چگونه توییتر در حال تغییر است تحقیقات پزشکی

استر چو تنها تا به حال چند هزار دنبالکننده در توییتر قبل از اوت سال 2017. چو یک پزشک اورژانس در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم تعامل بیشتر با پزشکان دیگر. اما هنگامی که او در توییتی یک روز در مورد نژاد پرستی او تا به حال تحمل کرده در حالی که تمرین, پزشکی, پست ویروسی رفت—و او پیرو تعداد شات تا 20,000 تقریبا یک شبه. در حال حاضر او در حدود 80,000 پیروان.

“حرفه ای مزایای شده اند به طوری بتن” چو می گوید. توییتر برای او کمک کرده است تا او را ملاقات حرفه ای جدید همکاران و دوستان و به ارائه فرصت ها برای حمایت اطراف نژادی و برابری جنسیتی در پزشکی است. “آن را سخت به تصور کنید چه زندگی حرفه ای من خواهد بود بدون آن.”

به عنوان یک بالا مشخصات پزشک بر روی پلت فرم چو (@choo_ek) است outlier در جامعه پزشکی از نظر تعداد پیروان—اما او بخشی از یک بزرگ و رو به رشد جامعه از پزشکان و دانشمندان که با استفاده از توییتر به عنوان بخشی از زندگی حرفه ای خود را. یک طبیعت بررسی انجام شده در 2014 در بر داشت که 13 درصد از دانشمندان با استفاده از توییتر و در سال 2017, تجزیه و تحلیل منتشر شده در مجله PLoS One شناسایی بیش از 45,000 دانشمندان با حساب.

اکثر دانشمندان و پزشکان از دسترس نیست به عنوان گسترده ای از مخاطبان که چو می کند اما آنها پیدا شده است مفید برای حرفه خود. “توییتر را کاهش می دهد مرزهای ما نهادی سیلوهای می گوید:” Ankeet Udani (@ankeetudani), یک متخصص بیهوشی و پزشکی-متخصص آموزش و پرورش در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی که به یک توییتر بر اساس مجله باشگاه برای ساکنان. همچنین کمک می کند تا سطح علمی زمین بازی می گوید جانت هان (@netta_doc), یک متخصص قلب و عروق با امور جانبازان لس آنجلس سیستم بهداشت و درمان و دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و نویسنده در مقاله در مورد رسانه های اجتماعی در پزشکی است. “کسی می تواند در توییتر” او می گوید: از دانش آموزان سال اول به بخش صندلی. “هر کسی می تواند ارتباط برقرار کردن با هر کسی.”

پلت فرم نیز اساسا تغییر شکل راه دانشمندان و علمی پزشکان می توانند کشف بحث و به اشتراک گذاری تحقیقات. آن است که یک فوق تلاش برای کسانی که شرکت می کنند—آن است که یک بحرانی ابزار ارتباطی می گوید: Vinay پراساد (@VPrasadMDMPH) یک متخصص خون-انکولوژیست در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم و فعال کاربر توییتر با بیش از 30 ، 000 پیروان. اما این تغییر همراه با دردهای در حال رشد است و هر کس از افراد به عمده موسسات در حال تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای ترکیب رسانه های اجتماعی به معیارهای سنتی در اطراف دستاوردهای. “این احتمالا یکی از مخرب ترین و خالص مفید—همه چیز که اتفاق افتاده در علمی پزشکی” پراساد می گوید.

تجزیه و تحلیل فوری

قبل از توییتر محققان در حال محدود راه به پاسخ و نقد تحقیقات جدید در این زمینه است. آنها می تواند نوشتن یک نامه به سردبیر و یا یک قطعه نظر در یک مجله, اما, که پاسخ خواهد بود منتشر شده تنها در صورتی سردبیران این مجله به آن موافقت کردند. حتی اگر از آن منتشر شد این امر اغلب به نظر می رسد برای هفته ها. آنها می توانند خود را به انجام آزمایش و انتشار خود را روی کاغذ اما این خیابان نیز به همان gatekeeping و محدودیت زمان. وبلاگ ها اجازه می دهد تا انتشارات خود اما آن سخت است برای هدایت مردم به آنها و PubMed عوام—که ارائه یک راه برای محققان به نظر به طور مستقیم بر روی مقالات—هرگز گرفتار و متوقف شد که در سال 2018 است.

توییتر sidesteps آن موانع و اجازه می دهد تا مکالمات در مورد مقالات جدید را به اتفاق می افتد بلافاصله و علنا می گوید اردن Gauthier (@drjgauthier) همکار در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان. “در روز انتشار از مردم می تواند واکنش نشان می دهند به آن می گوید:” Gauthier فعال کاربر توییتر با حدود 2000 نفر از پیروان.

نظرات در توییتر حذف این مجله از معادله اجازه می دهد تا هر کسی به بحث در مورد بورس و دید بالا پراساد می گوید: “این فوق العاده ای دموکراسی از نقد علم است.” باز پلت فرم اجازه می دهد تا برای امکان وجود دارد که برخی از انتقاد و یا نظر ممکن است نادرست او می افزاید. “اما من که اعتماد جامعه به اندازه کافی هوشمند است به منظور جلب توجه به چه دقیق است. نادرست به نظر نمی همان رسانهها.”

گاهی انتقادات و پیشنهادات داده شده در توییتر را می توان بیشتر اشاره کرد و مهم تر از آنچه که داده ممکن است در فرد یا در یک رسمی op-ed. “شما می توانید ببینید کوسه ها جمع آوری در اطراف یک مقاله به آن پاره از هم جدا” Gauthier می گوید. اما در حالی که آنها می تواند روند ممکن است کمک به افزایش کیفیت پژوهش است. “من فکر می کنم در مورد آن — من می خواهم به دریافت panned توسط یکی از آمار آنلاین?” او می گوید. “شاید آن را رانندگی تعالی و بهبود روش ها و درخواست مردم را به فکر می کنم در مورد آنچه که در جامعه در این زمینه فکر می کند و نه تنها در خود ،

رفتن چماقی

بحث آنلاین از مقالات است که گاهی اوقات تسهیل توییتر مجله باشگاه است. مجله باشگاه های که در آن محققان با هم و انتقادی بررسی مقالات جدید یا قطعه از ادبیات مهم انجمن برای تبادل ایده ها و آموزش مداوم. اما آنها به طور سنتی اتفاق می افتد در فرد و شرکت کنندگان معمولا محدود کنید. در توییتر این مجله باشگاه می تواند به گسترش فراتر از آن حد و مرز است. Udani برای مثال در آغاز یکی برای بیهوشی ساکنان. متخصص بیهوشی اغلب جدا شده اما با استفاده از توییتر به بحث در مورد مقالات در معرض آنها را به روش های از سراسر جهان است. “این یک تغییر به سنتی مجله باشگاه است که کمی منسوخ شده,” او می گوید.

تجزیه و تحلیل رسمی از پتانسیل آموزشی از توییتر مجله باشگاه های مرکز پزشکی-تابش مجله باشگاه به این نتیجه رسیدند که انعطاف پذیری و قابلیت دسترسی از محیط دیجیتالی ارائه مزایای که فرد در باشگاه نیست—از جمله فرصت برای بیشتر مردم به رعایت و بدون فشار به شرکت های جهانی تعامل و کمتر سلسله مراتب بر اساس ارشد. در این ویژه journal club—این #MedRadJClub دیدار—یک دقیقه مکالمه می تواند تا 245 شرکت کنندگان و 4,559 توییتهایی تحلیل نشان داد.

توییتر ارائه می تواند یک شانس دوم برای مقالات است که ممکن است پذیرفته شده در بالا تاثیر مجلات می گوید Sharonne هایس (@SharonneHayes), متخصص قلب و عروق و بنیانگذار زنان درمانگاه قلب در کلینیک مایو روچستر مینه سوتا. او نویسنده ارشد در سال 2017, مقاله که برای اولین بار است که پزشکان زن به طور معنیداری کمتر به احتمال زیاد معرفی شده با عنوان حرفه ای ‘دکتر’ بودند از همکاران مرد خود در طول راند زمانی که پزشکان توصیف بیمار موارد به دیگر پزشکان—نر پزشکان معرفی همکاران زن خود را با استفاده از عناوین رسمی تنها حدود نیمی از زمان. این تیم ارسال نتایج خود را به سه بالا تاثیر مجلات اما رد شد.

“اصلی حس کردم از داوران این بود که آنها فکر نمی کنم [نتايج] بودند در واقع یک چیز” هیز می گوید. این مقاله بود که در نهایت منتشر شده در پایین-تاثیر سلامت زنان مجله اما او تحت فشار قرار دادند و مقاله در رسانه های اجتماعی و نوشت: یک پست وبلاگ توصیف یافته است. است که به کمک کاغذ رسیدن به مخاطبان گسترده تر حتی از یک کمتر-به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده مجله. “به عنوان یک نتیجه, من نویسندگان نقل شده در زمانو واشنگتن پست.”

جامعه علمی هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه به ادغام رسانه های اجتماعی به سنتی معیار موفقیت است. هیز خودش می گوید که تعدادی از رسانهها و دوست دارد یک کاغذ می شود باید یک جانشین برای ارزش علم خود.

Upending ساختارهای قدرت

رسانه های اجتماعی ارائه می دهد یک جایگزین برای ساختارهای قدرت سنتی در دانشگاه علوم و تحقیقات که به بالا تاثیر مجلات شاغل اساتید و موسسات معتبر ترین وزن است. در توییتر افرادی که تصدی و یا بیشتر محدود انتشارات به نام خود و یا در اوایل در حرفه خود باید فرصت برای نشان دادن تخصص خود را. اما نمایش دانش در رسانه های اجتماعی به جای سنتی مرجع تخصصی مانند مجلات هستند که گاهی اوقات به عنوان انتقاد مربوطه کمتر یا جدی. در سال 2014 محقق ایجاد یک متری به نام “کارداشیان شاخص” برای اندازه گیری یک دانشمند را زیر توییتر برابر تعداد ارجاعات به مقالات خود را دریافت خواهید کرد—با این مفهوم که برخی از آنان در توییتر “ستاره” بود که ریشه در موفقیت تحصیلی و در نتیجه توجیه شد.

شاخص به طور گسترده مورد انتقاد خود از جمله کسانی که در زمان موضوع را با این ایده که استناد مهم ترین متریک از تخصص علمی—که جریمه junior, محققان, برای مثال, که به طور خودکار کاهش استناد به دفعات مشاهده شده است. “این مهم از افرادی که به دنبال برقراری ارتباط گسترده تر به عنوان اگر آن را یک چیز بد” پراساد می گوید.

چو می گوید که ذهنیت کمرنگ شده در جامعه علمی است. “چند سال پیش از آن بسیار متفاوت چشم انداز” او می گوید. “شما نمی شنوید بسیار دیگر که شما در حال اتلاف وقت خود را در توییتر و باید در نوشتن یک مقاله است.”

برخی از موسسات شروع به در نظر گرفتن اجتماعی-فعالیت های رسانه ای در استخدام و ارتقاء تصمیم گیری است که یک گام مثبت می گوید: اریک Topol (@EricTopol), یک متخصص قلب و عروق و متخصص ژنتیک در موسسه تحقیقاتی اسکریپس و با مشخصات بالا شکل (با بیش از 177,000 ع) در علمی توییتر. “به طور فزاینده ای این است که رفتن به راه علم جامعه می کند تبادل افکار و آن را مکمل داستان معمولی از یک فرد استنادهای,” او می گوید.

اما باید آن را شامل تنها یک راه می گوید هیز. “محبوب بودن باید دلیل کسی تبدیل به یک استاد کامل است.” سازمان ها را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با چقدر وزن آنها به رسانه اجتماعی استفاده کنید و چگونه آنها تعیین چه نوع از استفاده آنها مربوط به یک فرد کار علمی است. “ما نیاز به نظام راه ما ارزیابی اعتبار” هیز می گوید. “این هنوز هم یک بیت از یک غرب وحشی وجود دارد.”

چو نیست در ابتدا فکر می کنند که رسانه های اجتماعی باید گنجانیده شده حرفه ای-پیشرفت گیری اما می گوید او شده است برنده بیش از. “من فروخته شد در کیفیت و دقت برخی از اطلاعات آموزشی به مردم در حال قرار دادن در رسانه های اجتماعی. مردم فراموش tweetorials که واقعا دقیق است. آن را باور نکردنی در پزشکی و آموزش و پرورش است.” اما چو می گوید که دقیق و کمی اقدامات نیاز به توسعه به ارزیابی مردم از رسانه اجتماعی استفاده کنید.

برقراری یک حضور

با بسیاری از مکالمات در مورد علم و پزشکی اتفاق می افتد در توییتر افرادی که از آن استفاده نشود و در همه حال از دست رفته مهم انجمن گفتگو در مورد علم و پزشکی هیز می گوید. آنها نمی باید به عنوان فعال پراساد یا چو—و یا حتی صدای جیر جیر در همه—اما آنها باید نگه داشتن چشم در بحث. “من فکر می کنم آن را به نقطه که در آن علمی پزشکان برای اطمینان باید حضور اگر هیچ چیز دیگری فقط به طوری که آنها می توانید ببینید چه خبر است. آن را مانند خواندن مجلات” او می گوید. “شما نمی توانید سر خود را در شن و ماسه. این منبع دیگری از اطلاعات است.”

افرادی که مقاومت در برابر اغلب نگرانی های مشترک از جمله اختصار از توييتها و زمان آن طول می کشد به دور از کار های دیگر. Reshma Jagsi (@reshmajagsi) معاون صندلی در بخش انکولوژی تشعشع در دانشگاه میشیگان مشترک بسیاری از کسانی که نگرانی های قبل از او شروع به استفاده از توییتر در این تابستان. “من در توییتر مقاومت,” او می گوید. او را دیدم او نگرانی های طرح میتوانست به سرعت اشاره کرد که نخ توییتهایی و لینک به مقالات قوی اجازه می دهد تا مکالمات.

رسانه های اجتماعی می تواند بسیاری از زمان, اما ممکن است به استفاده از آن را مولد و در حد اعتدال. خوب علم چو می گوید: اغلب طول می کشد زمان و فضا را طوری مدیریت زمان کلیدی است. “چند روز من می توانم واقعا در آن,” او می گوید. “من قطعا فکر می کنم شما نیاز به پادمان در محل به مطمئن شوید که شما اقامت مولد.”

مرتب سازی از طریق این حجم از اطلاعات در توییتر و شناسایی بهترین راه برای استفاده از آن می توانید زمان را به عنوان به خوبی. اما نادیده گرفتن آن به طور کامل است و نه راه حل مناسب برای این مشکل است و ممکن است برای دیدن یک تکه از اطلاعات حتی اگر کسی نمی تواند همه چیز را ببینید Jagsi می گوید. “مرتب سازی گندم از کاه است که تا کنون به ارزش آن است.”

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در دسامبر 9 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer mobil ödeme bozdurbuy verified stripe accounthtml nullednulled themesCialisgreat rhino oynabuy wise accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynacasinoslotgünübirlik turlargüvenilir medyumEvlilik Büyüsüpoultry equipmentantalya escortYabancı Dizihttps://alberk.com/engüneş enerjisi paneli maliyetigates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul