de