چگونه به فکر می کنم در مورد COVID-19 مانند M. D.

دانش آموزان مطالعه برای تبدیل شدن به پزشکان به خانه فرستاده شدند به عنوان COVID-19 همه گیر بدتر شده است. فقط به عنوان بسیاری از آنها در مورد شروع جدید پزشکی استخدام آنها خود را در حاشیه در مهم ترین بحران بهداشتی در طول عمر خود.

که در زمان تصویب نمی شده است binge-مشاهده ببر پادشاه ، برخی از دانش آموزان داوطلب به کارکنان coronavirus خطوط تماس ویژه و یا به سازماندهی مواد غذایی تحویل. و یک گروه 30 نفری از دانشکده پزشکی هاروارد دانش آموزان در زمان های مختلف و بسیار بلند پروازانه—رویکرد: در طول هفته مارس 15, آنها کار می کرد روز و شب به مدت 72 ساعت به تدبیر از ابتدا یک دانشگاه جدید برنامه درسی متمرکز COVID-19. این تیم نشان داد خود را به جهان ارائه در “روز مسابقه” (20 مارس)—هنگامی که به زودی به فارغ التحصیلان به طور معمول یاد بگیرند که آنها را تبدیل به ساکنان.

“ما در حال فکر کردن” این چیزی است که ما اینجا هستیم برای” می گوید: “مایکل ملا تره خیل ، یک سازمان از برنامه درسی پروژه. “مردم می ترسند. مردم ما نیاز به کمک دانش و یا به کمک واقعی مراقبت های بالینی. حتی اگر ما در آستانه قادر به ارائه آن دسته از خدمات بالینی ما در واقع می تواند نقش مهمی در اینجا با به اشتراک گذاری دانش است.”

این درسی بود که بررسی توسط اعضای هیئت علمی را فراهم می کند یک پزشک-مشاهده چشم به اعماق این بیماری همه گیر. آن شروع می شود با اصول اولیه ماژول را پوشش می دهد ویروس شناسی و ایمنی شناسی. خوانندگان می گفت که coronaviruses در کل بزرگترین ژنوم هر RNA مبتنی بر ویروس ها است که انسان را آلوده سازد. و برنامه درسی جزئیات شگرف ما توانایی تولید قطرات تنفسی از طریق عطسه (40,000 قطرات) و یا سرفه (3,000) و یا فقط با صحبت کردن (در حدود 600 قطرات در دقیقه). یک واحد در اپیدمیولوژی مقایسه COVID-19 با قبلی آنفلوآنزای H1N1 بیماری های همه گیر از سال 1918 و 2009. یکی دیگر از ماژول می آموزد که چگونه به انجام و در اوردن تجهیزات حفاظت فردی و نحوه تنظیم تنظیمات در دستگاه تهويه مکانيکی.

برنامه درسی نیز می پرسد خوانندگان به قرار دادن افکار خود را به پاسخ به این سوال که “چگونه ممکن است اولیه خفیف ارائه و بعد از آن بیماری شدید دیده می شود در COVID-19 بود توضیح داد: این پاسخ ایمنی به ویروس؟” و آن را به آنها را در پاسخ به یک پرس و جو در مورد اینکه چرا این بار متفاوت است:”برایان فقط posted on Facebook: ‘آنفولانزای خوکی یک بیماری همه گیر اما هیچ کس به نام برای ما به نوبه خود در زندگی ما وارونه است. چرا ما ناجور در مورد COVID-19?’ چه خواهد شما نوشتن؟”

بیشتر برنامه درسی شامل واحد در اخلاق و ارتباط با بيمار—از جمله روشها برای ابراز همدلی, دادن خبر بد و آوردن در مورد تغییرات رفتاری برای جلوگیری از عفونت. “این نه تنها [درباره] آموزش پزشکان به تکنسین یا دانشمندان بلکه انسان در کمال حس” ملا تره خیل ، می گوید.

کتاب مهمان در برنامه درسی وب سایت امضا شده توسط 2,500 بازدید کنندگان است. یکی از آنها یک دانشجوی پزشکی از فیلیپین که شهر به طور موثر تحت مستند. که دانشجو اشاره کرد مقامات “تشویق فارغ التحصیلی دانشجویان پزشکی مثل خودم به سعی کنید به مطالعه این تا آنجا که ما می تواند به دلیل آن است که به احتمال زیاد ما مستقر خواهد شد بسیار به زودی به بیمارستان ها به دلیل عدم سلامت نیروی کار است. آموخته بسیاری از ماژول های بسیار سپاسگزار هستم.”

این درسی است که در حال ترجمه, در تمام یا بخشی به 10 زبان دیگر—نیز ممکن است کمک کند سال چهارم دانش آموزان در ایالات متحده که در حال فارغ التحصیلی در اوایل به طوری که آنها می تواند در خدمت به عنوان استخدام در مبارزه با کروناویروس جدید. ملا تره خیل ، می گوید: او می داند که از حدود 10 مدارس که شامل بخشهایی از این پروژه را در classwork. “این درسی است که افسانه در بسیاری از راه های می گوید:” مارگارت L. Plews-Ogan استادیار پزشکی در دانشگاه ویرجینیا دانشکده پزشکی که در حال برنامه ریزی برای استفاده از مواد جدید برای ساخت یک دوره گسترده تر برای دانش آموزان خود را. او اضافه می کند که نویسندگان “می دانم که به زودی از آن خواهد شد آنها را در خط مقدم”—و برنامه درسی می تواند کمک به همسالان خود آماده کند.

Cammie کمتر و حداکثر Nibert از دانشگاه هاروارد تدریس monthlong سوم و سال چهارم کلاس در میکروب شناسی و بیماری های عفونی—و آنها می گویند دانش آموزان جدید متن کمک خواهد کرد. “ما یک نفع بزرگ در حال قادر به استفاده از برنامه درسی خود را به عنوان یک منبع از پس زمینه و مقدماتی خوانش ما دوره” Nibert می گوید.

Wolfram alexander scott یک استاد پزشکی در دانشگاه هاروارد که در خدمت به عنوان استادان مشاور برای, تلاش, می گوید: دانش شکاف بین معلمان و دانش آموزان است حداقل برای ظهور بیماری مانند COVID-19. این پروژه او می افزاید: می “به عنوان یک مطالعه موردی برای دانش آموزان چگونه می توانید بلافاصله درگیر در کمک به برنامه درسی در حال ظهور و رمان موضوعات است.”

اگر شما تا به حال به اندازه کافی از کابل بولتن های خبری و می خواهید برای شرکت در یک بیت اجتماعی آموزش از راه دور شما می توانید دسترسی به دانشجوی پزشکی COVID-19 درسی در اینجا. اطلاعات در حال به روز هر جمعه.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>